بهترین چوب برای ساخت میز تحریر

میزها در اشکال و اندازه‌های مختلفی وجود دارند، اما تلاش برای یافتن میز مناسب برای شما می‌تواند فرآیندی طولانی باشد. در واقع، به همین دلیل است که بسیاری از دست اندرکاران اغلب تصمیم می گیرند که میز کار خود را خودشان بسازند.

برای سفارش ساخت و قیمت میز تحریر چوبی با ما تماس بگیرید : میز تحریر چوبی

زمانی که میز تحریر خود را می‌سازید، می‌توانید سبک طراحی، نوع چوب مورد نظر خود، رنگ‌آمیزی چوب و میزان فضای ذخیره‌سازی مورد نیاز خود را انتخاب کنید. علاوه بر این، می‌توانید با هر بودجه‌ای یک میز چوبی بسازید، در حالی که میزهایی که در فروشگاه می‌خرید می‌توانند یک دست و یک پا قیمت داشته باشند.

میز تحریر چوبی ارزان قیمت
میز تحریر چوبی ارزان قیمت

برای شخصی که میخواهد خود میز را بسازد چه چوبی مناسب است

چوب های سخت و با کیفیت یکی از بهترین انواع الوار برای ساخت میز است. این به این دلیل است که الوار از چوب سخت , نقش کلیدی در ساخت مبلمان خوب ایفا می کند.

چوب های سخت اغلب به دلیل زیبایی و دانه هایشان مورد توجه قرار می گیرند، که آنها را به انتخابی فوق العاده برای میز تبدیل می کند. برای کمک به شما در تعیین اینکه کدام چوب سخت با کیفیت را برای پروژه خود انتخاب کنید، در اینجا برخی از پرطرفدارترین چوب های سختی که برای میز استفاده می شوند آورده شده است:

ساخت میز تحریر چوبی
ساخت میز تحریر چوبی

صفحات فینگر جوینت

در ایران صفحات فینگر جوینت بصورت یک صفحه در ضخامت های مختلف در دسترس است . مثل فینگر جوینت چوب راش , فینگر جوینت چوب رابروود , فینگر جوینت چوب کاج روسی و چوب ترمووود اینها برای ساخت صفحه و بدنه میز ایده ال هستند .

ساخت میز تحریر چوبی , قیمت میز تحریر , مدل و ایده جالب میز تحریر چوبی
ساخت میز تحریر چوبی

چوب گیلاس

چوب گیلاس. چوب گیلاس می تواند قهوه ای روشن یا قهوه ای مایل به قرمز تیره تر باشد. رنگ چوب در واقع با گذشت زمان عمیق تر می شود، که چوب گیلاس را به یک محصول خاص چوبی محبوب تبدیل می کند. همچنین دانه ای نزدیک و متمایز در مقایسه با انواع دیگر دارد. گیلاس شکل دار موجود است، مانند فرفری، کمانچه ای، لحافی و غیره، اگر چیزی با رگه و نقش بیشتر می خواهید سراغ چوب های دیگر بروید مثل افرا فر یا گردو ..

ساخت میز تحریر چوبی
ساخت میز تحریر چوبی

چوب افرا :

چوب درخت افرا. چوب افرا بسیار محکم است و به رنگ قهوه ای روشن می آید. دانه چوب می تواند مستقیم، مجعد، مواج، لحافی یا چشم پرنده باشد.

روکش چوب افرا راک ، افرا شکر ، افرا سفید
روکش چوب افرا راک ، افرا شکر ، افرا سفید

چوب گردو :

چوب گردوی سیاه. گردوی سیاه در حال حاضر سلطان ترندهای مد است، با رنگ غنی و تیره. به طور گسترده ای به عنوان یکی از آسان ترین گونه های چوبی در نظر گرفته می شود. با این حال، با تقاضای فعلی برای گردو، قیمت ها از بسیاری از گونه های دیگر بالاتر است.

چوب گردو
چوب گردو

چوب بلوط :


چوب بلوط ربع اره. بلوط یکی از گونه های “سنتی” است که در مبلمان استفاده می شود. این برای یک صنعتگر یا پروژه سبک هنری و صنایع دستی عالی است. مبلمان فوق العاده قوی می سازد. بلوط ربع اره ویژگی “فلک” را نشان می دهد که زیبا و کلاسیک است.

کابینت روکش بلوط
کابینت روکش بلوط

چوب اش ( ون ) :


چوب اش . چوب اش یا ون اروپایی یک چوب سخت رنگ روشن است که هم قوی است و هم ماشینکاری آسان. این خود را به پروژه های زیبا با ظاهری تمیز و مدرن می دهد. به علاوه، این یک انتخاب بسیار مقرون به صرفه است. متأسفانه، سوسک حفره‌دار خاکستر زمرد جنگل‌های چوب اش را تحت تأثیر قرار داده است، اما هنوز مقدار زیادی الوار اش موجود است.

عکس انواع چوب , چوب ون , چوب زبان گنجشک , چوب عش , چوب اش ,
عکس انواع چوب , چوب ون , چوب زبان گنجشک , چوب عش , چوب اش ,


به دنبال الوار چوب سخت برای پروژه بزرگ بعدی خود هستید؟


اولین ماده با صرفه جویی در مصرف انرژی برای تولید محصولات , چوب است. به همین دلیل است که بسیاری از دست سازان دوست دارند از چوب برای پروژه های بزرگی مانند ساخت میز تحریر چوبی و ساخت کفپوش استفاده کنند.

مطالب مرتبط با موضوع ساخت میز تحریر چوبی :

ایده و عکس میز تحریر چوبی :

مطالب مرتبط :

کلمات مهم و کلیدی :

میز تحریر چوبی ، قیمت میز تحریر چوبی ، استاندارد میز تحریر ، میز تحریر ساده ، مدل میز تحریر ، قیمت میز تحریر تاشو ، حداقل ابعاد میز تحریر ، استاندارد ارتفاع میز تحریر ، ابعاد استاندارد میز تحریر بزرگسالان ، ابعاد استاندارد میز تحریر کودک ، استاندارد اندازه میز تحریر ، میز تحریر ساده و ارزان ، مدل میز تحریر کتابخانه دار ، میز تحریر پسرانه و دخترانه ، میز تحریر ساده مشکی ، نقشه میز تحریر ، سازنده میز تحریر چوبی ، ساخت میز تحریر چوبی ، سفارش ساخت میز تحریر ، هزینه ساخت میز تحریر ، کارگاه ساخت میز تحریر ،

با تشکر از توجه شما

WhatsApp us