نوشته : ف . پاکزاد

8 بهترین میز کامپیوتر سال 2020

ویراستاران ما بهترین محصولات را به طور مستقل تحقیق ، آزمایش و توصیه می کنند. می توانید در اینجا درباره روند بررسی ما بیشتر بدانید.

خواه در حال راه اندازی دفتر  ، خانه ، جای برای انجام تکالیف  یا اتاق بازی باشید ، به یک میز نیاز دارید تا به عنوان لنگر در فضا عمل کند و رایانه ، صفحه کلید ، ماوس و سایر موارد ضروری را در خود جای دهید. مهم است که مانیتور خود را از قبل اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید میز کامپیوتر جدید شما فضای کافی برای آن دارد و همچنین می خواهید به این فکر کنید که آیا قسمتی برای رایانه ای دارید که باید آن را جدا کنید.

فراتر از این ملاحظات کلیدی ، سایر مواردی که باید هنگام خرید میز کامپیوتر در مورد آن فکر کنید شامل این است که آیا شما یک صفحه کلید کشویی می خواهید ، فضای ذخیره سازی اضافی مورد نیاز شما و اینکه میز باید به چه سبکی باشد.

میز کامپیوتر , میز چوبی تحریر
میز کامپیوتر , میز چوبی تحریر

در اینجا ، بهترین میزهای رایانه در طیف وسیعی از سبک ها آورده شده است .

بهترین به طور کلی: میز تحریر با کشو

میز تحریر و میز کامپیوتر
میز تحریر و میز کامپیوتر

این میز تحریر سفید یک مبلمان کلاسیک و با کیفیت است که برای دوام طولانی مدت از چوب خشک شده در کوره ساخته شده است. این شامل انواع کشوها برای نگهداری است و میز تحریر در چهار رنگ سفید ، ذغالی ، خاکستری و قهوه ای موجود است تا با دکوراسیون موجود شما مطابقت داشته باشد.

صندلی میز کامپیوتر شیک و جدید

طول این میز 57 اینچ و عرض 24.5 اینچ است و دارای دو کشوی کوچک برای قلم و سایر لوازم اداری ، همچنین یک کشوی کناری بزرگ و یک کشوی پرونده با سرسره های سنگین نصب شده کنار آن است. (در صورت تمایل می توانید سرسره ها را بردارید.) ، و این بخشی از یک مجموعه ما از مارک تجاری فن و هنر است که به شما امکان می دهد آن را با کتابخانه ها ، کابینت های پرونده و سایر موارد جفت کنید.

قطعات اداری. با کیفیت؟ اگر به دنبال میز کامپیوتر با دوام هستید که در خانه شما جلوه زیبایی داشته باشد ، این میز خوش ساخت قطعاً یک پیشنهاد ویژه است .

بهترین بودجه: میز مخصوص فن وهنر

میز تحریر و میز کامپیوتر
میز تحریر و میز کامپیوتر

خرید از فروشگاه های فن و هنر

می توانید مقداری پول نقد با میز حداقلی از مجموعه فن و هنر پس انداز کنید. این میز کامپیوتر ارزان قیمت در سمت کوچکتر با عرض بیش از 41 اینچ و عمق 19 اینچ قرار دارد ، اما برای دانشجویان گزینه بسیار خوبی است و به طرز حیرت انگیزی همه کاره است

– می توانید واحد ذخیره سازی را در دو طرف نصب کنید و قفسه های داخلی آن قابل تنظیم هستند .

حتی یک کلاچ اضافی نیز وجود دارد که می توانید آن را بالای میز نصب کنید (به صورت جداگانه فروخته می شود).

این میز دارای یک خروجی کابل داخلی است تا سیم را از چشم دور نگه دارد و اگر کیس کامپیوتر را در محفظه جانبی ذخیره می کنید ، دیگر نگران گرم شدن بیش از حد آن نخواهید بود ، زیرا در صفحه پشتی یک سوراخ برای تهویه وجود دارد  در حالیکه هنوز باید کار کنید با آسودگی به کار خود ادامه بدهید ، بازرسان می گویند این میز کار ساده ای است و  تعدادی از بازرسان  به ظاهر زیبا و فضای ذخیره سازی فراوان محصول نهایی علاقه دارند.

