راهنمای درهای ورودی خارجی

از چوب های سنتی گرفته تا فایبرگلاس های کم مصرف ، در های بیرونی انواع مختلفی دارند . در حالی که چوب های سخت کلاسیک مانند گردو یا گیلاس حس کاردستی تراشیده شده توسط دست را به شما می افزایند ، درهای شیشه ای و فایبرگلاس با حداقل تعمیر و نگهداری ، ظرافت قابل مقایسه ای دارند . علاوه بر درهای ورودی ، گزینه های مختلفی برای در های فرانسوی برای پاسیو وجود دارد . با پیشرفت فن آوری ، بسیاری از تولیدکنندگان اکنون درهایی را ارائه می دهند که دارای مواد مختلفی هستند .

در حالی که تفاوت های زیادی بین در های پاسیو خارجی و درهای ورودی وجود دارد ، مهمترین عامل مواد ساختمانی است . مدل های مختلف در ، نیز از امنیت مختلفی برای در های خارجی برخوردار هستند . از آنجا که شیشه های بزرگ شیشه ای که طول درهای پاسیوی فرانسوی را پوشش می دهند نسبت به چوب جامد از امنیت کمتری برخوردار هستند ، تولید کنندگان قفل های دولت تقویت شده را برای ایجاد آرامش در خانه صاحبان خانه ارائه می دهند .

برای کمک به تصمیم گیری در مورد نوع در های خارجی که سرمایه مناسبی برای شماست ، برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید .

درب ورودی و نما
درب ورودی و نما

هزینه ها

گونه های چوبی سنتی اگرچه کمی گران ترند ، اما ظاهری کلاسیک ایجاد می کنند ، با تقاضای زیاد مانند چوب ماهون . فایبرگلاس و استیل گزینه های قابل مقایسه با سبک را برای کسری از قیمت درهای خارجی چوب ، ارائه می دهند .

دوام در های خارجی

دوام در خارجی به مواد استفاده شده و همچنین لکه ها و گزینه های  ساخت بستگی دارد . بسیاری از تولیدکنندگان می توانند از فایبرگلاس و چوب یا سایر مواد برای به حداکثر رساندن زیبایی استفاده کنند .

در های فولادی و فایبرگلاس هر دو در برابر آب و هوای سخت و رطوبت بسیار مقاوم هستند ، در حالی که چوب بیشتر در معرض شکاف یا تاب خوردگی ناشی از آب و هوا است . برای جلوگیری از این خرابی ، پاسیوی چوبی یا درهای ورودی باید با لکه های شفاف و بادوام ساخته شوند . به عنوان مثال ، پلی یورتان با ظاهری براق و در عین حال محافظتی ایده آل برای در های خارجی نیز ارائه می دهد .

چگونه در ورودی خود را بسازیم

گزینه های ساخت درهای خارجی تقریباً بی حد و حصر است . برای در های پاسیو فرانسوی که شیشه در آن غلبه دارد ، به عنوان مثال ، پنجره های تقویت شده یا چند لایه برای افزایش بازده انرژی در موجود است . علاوه بر این ، برای اطمینان از مهر و موم محکم و پایان صاف ، صاحبان خانه معمولاً قبل از استفاده از لکه ، چندین بار درهای چوبی خود را سنباده می زنند . به طور کلی ، وقتی صحبت از ساخت و رنگ آمیزی یک در ورودی خارجی یا در پاسیو می شود ، یافتن یک در آماده جذاب و در عین حال با دوام بسیار مهم است . 

تعمیرات در های ورودی خارجی

رنگ و لکه ها در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب محو نمی شوند ، مهم نیست که درهای خارجی از چه ماده ای ساخته شده اند . در حالی که فقط در های چوبی مستعد فرورفتگی یا تاب هستند ، درهای فایبرگلاس و استیل هنوز هم پس از گذشت چندین سال از تابش نور خورشید ، نیاز به پایان کار دارند . صاحبان خانه باید انتظار داشته باشند که درهای خارجی خود را هر یک تا سه سال یکبار بازرسی و لمس کنند .

بهره وری انرژی و اعتبارات مالیاتی

از آنجا که شیشه و چوب عایق ضعیفی هستند ، در های پاسیو فرانسوی و درهای ورودی چوب جامد گرمای بسیار بیشتری نسبت به سایر درهای خارجی از دست می دهند . یک در چوبی یا فرانسوی پایه ممکن است دارای ارزش  R به اندازه R-1 باشد . با این حال ، موارد اضافه شده مانند شیشه دو جداره و یک هسته عایق – یا مواد کم مصرف تر مانند فایبرگلاس – می توانند ارزش R در های خارجی را تا R-5 تا R-6 یا بالاتر افزایش دهند .

خلاصه : یک انتخاب مهم برای خانه شما

درهای بیرونی بیش از هر قسمت دیگری از خانه ترافیک پا را تجربه می کنند . در نتیجه ، انتخاب در خارجی مناسب بسیار مهم است . اعم از در چوبی ، استیل ، فایبرگلاس یا فرانسوی ، متریال ، طرح و قیمتی برای رفع نیازهای هر صاحب خانه وجود دارد . برای شروع امروز ، با پیمانکاران منطقه خود تماس بگیرید .

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با موضوع درب ورودی :

WhatsApp chat