با ظروف رنگی آشپزخانه خود را متفاوت کنید

 امروز می خواهیم نوع جدیدی از تفریح در آشپزخانه را به شما نشان دهیم، این بار می خواهیم به سراغ ظرف و ظروف آشپزخانه برویم و با رنگ به آن ها چهره ای نو ببخشیم، درست شنیدید می خواهیم ظرف و ظروف آشپزخانه را رنگ کنیم و حسابی بابت داشتن شان به خودمان ببالیم.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

قاشق های رنگی در آشپزخانه

چگونه آشپزخانه را به فضایی منحصر به فرد تبدیل کنیم؟ رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید، قلمو را حاضر کنید، قاشق های چوبی را از کشو بیرون بیاورید و دسته آن ها را با رنگ مورد علاقه تان زیبا کنید. به همین سادگی می توانید قاشق هایی به زیبایی آن چه در عکس بالا می بینید داشته باشید. پس همین الان دست به کار شوید و این کار را انجام دهید.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

ظرف های نقاشی شده در فضای آشپزخانه

تعدادی از ظرف های تان را که شکل های جذابی دارند را از کابینت ها بیرون بکشید و با استفاده از هنر و خلاقیت خود آن ها را رنگ کنید، درست مثل چیزی که در عکس بالا می بینید، می توانید از این ظرف ها خوش نقش و نگار به عنوان تابلوهای هنری در دیوار فضای داخلی آشپزخانه تان استفاده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

ظرف هایی با لبه رنگی برای آشپزخانه

اگر نمی خواهید سادگی ظرف هایتان از بین برود ولی در عین حال هم می خواهید که در ظاهر آن ها تغییر ایجاد کنید پس فقط کافی است تا لبه های آن را با رنگی جذاب که همنشینی خوبی با رنگ ظرف های تان دارد رنگ بزنید بعد از آن می توانید از ظاهر جدید ظرف های تان لذت ببرید.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با ظروف رنگی

از همان ظرف و ظروف آشپزخانه می توانید برای دکوراسیون داخلی خود آشپزخانه هم استفاده کنید. مثلا می توانید از تخته های گوشت برای درست کردن جا قاشقی استفاده کنید، نگاهی به عکس بالا بیاندازید تا متوجه جذابیت این تخته ها بشوید. برای این که بتوانید این جاقاشقی ها را خودتان بسازید فقط به یک تکه پارچه زیبا و کمی چسب احتیاج خواهید داشت.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

خریدن ظرف های رنگی برای آشپزخانه

اگر می خواهید از دردسر های بساط رنگ کاری و ریخت و پاش آن راحت باشید، پس همان اول که می خواهید به سراغ خرید ظرف و ظروف آشپزخانه تان بروید سعی کنید ست هایی را انتخاب کنید که هر تکه آن به یک رنگ است، با این کار وقتی سفره یا میز غذا را می چینید در انتهای کار با یک سفره و میز رنگارنگ و جذاب روبرو خواهید شد.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

سینی های رنگی در آشپزخانه

یکی از ظروف آشپزخانه که بسیار هم جذاب است و می توانید انواع مختلف آن را تهیه کنید سینی ها هستند، شما به راحتی می توانید انواع مختلف و رنگارنگ این سینی ها را تهیه کنید اگر هم طرح های موجود در بازار را نپسندیدید به راحتی با استفاده از هنر دکوپاژ می توانید مورد علاقه خودتان را بسازید، مطلب دکوپاژ روشی آسان برای نو کردن وسایل کهنه را بخوانید تا ببینید که چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

ظرف های چینی آشپزخانه را رنگی کنید

به عکس بالا نگاه کنید تا ببینید که چگونه می توان با قدری حوصله و کمی رنگ چهره ساده قوری ها و لوازم چینی آشپزخانه تان را به چهره ای جذاب و گیرا تبدیل کنید، با یک خلال دندان و رنگ مورد علاقه تان همان گونه که در عکس نشان داده شده است می توانید این کار را انجام دهید.

حکاکی روی ظروف چوبی آشپزخانه

یک عدد هویه، تعدادی ظروف چوبی آشپزخانه و قدری هنر و خلاقیت را وقتی با هم مخلوط کنید، نتیجه اش می شود این ظروف زیبا و جذاب. هویه را به برق بزنید و وقتی حسابی داغ شد می توانید روی قاشق های چوبی یا تخته های گوشت را حکاکی کنید که اتفاقا بسیار جذاب و گیرا است.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

رنگ های مناسب برای ظرف و ظروف آشپزخانه

اگر قصد دارید تا همه ظرف و ظروف آشپزخانه تان را رنگی کنید، سعی کنید از دو رنگ مکمل یا دو رنگی که همنشینی زیبایی در کنار یکدیگر دارند انتخاب کنید، استفاده تنها از یک رنگ می تواند کمی کسل کننده باشد و طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را تحت تاثیر قرار دهد.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

شلف هایی با ظروف رنگی و جذاب در آشپزخانه

معمولا در همه آشپزخانه ها، قفسه ها یا شلف هایی پیدا می شود که در آن ظرف هایی زیبا خودنمایی می کنند، شما می توانید با استفاده از ظروف رنگی و زیبا قفسه ای جذاب و منحصر به فرد داشته باشید، قفسه ای که چشم هر کسی را به خود معطوف می کند درون این قفسه می تواند پر باشد از ظرف هایی که هر کدام رنگی جذاب و گیرا دارند.

http://www.chidaneh.com

WhatsApp us