سقف کاذب لمبه چوبی

سقف های چوبی ، جذاب هستند ، به راحتی نصب می شوند و به هر فضا ارزش می بخشند! از لمبه میتوان در تزئین انواع سبک دکوراسیون استفاده کرد .

لیست قیمت لمبه چوب روسی

مرحله اول اجرای یک زیر سازی

سقف و دیوار چوبی را میتوان روی یک اسکلت فلزی که قابلیت بستن پیچ را داشته باشد یا روی یک سقف گچ یا سیمان اجرا کرد . در این مرحله مهم است که سقف تراز و شمشه باشد . ما روی زیرسازی گچ یا سیمان یا پروفیل های فلزی بایست زیرسازی با چوب ایجاد کنیم . این مهم است که لمبه مستقیم روی فلز یا بتن اجرا نشود . زیرا ضریب انبساط آن با چوب تفاوت دارد و باعث ایجاد ترک یا سروصدا در چوب میشود و این بسیار آزار دهنده است . لازم است روی دیوار یا سقف صاف و تراز یک لایه مشبک از چوب ایجاد کنیم تا بتوانیم لمبه ها را بر روی آن ها میخ کنیم . فاصله دهانه های زیرسازی نباید بیشتر از 60 سانت باشد .

مرحله دوم سمباده کاری و پرداخت چوب های لمبه است

بدلیل اینکه عملیات رنگ کاری روی سقف و دیوار مشکل است , لازم است سمباده کاری و رنگ کاری روی میز کار انجام شود . یعنی قبل از نصب اکثر کارهایی که باید روی چوب ها انجام شود را انجام دهیم و نهایتا لکه گیری بماند برای اخر کار . البته این روش باعث افزایش هزینه و مسلما افزایش کیفیت دیوارکوب یا سقف کاذب می شود .

مرحله سوم نصب لمبه و درز گیری

لمبه ها خیلی دقیق با رعایت فاصله با دیوار های اطراف باید روی زیرسازی میخ شوند . استفاده از چسب نیز خوب است . بهتر است هر 10 لمبه چک کنیم که همگی صاف و تمیز اجرا شده باشند . مثلا شکم یا کاس یا یک سر بیشتر پیشروی نکرده باشد . برای این کار از شمشه و متر استفاده کنید تا مطمئن شوید کار به درستی در حال پیشروی است .

بعد از اتمام نصب لمبه لازم است درزها و گوشه ها با فتیله و نبشی و روکوب پوشیده شوند تا در نهایت یک قاب زیبا ایجاد شود .

همه چیز درباره لمبه چوبی تولید فن و هنر :

قیمت لمبه کوبی سقف

براورد قیمت لمبه کوبی سقف به 3 عامل اصلی بستگی دارد :

  1. متراژ و شرایط محل نصب ( هزینه زیرسازی هر پروژه متفاوت است ، اجرا روی پروفیل 40 در 40 هر متر مربع 80 هزار تومان است ) هزینه نصب بین 150 الی 350 هزار تومان است .
  2. ضخامت چوب لمبه ( مثلا لمبه 16 میل امروز ابان 1401 قیمتش هر متر مربع 330 هزار تومان است )
  3. نوع رنگ ( پلی اورتان چوب ترکیه ) و اجرت رنگ کار که امروز این قیمت برای هر متر مربع 700 هزار تومان است . در کارهایی با متراژ بالا قیمت کاهش داده می شود . رنگ پلی استر هر متر مربع 400 هزار تومان . رنگ مینوکس کانادایی هر متر مربع 250 هزار تومان .

قیمت لمبه چوبی

قیمت لمبه چوب کاج روسی بر اساس ضخامت تایین میشود . ابتدا باید متراژ صحیح را براورد کنیم

طول ضربدر عرض ، ضربدر 20% حساب کم شدن فاق و زبانه باید اضافه شود

پیشنهاد ما لبمه با ضخامت 16 میل است

قیمت روز لمبه را از لینک روبرو دریافت کنید . لیست قیمت لمبه چوب روسی

لمبه چوبی سقف

لمبه سقف بیشترین اختلاف گرما و سرما را تحمل میکند ، اگر زیرسازی و نصب آن اصولی اجرا نشود بعد ها سر و صدا و مشکلاتی خواهید داشت . سعی کنید فواصل پروفیل های زیرسازی بیشتر 65 سانت نشود . روی پروفیل های فلزی حتما باید زیرکار چوبی کار شود و بعد از آن لمبه نصب شود . حتما از چسب استاندارد استفاده شود .

لمبه چوبی دیوار

لمبه های دیوارکوب باید زیبا باشند ، چون سقف دید کمتری دارد میتوانید چوب های گره دار را روی سقف کار کنید . البته ما در هنگام برش لمبه چوب ها را جدا میکنیم

لمبه چوبی چیست

به پروفیل های چوبی که بصورت طولی اتصال لبه دارند لمبه گفته میشود . از لمبه برای ایجاد سقف کاذب سبک ، دیوارکوب های تزئینی ؛ دیوار پشت tv ، ساخت سونا خشک و… استفاده میشود

خرید لمبه چوبی

برای سفارش خرید لمبه با ما در تماس باشید . محل ما بازار چوب ایران شهرک صنعتی خاوران است

قیمت لمبه چوبی 1401 ،فروش لمبه چوبی تهران، تولیدی لمبه چوبی

رنگ مخصوص برای لمبه چیست ؟

بهترین رنگ برای لمبه رنگ های پلی اورتان است . البته سیلر و کیلر هم خوب است ولی اگر به دنبال بهترین رنگ هستید و میتوانید هزینه کنید ، رنگ پلی اورتان بسیار عالی است .

گالری عکس لمبه سقف :

مطالب مرتبط با موضوع لمبه چوبی :

گالری عکس لمبه

مطالب مرتبط :

WhatsApp us