رنگ قهوه ای

گالری عکس رنگ قهوه ای در دکوراسیون

رنگ قهوه ای

 رنگ قهوه ای در دکوراسیون منزل

 

رنگ قهوه ای در دکوراسیون چوبی بسیار محبوب است بخصوص رنگ هایی شبیه به برشته ای ، قهوه ای سوخته ، قهوه ای شکلاتی ،
قهوه ای یعنی منسوب به قهوه و رنگی شبیه به قهوه برشته است.

رنگ قهوه‌ای قرمز یا نارنجی با شدت نور بسیار کم است . این نام به محدودهٔ وسیعی از رنگ‌ها از شیری گرفته تا قهوه‌ای سوخته اطلاق می‌شود.

رنگ گردویی چوب

رنگ های مرتبط با رنگ قهوه ای

مشكی + قرمز +زرذ = قهوه ای روشن

صورتی + زرد = كرم

سياه + زرد = قهوه‌ای مايل به سبز

قهوهای + قرمز = گلبه ای

نارنجی + زرد = خردلی

سياه+ نارنجی = قهوه ای

اما نکته جالب در مورد طیف رنگ‌های قهوه‌ای این است كه این رنگ‌ها در كنار هم تركیب خوبی ایجاد می‌كنند، به همین دلیل استفاده از این رنگ‌ها كاری مطمئن و ساده است.

رنگ قهوه ای در دکوراسیون

دکوراسیون اتاق خواب با ایده از رنگ قهوه اسپرسو

ایده ای عاشقانه و فوق العاده شگرف دیوار  اتاق خواب براون  ، ایده رنگ آمیزی این اتاق خواب از رنگ قهوه اسپرسو ، طرح و رنگ شایان ستایش

یک پاسخ خوب برای سبک و سلیقه شما

رنگ قهوه ای چوب و دکوراسیون منزل

تصویر برگزیده این پست 

ایده نقاشی برای اتاق خواب
ایده نقاشی برای اتاق خواب

اگر یک قهوه خور حرفه ای باشید کافی است اسپرسوی تیره و موكای غنی را با كارامل طلایی و شیر فوم‌دار ترکیب کنید و بعد ببینید كه اتاق شما دارای آسایشی بی‌نظیر شده است. استفاده از این رنگ‌ها باعث می‌شود تا فضای شما دنج و راحت شود.

ایده برای رنگ دکوراسیون داخلی
ایده برای رنگ دکوراسیون داخلی

برای ایجاد ظاهری زیبا و كامل رنگ های خنثی گرم را با هم تركیب كنید.

مزیت استفاده از پالت رنگی قهوه ای این است كه شما می‌توانید سایه‌های رنگی مختلف را با هم به سادگی تركیب كنید. یك كاناپه به رنگ قهوه‌ای-دارچینی گرم به این اتاق نشیمن شكل داده است و پرده‌های به رنگ اسپرسو و دیوارهای به رنگ لاته این فضا را كامل كرده‌اند.

کاربرد رنگ قهوه ای در دکوراسیون,دکوراسیون قهوه ای خانه

آشپزخانه را با استفاده از رنگ های قهوه ای و كرم گرم كنید.

در این آشپزخانه رویایی سنگ‌های مرمر سرد با كابینت‌های شكلاتی گرم و غنی و یك لوستر بزرگ در قسمت مخصوص صبحانه تركیب شده‌اند. چهارپایه‌های چوبی رستیك فاصله میان تاریكی و روشنی را پر كرده‌اند و كل فضای آشپزخانه را یك‌دست و یك پارچه می‌كنند.

رنگ های قهوه ای و كرم
رنگ های قهوه ای و كرم

از تركیب اسپرسو و كمی كف شیر روی آن استفاده كنید.

این آشپزخانه جذاب دارای كفپوش‌هایی به رنگ اسپرسوی تیره، دیوارهایی به رنگ كرم، و كابینت‌های سفید رنگ است. كاشی‌های روشن روی سینك از كاشی‌های سفید رنگی كه در اكثر آشپزخانه‌ها استفاده می‌شود زیباتر هستند و كل فضای آشپزخانه را به هم پیوند داده‌اند.

رنگ های قهوه ای و كرم
رنگ های قهوه ای و كرم

با استفاده از رنگ‌ طلایی فضایی لوكس خلق كنید.