بهترین میز ایستاده

میز تحریر و میز کامپیوتر
میز تحریر و میز کامپیوتر

اگر از ساعت ها نشستن پشت میز خسته شده اید ، می توانید با یک میز کامپیوتر ایستاده مانند این میز به بدن خود استراحت دهید. این میز ایستاده دارای کیفیت زیادی از  بهترین سبک ها است و می توان آن را به صورت الکترونیکی تنظیم کرد و در هر ارتفاعی بین 25.5 اینچ تا 51 اینچ تنظیم کرد. این پایه دارای پایه های دوتایی قدرتمند است که می تواند تا 355 پوند بلند شود و پایه های سه مرحله ای آن 33 درصد سریعتر هستند تا میز را ارتفاع ایده آل خود برساند.

هنگام طراحی میز خود ، می توانید از بین میزهای بامبو ، لمینت ، تخته سفید ، چوب لاستیک یا MDF یکی را انتخاب کنید و همچنین لوازم جانبی گسترده ای نیز برای افزودن وجود دارد ،

 از جمله مانند سینی صفحه کلید ، چرخ های کاستور ، سیم سیستم های مدیریتی و تعدادی دیگر.

اگر یکی از صفحه کلیدهای پیشرفته را انتخاب کنید ، حتی می توانید تنظیمات ارتفاع را نیز ذخیره کنید

 – اگر بیش از یک نفر از میز استفاده کنند ، ایده آل است.

بهترین حالت برای چند نمایشگر: میز شناور دیواری با فضای ذخیره سازی

میز تحریر و میز کامپیوتر
میز تحریر و میز کامپیوتر

خرید در فروشگاه های فن و هنر

تنظیمات مانیتور دوگانه می تواند برای کار یا بازی بسیار مفید باشد ، اما قطعاً برای قرار دادن چندین مانیتور به میز بزرگتری نیاز خواهید داشت. میز تحریر نه تنها دارای یک دسکتاپ گسترده برای تمام لوازم جانبی رایانه شما است ، بلکه دارای ارزش بسیار خوبی است و توسط بازرسان دارای امتیاز عالی  است.

این میز تحریر L شکل و طول 59.5 اینچ و عمق میز کار آن 23 اینچ است. در یک انتهای میز یک کابینت بلند کامپیوتر با درب پانل شیشه ای دیده می شود و در طرف دیگر یک کشوی استاندارد و یک کشوی پرونده برای ذخیره سازی بیشتر قرار دارد. همچنین یک هاب USB و پورت قطع شده برای مدیریت کابل چهاردرگاه تعبیه شده است تا همه وسایل شما را مرتب نگه دارد. بازرسان می گویند این میز تحریر بسیار محکم و ساده است و شما نمی توانید قیمت را نسبت به کیفیت ارائه بدهید مگر اینکه بهترین قیمت را برای این میز تحریر در نظر بگیرید .

بهترین حالت برای فضاهای کوچک: میز کامپیوتر برند فن و هنر

میز تحریر و میز کامپیوتر
میز تحریر و میز کامپیوتر

خرید در فروشگاه های فن و هنر

کمبود فضا؟

میز کامپیوتر سفید و سیاه مبلمان کاملی برای جاسازی در یک دفتر کار کوچک است ، و آنچه از نظر اندازه کم است ، سبک آن را جبران می کند! ابعاد میز کار 42 اینچ و عمق فقط 15.7 اینچ است ، بنابراین بهترین کار برای قرار دادن یک لپ تاپ یا سایر رایانه های کوچک است.

