روش انتخاب میز تحریر چوبی مناسب

و چند نمونه از میز های کم جا و شناور دیواری

( بخش چهارم )

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

فقط با نگاه کردن به آن نمی توان گفت که این میز تحریر است. از این گذشته ، میز تحریر تنها بخشی از این واحد قفسه بندی جذاب است. هلیکس یک واحد الهام گرفته از نردبان است ، نوعی قفسه کتاب که در آن طبقه پایین در واقع یک صفحه میز تحریر است. این میز تحریر باید روی دیوار نصب شود و طراحی آن متنوع و مناسب برای انواع فضاها و دکورها است. حتی ممکن است چندین مورد از این ماژول ها را در کنار هم قرار دهید تا نصب بزرگتری ایجاد شود.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

جزئیات جالب در مورد میزهای دیواری این واقعیت است که آنها پا ندارند و به آنها اجازه می دهد سبک وزن به نظر برسند و فضای اتاق را باز  نگه دارند. به آن آزادی انتخاب ارتفاع مناسب برای نصب میز و همچنین طرحی شیک مانند این مورد را اضافه کنید و محصولی کاملاً مناسب بدست آورید.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

با استفاده از این میز تحریر شناور به راحتی می توانید هر گوشه خانه استفاده نشده خود را به یک فضای کاری عملی تبدیل کنید که می تواند دفتر کار کوچک شما باشد. میز کاری کاملاً مناسب در گوشه ها بهینه شده و نصب آن آسان است. وقتی سر جای خود قرار گرفت ، همه کاری که باید انجام شود این است که آن را با انتخاب لوازم جانبی خود بصورت شخصی مرتب کنید و سپس از آن لذت ببرید.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

اگرچه درست است که میزهای دیواری به عنوان یک دسته بسیار کاربردی و اغلب جمع و جور هستند ، همه به یک اندازه کاربردی یا کاربرپسند نیستند. به عنوان مثال این میز تحریر چوبی به دلیل این واقعیت که شش محفظه ذخیره سازی آن همیشه در دید هستند و حتی هنگام بسته شدن میز نیز پنهان نمی شود ، از سایر میزهای دیواری متمایز است.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

این میز تحریر چوبی ، یک میز جمع شونده واقعاً شیک و ساده است که می تواند بعنوان میز کار در تنظیمات خاص عمل کند اما به همان اندازه میز صبحانه یا فقط یک فضای ذخیره سازی اضافی در اتاق ناهار خوری یا محل زندگی بسیار کاربردی است. وقتی تا می خورد ، هنوز قفسه ای دارید که بسیار خوب و کاربردی است.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

با انتخاب گزینه ها و طرح های بسیار متنوع ، میز کار برای همه وجود دارد و شما فقط باید وقت خود را صرف کنید تا بتوانید مورد مناسبی را برای خود و نیازهای خود پیدا کنید. طراحی این میز تحریر شناور ممکن است برای کسانی که می خواهند میز تحریر جمع و جور ، دیواری و با مقدار مناسب قفسه های ذخیره سازی و محفظه ها را جستجو کنند ، جذاب باشد.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

خطوط ساده ، تمیز و در عین حال نرم و ظریف این میز شناور بلوط به شما این امکان را می دهد تا ظاهر ها را با بالا ترین هماهنگی و عملکرد ها ترکیب کند. مانند اکثر محصولات مشابه ، بدون اینکه کوچک تر یا بهم ریخته به نظر برسد ، فضای کمی را اشغال و تکمیل می کند. همه چیز در جزئیات است.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

اگر شما از نوع فردی هستید که بیش از حد در یک مکان نمی ایستید ، داشتن میز تحریر دیواری غیر منطقی به نظر نمی رسد. خیلی سریع از ایده میز کار دیواری دست نکشید. این میز دیواری متحرک را بررسی کنید. برای نصب روی هر سطح صاف و غیر متخلخل طراحی شده است ، به این معنی که می توانید آن را روی پنجره ، دیوار یا حتی یک مبلمان نصب کنید. و همیشه آماده برای جا به جایی و استفاده در هر مکانی است.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

ممکن است خیلی به نظر نرسد اما این میز تحریر شناور بسیار دمدمی مزاج است. این قاب باحال به سبک صنعتی و ساخته شده از لوله و اتصالات و صفحه آن از چوب گردو با طراحی لبه طبیعی  و شیک ساخته شده است. بسیار ساده و در عین حال پر از جذابیت است.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

این یک لامپ است … نه ، این یک عسلی است … یا این یک میز تحریر است؟ در واقع ، همه این موارد است. این میز یک لوازم جانبی چند منظوره با پتانسیل فوق العاده است. آن را در اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، راهرو و اساساً هر فضای دیگری که فکر می کنید می تواند از آن استفاده کنید قرار دهید.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

بسیار هوشمندانه ، ساده و به اندازه کافی کوچک است که حتی در کوچکترین خانه ها نیز جای می گیرد. این میز دیواری در حالت باز شده و به یک سطح کار تبدیل می شود و پس از اتمام استفاده از آن می توانید آن را ببندید و فضای کمتری نیز اشغال می کند. علاوه بر این ، هنگام بسته شدن میز ، ظاهر هنری دارد و می تواند به عنوان یک تزئین دیوار عمل کند.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

یکی از ظریف ترین و براق ترین میزهای کار است. در واقع ، این میز تحریر حتی یک میز تحریر به خودی خود نیست بلکه یک قفسه ساده است که می تواند به عنوان یک میز تحریر عمل کند ، اما همچنین می تواند یک صفحه نمایش ساده برای کتاب ها ، تزئینات و انواع موارد دیگر باشد.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

فقط به این میز کوچک زیبا نگاه کنید … آیا برازنده نیست؟ طراحی آن بر اساس یک طرح کلاسیک ساخته شده در سال 1948 است که یکی از اولین سیستم های دیواری جهان بود که با ساختار سبک وزن و مد روز بودن عالی تحت تأثیر قرار گرفت. سیستم سلطنتی هنوز مانند همیشه چشمگیر است و می توانید دلیل آن را ببینید.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

شیوه تکیه دادن این میز به دیوار کاملاً قابل توجه است. جالبترین چیز در مورد آن ، توانایی مستقل بودن و تبدیل شدن به یک مبلمان مستقل است که می تواند در هر جای اتاق قرار گیرد. برای انجام این کار فقط باید یک پایه نگه دارنده سوم را متصل کنید.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

این میز تحریر چوبی برای اتاق کودکان طراحی شده است اما به دلیل قابلیت کاربری و سادگی آن برای دفاتر و مطالعات نیز مناسب است. این میز تحریر چوبی نیز سبک وزن و باریک است و به راحتی بر روی دیوارها نصب می شود و می تواند با انواع دیگر ماژول ها ، قفسه ها و واحدها جفت شود.

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

 این میز تحریر مدرن برای فضاهای مد روز زندگی طراحی شده است و شما قطعاً می توانید با ظاهر مینیمالیستی آن را تشخیص دهید. در اصل دارای یک صفحه برای نوشتار به همراه کشو است. روی دیوار نصب شده است و برای هر کسی که به یک محل کار گهگاهی احتیاج دارد اما نمی خواهد میز کار توجه دیگر قطعات مبلمان را بدزد ، یک راه حل کاربردی و زیبا است.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : میز دحریر دیواری چوبی ف میز تحریر معلق ف میز تحریر چوبی کوچک و کم جا

مطالب مرتبط با موضوع میز تحریر چوبی :

WhatsApp chat