ایده و مدل های جالب از انواع میز پیشخوان و لابی

فضای کاری میز پیشخوان را میتوان به دو بخش نمای بیرونی و فضای داخلی تقسیم کرد که علاوه بر زیبایی نما , و کارآیی بایست دارای امکانات نیز باشد . مانند کنترل دوربین ها , داشتن کامپیوتر , تلفن و .. که تمامی این امکانات در کنار راحتی کارمندان بسیار مهم است .

مهم است که محیط داخلی میز بگونه ای باشد که کارمندان را جذب کند و بتوانند ساعت ها در آن قسمت به کار و خدمات بپردازند . ایجاد یک محیط پر انرژی باعث بهره وری ، خلاقیت و همکاری ایمن در طول روز می شود.

حفظ حریم خصوصی و محیط ایمن برای کارمندان

با توجه به شیوع بیماری کرونا ایجاد فضایی با فاصله اجتماعی بسیار اهمیت دارد و این نیاز به طراحی فضاهایی خاص میباشد .

گالری عکس میز لابی من و میز پذیرش

طراحی و ساخت انواع میز لابی و میز پیشخوان چوبی مدرن

گالری عکس میز پیشخوان و کانتر لابی :

پیشخوان میز جلو چیست؟

میزی که یک مسئول پذیرش روی آن کار می کند، مانند یک دفتر. 2. یک پیشخوان، مانند یک هتل، که مهمانان در آن ثبت نام می کنند. همچنین نامیده می شود: میز جلو ، میز لابی من ، میز پیشخوان .

ارتفاع پیشخوان پذیرایی چقدر است؟

استقبال کننده باید در سطح چشم با بازدیدکننده تعامل داشته باشد و بتواند اطلاعات را به راحتی به آنها منتقل کند. بیشتر پیشخوان های ایستاده ارتفاعی در حدود 110 سانتی متر و ارتفاع رومیزی 95 سانتی متر دارند.

قد یک میز پذیرش ایستاده چقدر باید باشد؟

بهترین ارتفاع میز پذیرش برای اکثر دفاتر، ترکیبی از دو ارتفاع است: یکی برای تعامل با مشتریان ایستاده و دیگری برای کار در حالت نشسته. قسمت بالاتر معمولاً ارتفاع میله استاندارد، حدود 40 تا 42 اینچ، و قسمت پایین تر، ارتفاع میز استاندارد، حدود 28 تا 30 اینچ است.

منظور از پیشخوان اداری چیست؟

اسم. میزی که در آن یک مسئول پذیرش مانند یک دفتر کار می کند. یک پیشخوان، مانند یک هتل، که مهمانان در آن ثبت نام می کنند.

پیشخوان دربان چیست؟

اگرچه به آن میز پذیرش می گویند، اما در واقع بیشتر یک پیشخوان برآمده است تا یک میز، و از یک میز بلندتر است، به طوری که ممکن است چندین منشی را در خود جای دهد که همزمان به چند مهمان کمک می کنند. دربان در میز پذیرش قرار ندارد و ممکن است حتی نزدیک میز پذیرش نباشد.

ارتفاع و عمق میز پیشخوان آشپزخانه استاندارد چیست؟

و اکثر مردم این ارتفاع استاندارد را برای کل آشپزخانه خود بدون توجه به کاری که روی و اطراف آن سطوح انجام می دهند یکسان نگه می دارند. (ارتفاع و عمق پیشخوان آشپزخانه استاندارد معمولاً 36 اینچ ارتفاع و 25 اینچ عمق است.)

وظایف لابی من و شخصی که پشت میز پیشخوان است چیست؟

وظایف شغلی ضروری یک پیشخوان عبارت است از خوشامدگویی به مشتریان، پاسخگویی به سوالات، تمیز و منظم نگه داشتن باجه، گرفتن تماس های تلفنی، مدیریت موجودی ها، جمع آوری پرداخت ها، کمک به کارکنان انبار، انبار کردن قفسه ها، انجام فعالیت های حسابداری و اطلاع رسانی به مشتریان از پیشنهادات ویژه.

مطالب مرتبط با میز لابی :

 • میز کانتر لابی سبک مدرن: نقطه عطف زیبایی و کارایی در فضاهای ورودی
  میز کانتر لابی، به عنوان اولین المانی که در بدو ورود به چشم می‌آید، نقشی کلیدی در القای حس و هویت فضا ایفا می‌کند. در سبک مدرن، سادگی، ظرافت و کارایی حرف اول را می‌زنند و میزهای کانتر لابی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
 • ایده های جدید میز اداری کانتر دار ، میز پذیرش چوبی 2023
  میز اداری”، “کانتر دار” و “میز کار کانتر دار ، طراحی و ساخت و براورد قیمت ساخت انواع میز پیشخوان ، میز اداری کانتر دار ، کانتر پذیرش و ورودی ساختمان با چوب
 • ایده کانتر و میز پذیرش چوب و ام دی اف
  طراح و سازنده انواع میز کانتر ، ایده های جدید و شیک میز پذیرش و میز کانتر ، میز پیشخوان چوب و ام دی اف در تهران خاوران
 • پیشخوان اداری چوبی ، میز پیشخوان چوبی
  میز پیشخوان چوبی ، قسمت پذیرش شما ، راه ورود به دفتر شما است . شما می خواهید مشتریان وارد یک فضای حرفه ای و صمیمانه شوند ، اما همچنین می خواهید کمی سلیقه نیز در این فضا خرج کنید . یک میز پیشخوان چوبی بازسازی شده به شما امکان می دهد هر دو را انجام دهید .
 • میز لابی
  ایده و براورد قیمت ساخت میز لابی ،اولین‌ها بسیار مهم و بااهمیت هستند. اولین برخورد، اولین نگاه و می‌توانند هیجان و احساسات را تشدید کنند یا آن‌ها را به پایین‌ترین سطح برسانند. لابی یک مجموعه، اولین مکانی است که مراجعه‌کننده به آن وارد می‌شود
 • 25 طرح خلاقانه فضای داخلی اداری ، طراحی داخلی اداری
  صرف نظر از موقعیت مکانی دفتر شما ، فضاهای داخلی نقش حیاتی در ایجاد محیطی عالی برای کار همه افراد دارد . با طراحی های داخلی اداری لوکس ، فضای کاری خود را به روز کنید تا با ایجاد محیطی راحت برای کارمندان ، بهره وری کار را افزایش دهید .
 • میز لابی رنگ پولیشی سفید ، ساخت میز لابی سفارشی
  طراحی و ساخت میز لابی من سفارشی ، ایده های جالب میز لابی رنگ سفید پولیشی ، مدل میز لابی ، دکوراسیون چوبی لابی میز پیشخوان مدرن
 • همه چیز درباره صفحه های چوبی کانتر
  صفحه چوبی کانتر گرم و سازگار ، یک متریال مقرون به صرفه روی میز است که مواد زیادی برای آن وجود دارد . آنها را به طور مرتب نگهداری کنید و میزهای با صفحه های چوبی زیبا و خاص را در آشپزخانه های زیبای خود داشته باشید
 • ایده میز پیشخوان و کانتر لابی یا هتل , طراحی و ساخت انواع میز
  فضای کاری پیشخوان را میتوان به دو بخش نمای بیرونی و فضای داخلی تقسیم کرد که علاوه بر زیبایی نما , و کارآیی بایست دارای امکانات نیز باشد . مانند کنترل دوربین ها , داشتن کامپیوتر , تلفن و .. که تمامی این امکانات در کنار راحتی کارمندان بسیار مهم است .
WhatsApp us