چوب درخت اش

اش وود

چوب اش , چوب عش
چوب اش , چوب عش
چوب اش , چوب عش
چوب اش , چوب عش

چوب خاکستری آمریکایی ( چوب عش ) چوب سخت و طبیعی است که در آمریکای شمالی با ترکیب قوی و الاستیک محبوب است. از نظر بصری شبیه به بلوط است ، این چوب از دانه بندی مستقیم و بافت متوسط ​​تا درشت برخوردار است.

با دست یا با استفاده از ابزارآلات عالی کار می کند – چسب ها ، رنگ ها و اتمام در این چوب بسیار کارآمد و جالب است و دارای خواص خمش با بخار است. ایده آل برای طیف وسیعی از کاربردهای مختلف ، این چوب را می توان برای دکوراسیون , کفپوش ، مبلمان داخلی تا مبل و صندلی استفاده کرد.

نام: Fraxinus americana

منشاء: مناطق Appalachian ، مرکزی ، شمالی و جنوبی

موارد استفاده: مبلمان ، کفپوش ، تابلو ، درب ، آشپزخانه ، اتصالات فروشگاه ، مبلمان داخلی

خاکستر آمریکایی ( چوب اش ) توسط طراحان داخلی و سازندگان دکوراسیون لوکس مورد استفاده قرار می گیرد و ترجیح می دهد بعنوان چوبی سبک باشد . همچنین می تواند به عنوان بلوط رنگ شود و برای مبلمان استفاده شود.

میز ساخته شده از چوب عش :

میز چوب اش , چوب درخت عش
میز چوب اش , چوب درخت عش

مطالب مرتبط با شناخت چوب اش :

با تشکر از توجه شما


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache() #1 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/functions.php(4979): ob_end_flush() #2 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(303): wp_ob_end_flush_all() #3 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(327): WP_Hook->apply_filters() #4 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/plugin.php(470): WP_Hook->do_action() #5 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/load.php(1097): do_action() #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178