در سال های اخیر صندلی هایی با سطحی گرد و یا مربعی بسیار ترند شده اند که نام آنها پاف صندلی گرد و مربعی می باشد. کاربرد این صندلی ها چیست؟ چه تفاوتی با دیگر صندلی ها دارند ؟ انواع این پاف ها کدامند؟ در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد. در نتیجه پیشنهاد می کنیم ما را تا انتها همراهی نمائید.

پاف صندلی ها چه از لحاظ کاربردی و چه از لحاظ تزئینی بسیار مناسب می باشند. جالب اینجاست که این صندلی ها انواع و شکل های بسیار مختلفی دارند که شما می توانید متناسب با نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

انواع پاف صندلی کدامند؟

پاف صندلی بعنوان میز جلومبلی

یکی از مدل های پرطرفدار و زیبا از پاف صندلی ها همین میزهای جلو مبلی هستند. موضوع جالب این است از بسیاری از پاف ها هم بعنوان میز و هم به عنوان صندلی می توان استفاده کرد.

پاف های جلومبلی
پاف های جلومبلی

پاف صندلی استوانه ای شکل

از این پاف صندلی ها برای دراز کردن و قرار دادن پا در اتاق نشیمن استفاده می شود. یکی از مزایایی که این نوع از صندلی ها دارند این است که علاوه بر کاربردی بودن جنبه ی زیبایی و تزئینی به اتاق نشیمن می دهند.

پاف استوانه ای
پاف استوانه ای

پاف های سه پایه

این پاف های کوچک بیشتر در اتاق خواب ها برای تزئین و یا کنار میز آرایش و میز تحریر قرار می گیرند. این وسیله کاربردی به دلیل وزن کم و فضای کمی که اشغال می کند، بهترین گزینه برای اتاق نشیمن و اتاق خواب می باشد.

پاف سه پایه
پاف سه پایه

پاف نیمکتی برای اتاق خواب ها

به تازگی در بیشتر اتاق خواب ها و در پایین تخت خواب یک پاف نیمکتی قرار می دهند که فضای اتاق را مجلل تر و زیباتر نشان می دهد. دلیل نامگذاری این صندلی شکل نیمکتی است که به خود دارد.

پاف نیمکتی برای اتاق خواب
پاف نیمکتی برای اتاق خواب

پاف جعبه ای شکل برای اتاق

این مدل چندین کاربرد دارد. درون این پاف ها فضای خالی قرار دارد که شما می توانید برای بهینه سازی اتاق خود و مرتب بودن وسایل از آن استفاده کنید و مزیت دیگری که دارد استفاده به عنوان یک صندلی و یا یک وسیله تزئینی گوشه اتاق خواب می باشد.

پاف جعبه ای
پاف جعبه ای

پاف های چهار گوش

بسیاری از افراد که به دنبال ایجاد اتاقی امروزی و مدرن هستند از پاف های چهارگوش بزرگ به جای مبلمان در اتاق نشیمن استفاده می کنند تا یک فضای صمیمی و راحت را فراهم کنند.

پاف چهار گوش
پاف چهار گوش

پاف های گرد تزئینی

پاف های گرد بیشتر جنبه تزئینی و زیبایی بخشی برای اتاق دارند و از آنها نمی توانید به عنوان میز و یا صندلی استفاده کنید.

پاف گرد

پاف گرد

نویسنده: ف.حسنخانی

مقالات مرتبط با صندلی های چوبی:

WhatsApp chat