ما گزینه هایی را که شامل بهترین نوع چوب برای میز آشپزخانه است ، در این مقاله جمع کردیم  ، خواه شما به یک میز کاربردی علاقه داشته باشید یا یک جزیره زیبا . انتخاب نوع چوب و رنگ آن مهمترین عامل زیبایی در آشپزخانه و دکوراسیون خانه شماست . شما به جز رنگ و طرح با انتخاب چوب کیفیت و دوام را سالها در خانه خود بیاورید . با مطالعه دقیق و تحقیق می توانید بهترین ها را انتخاب کنید .

چوب افرا سخت

چوب افرا سخت : در حالی که یک دانه ساده و جوان باعث افراشتن درخت افرا می شود ، این چوب دوام و مقاومت در برابر سایش دارد ، چوب افرا را به عنوان  چوبی  ایده آل برای تاسیسات پیشخوان میز وسط و جزیره  واجد شرایط می کند .

چوب ساج

چوب ساج برای میز آشپزخانه
چوب ساج برای میز آشپزخانه

چوب ساج  : یک درخت چوب سخت گرمسیری از سواحل اقیانوس آرام مکزیک ، قابل اعتماد و محکم است و مورد توجه کسانی است که تا حدودی سلیقه های عجیب و غریب دارند . علاوه بر رنگ گرم و غنی ، چوب ساج دارای محتوای روغن بالایی است که باعث مقاومت چوب در برابر رطوبت می شود – یک مزیت بزرگ برای نشت هر گونه گاز و آب است   !

چوب ببر برای میز آشپزخانه

نمونه ای از چوب ببر برای میز آشپزخانه
نمونه ای از چوب ببر برای میز آشپزخانه

چوب ببر : جای تعجب نیست که یکی از مشخصه های تعیین کننده  چوب درخت ببر ، کیفیت طرح راه راه آن است . این چوب غالباً به عنوان جزیره آشپزخانه استفاده نمی شود ، اما چوب ببر سخت ترین گونه در این فهرست است و بدون شک در هر آشپزخانه بیانیه ای قوی و ماندگار برای طراحی چوب ایجاد می کند .

چوب گردوی سیاه برای میزای آشپزخانه

استفاده از چوب گردو برای میز آشپزخانه
استفاده از چوب گردو برای میز آشپزخانه

چوب گردوی سیاه : به دلیل سختی و دانه زیبا به راحتی یکی از مورد احترام ترین چوب های مورد استفاده در دکوراسیون منزل است . رنگ ها می تواند متفاوت باشد . در حالی که چوب ساپوس ( چوب گردوی سیاه) یک رنگ عسلی است ، چوب قلب یک قهوه ای یا سیاه است که با گذشت زمان رنگ آن بنفش می شود .

استفاده از چوب گیلاس برای میز آشپزخانه

تصویر چوب گیلاس برای میز آشپزخانه
تصویر چوب گیلاس برای میز آشپزخانه

چوب گیلاس :  که معمولاً در ساخت دکوراسیون استفاده می شود ، چوبی کلاسیک آمریکایی با رنگ قرمز ظریف است که با افزایش سن زیبای بیشتری پیدا می کند . چوب صاف و یکنواخت گیلاس که در همه چیز از میزهای آشپزخانه گرفته تا پیانو استفاده می شود ، لطافت و ظرافت را به همراه دارد .

چوب راه راه

چوب راه راه  : به مناسبت نوارهای چشمگیر آن ، از  ( چوب راه راه  ) zebrawood معمولاً به عنوان قرنیز خانه استفاده می شود . اما این چوب  زیبایی یک طبیعت  را با خود دارد  . تقریباً در برابر هر چیزی که به سمتش پرتاب کنید ، مقاومت خواهد کرد ، مطمئنن همه به دنبال یک گزینه زیبا برای آشپزخانه هستند و این چوب راه راه بهترین گزینه برای کسی هست که به دنبال کانون بصری در آشپزخانه خود است .