این میز تحریر دو رنگ مدرن از یک طرف دارای رنگ سفید براق است که از طرف دیگر توسط روکش گردو و سخت افزار نقره ای برجسته شده است. این میز همچنین دارای یک کشوی ، کشویی و یک محفظه بزرگ برای نگهداری فضای باز است و پاهای متقاطع میز جلوه زیبایی به میز می دهد. چه بهتر این است که شما فقط در مدت 15 تا 30 دقیقه می توانید میز کار را مونتاژ کنید و بازرسان از ساخت و ساز محکم و طراحی شیک آن لذت می برند.

بهترین صندلی اداری سال 2020

بهترین شکل L: میز  L با سینی صفحه کلید

میز تحریر و میز کامپیوتر
میز تحریر و میز کامپیوتر

میز کامپیوتر L  از مجموعه برند فن و هنر به شما فضای کافی برای نظم بخشیدن به رایانه و سایر لوازم جانبی آن را می دهد و حتی به همراه یک نگهدارنده کیس رایانه که واحد را از زمین دور می کند ، ارائه می شود. طول این میز بیش از 66 اینچ و عرض 47 اینچ است و عمق سطح آن حدود 19 اینچ است. این طرح از یک قاب فلزی مشکی و رویه چوبی (مصنوعی) برای ظاهری صنعتی بهره می برد و شکل L آن را به اندازه ای بزرگ می کند که در صورت نیاز مانیتورهای دوتایی را در خود جای دهد. حتی دارای پد های پایه قابل تنظیم برای کمک به شما در تثبیت مبلمان در کف های ناهموار است.

بهترین برای کودکان و نوجوانان: میز طراحی ماموریت در جنگل

میز تحریر و میز کامپیوتر
میز تحریر و میز کامپیوتر

شما می توانید با استفاده از میز ذخیره سازی ، یک فضای تعیین شده برای تکالیف خود ایجاد کنید. این میز کامپیوتر بچه گانه کاملاً مناسب با عرض 43 اینچ و عمق 20 اینچ است و برای دوام طولانی مدت حتی از دست فرزندان شما از چندین نوع چوب ساخته شده است.

میز طرح جنگل،  میز سفید و خاکستری است و دارای دو کشوی کناری است که بچه ها می توانند وسایل را در آن ذخیره کنند. این میز به لطف قالب های کاربردی روی دراورها و سخت افزار نقره ای ، ظاهری کلاسیک دارد و دکوراسیون و دو طبقه قابل جدا شدن هستند ، تخته چوب پنبه ، برش کابل و همچنین کمد صندوقی استفاده شده است.

بهترین دکوراسیون اداری سال 2020

شیک ترین: میز کامپیوتر مستطیلی

میز کامپیوتر و لبتاپ
میز کامپیوتر و لبتاپ

خرید در فروشگاه های فن و هنر

بسیاری از میزهای رایانه ظاهری ساده و معاصر دارند ، اما میز تحریر قهوه ای از برند فن و هنر  دارای طراحی بسیار زیبایی و شیک در اواسط قرن است. این میز از چوب ساخته شده و با روکش گردو به پایان رسیده است و دو کشو با کشش های مدرن و براق ارائه می دهد. پایه های مخروطی کاملاً واضح و ظرافت مدرن اواسط قرن را به میز تحریر می دهد و ابعاد کل واحد 52 * 24 اینچ است و فضای زیادی برای راه اندازی رایانه به شما می دهد. به علاوه ، بازرسان می گویند از نظر  سلیقه شخصی بسیار  زیبا است!

چرا به برند فن و هنر اعتماد کنیم؟

این مقاله توسط بازرس ، یك شركت مستقل در فروشگاه های بین المللی نوشته شده است. از آنجا که او تقریباً 5 سال است که به صورت تمام وقت آزاد کار می کند ، از نزدیک می داند که یک دفتر کار خانگی راحت و کاربردی نیاز به چه ویژگیهای دارد  و این کار با یک میز تحریر با کیفیت آغاز می شود.

مطالب مرتبط با میز کامپیوتر :

WhatsApp chat