استفاده از رنگ‌های طلایی، برنزی، و مسی راه بسیار خوبی برای ارتقای یك ظاهر خنثی و گرم است. چراغ‌ها، سرامیك‌ها، قاب‌ها، ظروف مسطح، و قاشق‌ها و چنگال‌ها وسایل بسیار خوبی برای اضافه كردن رنگ‌های متالیك براق به آشپزخانه هستند.

رنگ های قهوه ای و كرم
رنگ های قهوه ای و كرم

سقف را به رنگ پیله كرم ابریشم درآورید.

یك سقف رنگی و غنی فضای هر اتاقی را دنج و آرام می‌كند. در این اتاق‌خواب لوكس از سایه‌های ظریف و متنوع رنگ قهوه‌ای در دیوارها، سقف، پرده‌ها و روكش‌ها، میز، و قالیچه استفاده شده است.

رنگ قهوه ای در دکوراسیون منزل و مبلمان
رنگ قهوه ای در دکوراسیون منزل و مبلمان

برای زیباتر كردن اتاق روی یک وسیله سرمایه گذاری كنید.

كارامل و تافی رنگ‌های بسیار خوبی هستند كه كار كردن با آن‌ها راحت است. آن‌ها گرمای رنگ زرد و در عین حال سادگی رنگ‌های بژ و قهوه‌ای را در خود دارند. كارامل به ویژه در چرم خود را بیش از پیش نشان می‌دهد كه در كاناپه عكس بالا این مسئله به خوبی روشن است. این كاناپه كمی گران است اما آن‌قدر زیبا و بادوام است كه خریدن آن به‌صرفه و در نهایت به نفع شما خواهد بود.

رنگ قهوه ای در دکوراسیون منزل و مبلمان
رنگ قهوه ای در دکوراسیون منزل و مبلمان

یك پالت رنگی ملایم را با استفاده از بافت جذاب تر كنید.

با استفاده از بافت‌های مختلف در فضا، رنگ‌های كاپوچینوی ساده و كم‌رنگ كه ممكن است شبیه یك رنگ بژ كسل‌كننده باشند را جذاب‌تر و چشم‌گیرتر كنید. چوب روستیك، قالیچه‌های با الیاف طبیعی، كركره‌های چوبی، و روكش‌های لینن به این اتاق غذاخوری جذابیت دوچندانی داده‌اند. اما اضافه كردن وسیله‌ای لطیف و درخشان نیز بسیار مهم است. برای این كار می‌توانید از سطوح آینه‌ای یا شیشه‌های جیوه‌ای استفاده كنید.

اگر به رنگ قهوه ای علاقه دارید مطلب نگاهی دوباره به رنگ قهوه ای را به شما پیشنهاد می کنیم.

کاربرد رنگ قهوه ای در دکوراسیون,دکوراسیون قهوه ای خانه

یک مجموعه با طراحی رنگی ایجاد كنید.
رنگ قهوه ای
یكی از قفسه‌های آشپزخانه یا اتاق نشیمن را انتخاب كنید و مجموعه‌ای از ظروف سرامیكی با رنگ‌های خنثی را روی آن قرار دهید. این كار رنگ‌های دیگری را به پالت رنگی فضای شما اضافه می‌كند.

رنگ قهوه ای در دکوراسیون منزل و مبلمان
رنگ قهوه ای در دکوراسیون منزل و مبلمان

اتاق خواب خود را با استفاده از لایه‌های رنگی غنی دنج و راحت كنید.

در پاییز و هرچه به سمت سرمای زمستان که میرویم استفاده از رنگ های گرم مطلوب و رایج میشود . رنگ هایی از نارنجی ، قرمز ، قهوه ای و.. پاییز با كوتاه تر شدن روزها، همه ما دوست داریم اتاق‌خواب خود را بیش از پیش راحت و دنج كنیم. برای رسیدن به چنین چیزی ، با یك قالیچه كرم و مبلمان چوبی تیره شروع كنید، سپس از پرده‌ها، پتوها، و بالش‌های شكلاتی استفاده كنید.

مجموعه: رنگ دکوراسیون

منابع  :وبسایت فن و هنر ایران زمین

chidaneh.com

 

مطالب مرتبط با رنگ چوب :

WhatsApp us