قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی

با جدیدترین ایده های دکور قفسه کتاب برای خانه خود نظم و زیبای را به خانه تان بیاورید .

برای گرفتن قیمت روی پیام رسان تصویر و ابعاد ارسال کنید

قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی
قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی

صرف نظر از پروژه ای که در حال انجام آن هستید ، چقدر کتاب خوان هستید ؟ این ایده های خلاقانه دکور قفسه کتاب خانه شما را به اندازه کتابی که می خوانید جذاب می کند !

اگر از خوانندگان مشتاق یا از علاقه مندان به طراحی هستید ، موافق خواهید بود که هیچ چیز به اندازه یک قفسه کتاب شیک نیست و خانه را خاص نمی کند . از قفسه‌ های شناور خلاقانه گرفته تا قفسه ‌های طراحی شده و یا حتی درب های مخفی کتابخانه ، این ایده ‌های دکور قفسه کتاب به شما امکان می ‌دهد دوست داشتنی ‌ترین ‌های خود را به خواست خودتان ذخیره کرده و به نمایش بگذارید . قفسه های کتاب نه تنها به شما اجازه می دهند مجموعه خود را به رخ بکشید ، بلکه مکانی عالی برای نمایش ، عکس ها و چیزهای زیبا هستند .

تزیین قفسه کتاب نیازمند توجه به تعادل ، رنگ و سبک است و این ایده‌ های دکور قفسه کتاب باعث می ‌شود که این روند بدون دردسر به نظر برسد . ایده ‌های مورد علاقه ما را برای تزئین قفسه‌ های کتاب ، قفسه‌ های تعبیه ‌شده سفارشی کاوش کنید و قطعاتی مانند قفسه کتاب و نشانک ‌ها را در نظر بگیرید و یک گوشه مطالعه دنج با یک قفسه کتاب و مکانی برای استراحت به خود هدیه دهید .

راز زیر پله

یک قفسه کتاب با فضای ذخیره سازی یک راه عالی برای تبدیل آن اتاق تنگ و مرده زیر پله ها به یک ویترین خیره کننده است . این یکی در این تصویر درست در جایی شبیه یک گذرگاه مخفی به بهشت ​​است . این قفسه کتاب فضای کافی را برای نگهداری کتاب های شما و همچنین سازماندهی سایر موارد ارائه می دهد . این طراحی بیشتر پالت تک رنگ این اتاق را می شکند و آن را فوق العاده شیک نشان می دهد . اگر مطالعه اختصاصی ندارید یا فضای کمی دارید ، این ایده قفسه کتاب را در نظر بگیرید .

نکته طراحی : چند گیاه گلدانی را در این جعبه ها قرار دهید تا طراوت بیشتری را به ارمغان بیاورد .

قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی
قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی

عشق خانه قدیمی !

آیا عاشق جذابیت دنیای قدیم هستید ؟ می توانید آن را داشته باشید ! یک قفسه کتاب باز به شکل پنجره کوچک عالی است ، اگر می خواهید رنگ سنتی را به فضای داخلی خانه خود اضافه کنید این گزینه می تواند یک انتخاب فوق العاده برایتان باشد . همچنین برای افرادی که دکوراسیون مدرن را می پسندند ( آنهایی که به کیندل خود وابسته هستند ) ، و کتاب جمع نمی کنند یا از عطر کتاب های قدیمی لذت نمی برند ، اما هنوز هم ایده داشتن یک قفسه کتاب در اتاق خواب خود را دوست دارند می توانند از این طرح استفاده کنند . این یک قفسه جمع و جور ساخته شده با مضمون سنتی است که با یک میز چوبی کلاسیک و یک صندلی حصیری تزئین شده است .

نکته طراحی : پایه های مسی یا برنجی را به شکل گلدان یا مصنوعات اضافه کنید تا ظاهر قفسه کتاب خود را کامل و متفاوت کنید .

قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی
قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی

آیا یک دیوار خالی بالای اتاق کار یا هر گوشه ای از اتاق خواب خود دارید ؟ آیا صاحب کتاب های زیادی هستید که جایی برای نگهداری شان ندارید ؟ برای ساختن یک قفسه کتاب روی دیوار ، می توانید یک سری قفسه ‌های شناور باریک اضافه کنید . این قفسه ها مشکل شما را حل می کند : ذخیره سازی و سبک را با هم به شما هدیه می دهد .

در این طرح ، واحد مطالعه با طرحی مشابه جفت شده است – سه قفسه چوبی به اندازه کافی بزرگ هستند تا همه این کتاب ها را مرتب نگه دارند و دسترسی آسان به مطالب مورد علاقه شما را فراهم کنند !

