0 Items

آیا شما نیاز به تعویض درب چوبی بیرونی خود دارید؟

در اینجا نحوه یافتن جواب را به شما میگوییم

درب ورودی خود را تعویض کنید ، و خانه خود را ایمن تر کنید ، جذابیت خانه خود را افزایش دهید و از صرفه جویی در انرژی لذت ببرید. اما آیا اکنون زمان مناسب برای به عهده گرفتن این پروژه است؟ آیا حتی به درب ورودی جدید نیاز دارید؟

برای پاسخ به این سوالات ، در نظر بگیرید که آیا درب ورودی شما دارای موارد زیر است.

درب ورودی ساختمان
درب ورودی ساختمان

آیا باز کردن درب ورودی سخت است؟

اگر ترک خانه خود یک ورزش است ، یا اگر دائماً باید به بازدیدکنندگان یادآوری کنید که هنگام بستن درب باید محکم بکشند ، ممکن است زمان خرید درب جدیدی فرا رسیده باشد.  با این حال ، از آنجا که کارکرد دشوار می تواند نشانه ای از مشکلات داخلی باشد ، ممکن است بخواهید برای اطمینان از یک سازنده درب با تجربه مشاوره بگیرید.

درب ورودی چوبی , ایده و مدل درب
درب ورودی چوبی , ایده و مدل درب

آیا درب ورودی شما خوب بنظر می رسد ؟

از نزدیک به درب ورودی خود نگاهی بیندازید. در صورت مشاهده تراشه ، خراش ، فرورفتگی ، لولای زنگ زده یا هرگونه آسیب دیگر ، اینگونه مواد تشکیل دهنده درب ضعیف می شوند – و یک متجاوز ممکن است تنها با یک ضربه درب را از بین ببرد.  برای حفظ امنیت خانواده و دارایی ، بهتر است درب ورودی خود را تعویض کنید.

آیا نور از درب ورودی شما عبور می کند ؟

اگر هنگام بسته بودن درب ورودی خود آفتاب می بینید – و در عین حال درب شما شیشه ای ندارد و هیچ پنجره ای در این نزدیکی نیست – باید جایگزین کردن درب را در نظر بگیرید.  وقتی نور به لبه ها می آید ، این نشانه ای از مشکلات مربوط به بدنه یا قاب است.

آیا احساس می کنید از درب ورودی تان هوا عبور می کند ؟

یک روز با هوای بادی را انتخاب کنید و پشت درب ورودی خود بایستید.  اگر احساس می کنید نسیم به داخل می آید ، تعویض درب ممکن است به نفع شما باشد.  هنگامی که نسیم ها می توانند عبور کنند ، هوا می تواند به داخل خانه راه پیدا کند – این بدان معناست که شما می توانید هزینه بیشتر برای دستگاه گرمایی که مستقیماً از ورودی جریان دارد ، پرداخت کنید.

آیا مردم از درب ورودی شما شکایت می کنند؟

اگر بازدیدکنندگان همیشه در مورد درب ورودی شما نظر می دهند ، اما شما سعی در دشنیدن این نوع نظرات ندارید ، احتمالاً می توانید از درب ورودی جدید استفاده کنید.  درب ورودی شما احتمالاً چندین دهه هست که همراه شماست ، به این معنی که ممکن است کاملاً ناکارآمد باشد.  و ، ممکن است در کارایی در امنیت خانه و خانواده شما نداشته باشد.

اگر به هر یک از این سوالات پاسخ مثبت دادید ، ممکن است بخواهید زودتر درب ورودی خود را تعویض کنید.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : درب چوبی ، نگه داری از درب چوبی ، خرید درب چوبی جدید

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :

WhatsApp chat