قوانین و مقررات کارگاه فن و هنر

سلام

در این صفحه میخواهیم خودمان را به گونه ای دیگر معرفی کنیم .

قوانین و مقررات کارگاه صنایع چوب فن و هنر , نجاری و درودگری
قوانین و مقررات کارگاه صنایع چوب فن و هنر , نجاری و درودگری

ما در کار و زندگی خود به این اصول پایبندیم :

1 . کار ما نباید باعث از بین رفتن محیط زیست شود .

همه ما بر روی این کره خاکی مهمانیم و به راستی که از فردای خود بی خبر هستیم . انسان با تمام پیشرفتی که در عرصه علم و دانش کرده است ، پس رفتی بزرگ کرده است که روزانه باعث مرگ بسیاری از موجودات و انسانهای روی کره میشود .

ما موظفیم برای حفظ محیط زیست خود برنامه ریزی و قانون وضع کنیم . باید هایی که باید انجام نشوند . و باید هایی که باید انجام شوند .

گروه فن و هنر ابزار صید ، شکار ، و هر چیزی که مربوط به تخریب محیط زیست باشد را نمی سازیم . قنداق تفنگ تعمیر نمی کنیم . جعبه مهمات نمی سازیم ، ابزار آلات صید و شکار را نه طراحی و نمی سازیم  .

2 . در ساخت مصنوعات چوبی و دکوراسیون از مواد مصنوعی مضر و سرطان زا استفاده نمی‌کنیم . مگر آنکه مشتری اعتراض یا درخواستی نداشته باشد . متاسفانه در بازار رقابتی امروز با توجه به قیمت در حال افزایش مصالح نمی توانیم قیمت بالا ارائه دهیم . در ابتدا هزینه را برای مشتری برآورد میکنیم و ایشان را آگاه میکنیم .

3 . اعضای کلوپ میتوانند در برنامه درخت کاری سالانه شرکت و از لوازم دکوری و تزیینی وب‌سایت هدیه ای به رسم یادبود ، دریافت کنند . همچنین از اعضای گروه های حفاظت از محیط زیست درخواست داریم تا در این مسیر ما را حمایت ( معنوی ) کنند .

در بخش مسابقه میتوانید لیست هدایا را مشاهده فرمایید . مهلت مسابقه به پایان رسید .

4 . بازدید ها :

ارسال کارشناس از طرف کارگاه جهت متر و برآورد هزینه شامل هزینه ( کرایه ، و از کار افتادگی ) میگردد .

توجه توجه : بدلیل سوء استفاده از نام این گروه و .. 

این گروه با دو برند در حال کار است :

1 – فن و هنر ایران زمین :  کارگاهی است که در آن به ساخت دکوراسیون و مصنوعات چوبی ، دکوری ، هنری به روش سنتی است .  نام سایت نیز از همین نام به نام هنرکده فن و هنر تغییر کرد .

( صنایع چوب و هنر ایران زمین – صنایع چوب ، دکوراسیون  و هنر سنتی ایران زمین ) با بیش از 50 سال سابقه کار ، تاسیس توسط علی حیدری متولد 1329 ( کارگاه درودگری حیدری : آدرس سابق دوراهی قلهک خیابان آبادان کوچه گل یخ )  آدرس فعلی حکیمیه تهرانپارس  تلفن 02177308232

2 – سونا سازان  ( سونا سازان ایران زمین – سونا سازان ) تاسیس توسط برادران حیدری با بیش از 20 سال سابقه

آدرس فعلی : تهران شهرک صنعتی خاوران ، سایت درودگران و مبل سازان تهران

لازم به ذکر است تمام خدمات و محصولات باید با فاکتور و سر برگ  فن و هنر ایران زمین مهر و به امضا برسد . در غیر این صورت شامل گارانتی و خدمات پس از فروش نمی گردد . برگه گارانتی جداگانه و با جزئیات کامل مطابق با قوانین و شرایط گروه طراحی و ارائه میگردد .

جهت جلوگیری از سوء استفاده ثبت قرارداد ها در سایت نشانه اصل بودن آن قرارداد است . لینک ما www.ashwood.ir است که نام کارفرما در انتهای آن قرار خواهد گرفت . مانند پروژه آقای زرین چهره 

از بخش رزومه این مجموعه دیدن فرمایید .

کسانی که در زندگی و کار خود را غیر مستقیم را پیش میگیرند و بقول خودشان دور میزنند ، هیچ گاه به مقصد نمیرسند . تجربه بیش از 400 پروژه به من ثابت کرد کج روی باعث ضرر و زیان است . دروغ از ان طرف دنیا مشخص است و هیچ پروژه ای با ابزار ناسالم به آخر نمی رسد .


مطالب مرتبط با موضوع فن و هنر :

WhatsApp us