چوب بامبو

استفاده از چوب بامبو برای میز آشپزخانه
استفاده از چوب بامبو برای میز آشپزخانه

چوب بامبو : یک چوب محبوب تخته برش ، تعجب آور نیست که  از چوب بامبو یک میز آشپزخانه فوق العاده درست می شود . چوب بامبو تمیز ، مدرن و محکم است یکی از سریع ترین گونه های چوب موجود در کره زمین است که آن را به گزینه ای بعنوان دوست‌دار محیط زیست در بین این گروه تبدیل کرده است . گزینه های چوب سبک شما از یک دانه کامل مجلل تا یک طرح پارکت مجلل را شامل می شود .

 چوب شاه بلوط کرمی

چوب شاه بلوط
چوب شاه بلوط

چوب شاه بلوط کرمی :  چوبی اصلاح شده که جذابیت روستایی عتیقه ای را در خود ساطع می کند . اما در حالی که نمای گسترده منحصر به فرد این چوب شاه بلوط کرمی رواج دارد ، این نوع چوب در مقایسه با بقیه نرم است و بهتر است از آن در مورد میز آشپزخانه و جزیره جلوگیری شود .

چوب ونگه برای آشپزخانه

چوب ونگه
چوب ونگه

چوب ونگه : چوبی زیبا و محکم است که اصالت خاصی دارد در دنیا یکی از محبوب ترین چوب های است که برای ساخت کابینت و میز آشپزخانه و جزیره ها از آن استفاده می شود . این رنگ چوب با هر رنگی که با او در تضاد است هماهنگ می شود .

چوب جنگلی آفریقایی

چوب جنگلی برای میز آشپزخانه
چوب جنگلی برای میز آشپزخانه

چوب جنگلی آفریقایی :  دارای رنگ طبیعی قهوه ای تیره و طبیعی است . مانند چوب ونگه که اغلب به دلیل رنگ غنی و دانه مستقیم آن انتخاب می شود ، بسیار مقاوم است و معمولاً در دکوراسیون خانه استفاده می شود . چوب جنگلی آفریقای یکی از محبوبترین چوبهای است که می شود در دکوراسیون خانه از آن استفاده کرد .

چوب راش

چوب راش برای میز آشپزخانه
چوب راش برای میز آشپزخانه

چوب راش : قبل از ظهور اره برقی ، بسیاری از درختان راش دست نخورده باقی مانده بودند ، زیرا آنها بسیار سنگین و سخت بودند . اکنون این گونه به طور گسترده ای در دسترس است ، نسبتاً مقرون به صرفه و غیرقابل انکار است ، با رنگ صورتی نارنجی رنگی که لکه های پایان را به زیبایی می گیرد . چوب راش بعنوان بیشترین سفارش در این روزها معرفی می شود .

چوب چنار

چوب چنار
چوب چنار

چوب چنار :  این چوب محکم ترین چوب آمریکایی است  ، چوب ” هرکول ” در پیشخوان های آمریکایی و اولین چوب سخت آمریکایی است . مثالی است که می گوید ” بنابراین اگر مرغ آبی 50 میلیون سال پیش بتواند از عصر یخبندان زنده بماند ، می توانیم شرط بندی کنیم که فرسودگی و زدگی که در آشپزخانه شما به وجود خواهد آورد زنده خواهد ماند ! ” این چوب فوق العاده محکم و با دوام است .

چوب ماهون

چوب ماهون برای آشپزخانه
چوب ماهون برای آشپزخانه

چوب ماهون : چوب ماهون انواع مختلفی دارد که یکی از چوبهای مورد علاقه سازندگان دکوراسیون لوکس در سراسر جهان است . چوب ماهون چوبی نسبتاً نرم و با رنگ قرمز قهوه ای به عنوان تخته برش توصیه نمی شود ، اگرچه ویژگی های زیبایی آن از ظرافت خاصی برخوردار است ، همانطور که در این طراحی سفارشی دیده می شود .

چوب ماهون محبوب ، یکی از پر طرفدارترین چوبها در سراسر دنیا است .

نوشته شده توسط : فیروزه پاکزاد

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی: