دوام

یک خانه با قاب A تقریباً در هر آب و هوایی، به ویژه در مناطق گرم کارآمد است. ساخت خانه با قاب A ( مثلثی ) علیرغم دیوارهای نسبتاً نازک، عایق حرارتی عالی دارد. در هوای سرد و سخت، سقف بسیار شیبدار آن اجازه نمی دهد برف جمع شود. این به معنای کاهش خطر آسیب و فروپاشی است.

خانه چوبی مثلثی
خانه چوبی مثلثی

چیدمان طراحی متنوع، سازگاری با محیط زیست و ایمنی

مفهوم خانه با قاب A فضا را برای راه حل های مختلف ساخت و ساز و بسیاری از گزینه های برنامه ریزی بیرونی و داخلی فراهم می کند. به عنوان مثال، فن آوری قاب اجازه می دهد تا تمام خطوط لوله برق را در داخل دیوارها پنهان کند، در حالی که روکش های تهویه شده به خانه اجازه “نفس کشیدن” می دهد. بنابراین، می توانید رطوبت بالا، قارچ و غیره را فراموش کنید. علاوه بر این، سازندگان از مواد زیست محیطی برای ساخت خانه های A-frame مانند چوب استفاده می کنند که برای سلامتی همه ساکنان خانه بی خطر است. چنین خانه هایی معمولاً دارای جذابیت محدود هستند.

فضای زندگی محدود

یک خانه با قاب A گزینه های محدودی برای فضای زندگی فراهم می کند. همانطور که قبلا ذکر شد، معمولاً چنین خانه هایی یک طبقه هستند. در واقع به دلیل شیب دار بودن دیوارها، در بالای خانه فضای مشخصی هدر می رود. یک خانه با قاب A برای خانواده ها یا زوج های کوچک ایده آل است، با این حال گروه های بزرگ در آنجا احساس راحتی نخواهند کرد.

بنابراین، یک خانه قاب A دارای مزایا و معایب خود است. دنج و امن، این خانه یک تعطیلات خوب برای زوج ها و خانواده های کوچک خواهد بود. با این حال، خانواده های بزرگتر ممکن است بخواهند گزینه های دیگری را در نظر بگیرند.


مطالب مرتبط با موضوع شله :

WhatsApp us