نکته طراحی : برای تزئین قفسه کتاب خود چند گیاه گلدانی ، قاب عکس و تزئینات را اضافه کنید .

قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی
قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی

این قفسه کتابِ عمودی ، ساده و سرگرم ‌کننده است و باعث می ‌شود کتاب‌ ها زیباتر به نظر برسد و حالتی بازیگوشانه به اتاق می دهد . این طراحی ، صفحات را مخفی نگه می دارد و عناوین آن ها را به رخ می کشد . دسترسی به کتاب ها آسان است زیرا در سطح چشم ساخته شده است . حالا دیگر لازم نیست از روی صندلی خود بالا بروید تا کتاب را در بالای صفحه انتخاب کنید . طراحی شیک و مدرن است و به خوبی با دکوراسیون کلی ترکیب می شود . فضای زیادی را اشغال نمی کند و برای خانه های کوچک مناسب است .

نکته طراحی : داخل هر جعبه را با رنگ های مختلف رنگ آمیزی کنید تا یک پاپ شوک به ارمغان بیاورید .

قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی
قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی

از فضای منفی استفاده کنید !

اگر میز کنار تخت ندارید یا می ‌خواهید یک میز بخرید ، یک قفسه ‌ی باز برای کنار تخت برای چیدن کتاب ‌هایتان انتخاب کنید . همانطور که در این تصویر نشان داده شده است ، چند قطعه دکوری را برای لذت بردن از این طرح انتخاب کنید . این طرح می تواند روشی هوشمندانه برای ایجاد تغییر در اتاق خواب شما باشد ، این دکور قفسه کتاب برای افرادی که به مطالعه آخر شب علاقه دارند نیز عالی است . چه کسی می ‌خواهد تمام راه را تا اتاق نشیمن پیاده ‌روی کند یا بعد از اینکه روی تختخواب خوابید برای برداشتن کتابی از جای خود بلند شود  ؟

نکته طراحی : چند قطعه عتیقه را برای ایجاد جذابیت سنتی در فضای مدرن خود بگنجانید .

قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی
قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی

عدم تقارن : ایجااد یک داستان !

این قفسه کتاب باز نامتقارن به نظر می رسد که به زندگی شما جهت می دهد . این طرح یک لمس عجیب و غریب و جنجالی به گوشه خالی اتاق تان اضافه می کند . طراحی این نمونه منحصر به فرد است و فضای ذخیره سازی کافی را برای چیدن کتاب ها ، وسایل نمایشی و قطعات دکور شما ارائه می دهد . ساعت و گیاه کوچکی که در آن قرار داده شده است ، درام بصری را به این قفسه کتاب می آورد . رنگ چوب روشن این قفسه کتاب به روشی بسیار ملایم ، یکنواختی پالت رنگ آبی را بیشتر می کند .

نکته طراحی : گوشه مرده اتاق خود را با این قفسه کتاب پر کنید ، فراموش نکنید که آن را با گیاهان و گلدان بپوشانید .

قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی
قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی

آثار کامل شکسپیر !

این نمونه برای همه کتاب دوستان قهار موجود است . برای کسانی که هرگز فضای کافی برای کتاب جدید خود پیدا نمی کنند . این قفسه کتاب بیشتر یک کتابخانه است که در دو دیوار گسترده شده است و با گنجه های زیادی برای نگهداری لوازم التحریر و اسناد همراه است . طراحی این نمونه کلاسیک است ، رنگ سفید آن جاودانه است و مجموعه ای از قفسه ها و کابینت های زیبا به شما کمک می کند تا آثار همه نویسندگان مورد علاقه خود را سازماندهی کنید . خود کتاب ها عنصر اصلی دکور این طراحی قفسه کتاب را تشکیل می دهند . اگر موفق شده اید یک دوست کتاب خوان پیدا کنید تا فضای خود را با او به اشتراک بگذارید ، این کار در اتاق مطالعه یا حتی اتاق خواب شما به خوبی کار می کند .

نکته طراحی : چراغ ‌های فوکوس ، نورافکن یا چراغ‌ های نصب شده با نکات سبز و هنرهای دیواری را نصب کنید .

قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی
قیمت و انواع مدل کتابخانه چوبی

کلمات کلیدی : کتابخانه کتابخانه چوبی کابینت قفسه چوب

نویسنده : فیروزه پاکزاد

منبع :

https://www.designcafe.com/blog/home-decor/bookshelf-decor-ideas/


مطالب مرتبط با موضوع کتابخانه چوبی :

WhatsApp us