میز تحریر چوبی ، مزایا

میز تحریر چوبی، طرحی است که از چوب به عنوان ماده اصلی ساخته شده است و به دلیل زیبایی، استحکام، مقاومت، قیمت مناسب و موجود بودن در بازار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه به بررسی مزایای یک میز تحریر چوبی پرداخته می شود.

ایده های جالب دکوراسیون اتاق مطالعه ، میز تحریر
ایده های جالب دکوراسیون اتاق مطالعه ، میز تحریر
  1. ظاهر زیبا و منحصر به فرد: طراحی میز تحریر چوبی، شامل طرح و شکل بندی طبیعی چوب و نوع نور پوششی است که برروی آن قرار می گیرد. این امر باعث می شود که هر میز تحریر چوبی نیز به شکلی منحصر به فرد باشد، که متناسب با سایز اتاق یا محل کار شما طراحی شده است.
  2. مقاومت: چوب به دلیل مقاومت بالا در برابر کشش و فشار، می تواند برای مدت بسیار طولانی استفاده شود. همچنین، چوب ضد خش، ضد ضربه و همچنین ضد آب است که باعث کاهش هزینه های به روزرسانی و تعمیر میز تحریر می شود.
  3. دوام و استحکام: میز تحریر چوبی همیشه یک مورد جذاب در هر فضای کاریست. با وجود دوام بالا، می توان میز تحریر چوبی را برای سالها به خوبی نگه داشت.
  4. پاکیزگی و آسانی نظافت: چوب به دلیل طراحی طبیعی و نیز پوشش نوری در برابر لکه های چای، قهوه و غذاها مقاومت بیشتری دارد، و آسانی نظافت بهتری دارد.
  5. هزینه: میز تحریر چوبی با توجه به مقاومت، دوام و زیبایی طبیعی آن در برابر میز تحریر های دیگر، هزینه کمتری دارد.

در نهایت، با توجه به مزایای بسیاری که میز تحریر چوبی دارد، نتیجه می گیریم که انتخاب یک میز تحریر چوبی، یک انتخاب مناسب و نرمال برای هر فضای کاری است.

بهترین ایده های کتابخانه و میز تحریر چوبی ، ساخت و قیمت
بهترین ایده های کتابخانه و میز تحریر چوبی ، ساخت و قیمت


ابعاد استاندارد یک میز تحریر

ابعاد استاندارد یک میز تحریر چوبی به صورت زیر است:

  • ارتفاع: حدود 75 تا 80 سانتی‌متر
  • عرض: حدود 60 تا 80 سانتی‌متر
  • طول: حدود 100 تا 120 سانتی‌متر

البته این اندازه‌ها ممکن است در بعضی از میزهای تحریر چوبی متفاوت باشد و به میزان استفاده و سفارش ساخت کننده بستگی دارد.

ایده های جدید و شیک میز تحریر کتابخانه دار
ایده های جدید و شیک میز تحریر کتابخانه دار

گالری عکس میز تحریر چوبی :

چه چوبی برای ساخت میز تحریر مناسب است

برای ساخت میز تحریر چوبی می‌توان از چوب‌های سخت و پایداری مانند اقاقیا، گردو، راش ، بلوط و … استفاده کرد. این چوب‌ها دارای چگالی بالا، مقاومت و پایداری بیشتری بوده و میزان انحراف و خمش ناچیزتری دارند. به علاوه با رنگ‌های زیبایی نیز همراه هستند که به میز تحریر ظاهر خوبی می‌بخشند.


مطالب مرتبط با موضوع میز تحریر چوبی :

WhatsApp us