5 دلیل برای اینکه تخت دوطبقه برای پسران یک ایده عالی است

ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه
ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه

تختخواب های دوطبقه برای پسران باعث صرفه جویی در فضا می شود و زمان خواب را سرگرم کننده می کند .

تخت های دوطبقه همیشه مورد علاقه بچه ها و والدین هستند . تختخواب دوطبقه یکی از آن دکوراسیونی است که باعث لذت همه می شود .

در حالی که والدین معمولاً به دنبال تخت‌ های دوطبقه برای اتاق خواب ‌های مشترک خواهر و برادر می ‌گردند ، تخت‌ های دوطبقه برای پسران گزینه ‌ای است که حتی برای اتاق‌ خواب‌ های یک کودک نیز ارزش بررسی دارد .

اگر تخت دوطبقه برای مدت طولانی در فهرست آرزوهای فرزندتان بوده است ، اما شما در انتخاب آن مطمئن نبوده اید ، در این مقاله پنج دلیل وجود دارد که چرا تخت های دوطبقه برای پسران ایده خوبی است .

تعداد زیادی طرح تخت دوطبقه برای پسران برای انتخاب وجود دارد

با وجود بسیاری از طرح ‌های تخت دوطبقه برای پسران که می‌ توانید خرید کنید ، پیدا کردن تخت‌ خواب ‌های دوطبقه ارزان برای پسران کار سختی نخواهد بود . به جای تخت ‌خواب‌ های دوطبقه آماده برای پسران ، می ‌توانید یک تخت دوطبقه سفارشی نیز تهیه کنید که نشان‌ دهنده شخصیت و علایق فرزندتان باشد .

یک تخت دوطبقه سفارشی همچنین به زمانی کمک می کند که شما مشخصات خاصی داشته باشید که می خواهید تخت از نظر قرارگیری یا پوشش منطقه در اتاق مطابقت داشته باشد . علاوه بر این ، یک تختخواب دوطبقه شخصی به شما امکان می دهد ویژگی های جالبی را که ممکن است در تختخواب های دوطبقه آماده پسرانه پیدا نکنید ، اضافه کنید . می‌ توانید یک سرسره به تخت دو طبقه نصب کنید یا تخت ‌های دوطبقه برای پسران با فضای ذخیره ‌سازی تهیه کنید یا آن را با ابرقهرمان مورد علاقه پسرتان شخصی ‌سازی کنید .

ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه
ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه

تختخواب های دوطبقه برای پسران با فضای ذخیره سازی ، فضای بیشتری را برای فضای بازی ایجاد می کند .

تخت خواب های دو طبقه سرگرم کننده برای پسران ، اتاق خواب ها را به مکان جدید شاد تبدیل می کند .

تختخواب های دوطبقه برای پسران نوجوان نیز مد روز هستند . ممکن است این جذابیت غیرقابل توضیح بالای تختخواب بودن یا فریب «بالا رفتن» به رختخواب باشد ، تخت‌ های دوطبقه برای پسران هرگز از مد نمی ‌افتند .

آیا می دانستید برخی از نظریه ها ، مصر باستان را برای اختراع تخت دو طبقه نسبت می دهند ؟

در حالی که ما از منشأ تخت دوطبقه مطمئن نیستیم ، این اردوگاه‌ های نظامی هستند که به دلیل ویژگی ‌های کاربردی و صرفه ‌جویی در فضا ، استفاده از تخت‌ های دوطبقه را رایج کردند . شاید این ارتباط آرزومند با سرسختی و روحیه ماجراجویی است که تخت‌ های دوطبقه را مورد علاقه کودکان خردسال قرار می ‌دهد .

ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه
ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه

تختخواب های دو طبقه سرگرم کننده برای پسران این امکان را فراهم می کند که فضای اضافی برای بالا رفتن داشته باشند .

صرفه جویی در فضا با تختخواب های دو طبقه جذاب برای پسران

با تخت خواب دو طبقه رویای هر والدین شهری محقق می شود – فضای بیشتر .

علاوه بر جذاب بودن برای بچه ها ، دلیل دیگری که باعث محبوبیت بیشتر تختخواب های دو طبقه برای پسران می شود ، مزایای صرفه جویی در فضا در خانه های مدرن است . قرار دادن تخت ‌های دو نفره یا بزرگ در اتاق خواب دوم آپارتمان ‌های شهری ، می ‌تواند چالش برانگیز باشد . ناگفته نماند فضای اضافی مورد نیاز کمد لباس ، میز مطالعه و سایر مبلمان در اتاق خواب کودکان شما از مواردی است که می توانید در مجموعه خود بگنجانید .

ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه
ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه

تختخواب های دوطبقه جذاب برای پسران باعث صرفه جویی در سطح زمین گرانبها در آپارتمان های مدرن می شود .

بهترین تخت دوطبقه برای پسران همه این مشکلات را حل می کند . چیدن تخت ها به صورت عمودی یک راه حل مفید برای زمانی است که شما خواهر و برادری دارید که در یک اتاق مشترک هستند . می‌ توانید تخت‌ خواب‌ های دوطبقه برای پسران با فضای ذخیره ‌سازی را به‌ طور سفارشی ، سفارش دهید تا نیاز به کمدهای جداگانه را برطرف کنید . می توانید از فضای اضافی برای مطالعه یا فضای بازی استفاده کنید . اکنون که بچه ها زمان بیشتری را در داخل خانه می گذرانند و در کلاس های آنلاین شرکت می کنند ، این امر به ویژه مفید خواهد بود .

تختخواب های دوطبقه برای پسران همراه با آموزش اشتراک گذاری

اگر فرزندانی دارید که در اتاق خواب مشترک هستند ، هیچ چیز مانند یک تختخواب برای شروع زود هنگام دروس مشترک وجود ندارد . بسته به شخصیت فرزند شما ، آنها ممکن است به طور طبیعی به سمت طبقه پایین یا بالا جذب شوند . تخت دوطبقه به فرزندان شما این امکان را می دهد که علیرغم اشتراک در اتاق از فضای شخصی خود لذت ببرند .

ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه
ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه

تخت‌ های دوطبقه برای پسران تهیه کنید تا به خواهر و برادرها نحوه اشتراک‌گذاری را آموزش دهند .

در صورتی که هر دو کودک یک تخت خواب یکسان را بخواهند ، والدین می ‌توانند فرزندان خود را تشویق کنند تا یک سیستم اشتراک ‌گذاری ایجاد کنند و به هر خواهر و برادری اجازه دهند تا به صورت چرخشی از تخت خواب لذت ببرند . توضیح جوانب مثبت و منفی هر دو به آنها کمک می کند تا مهارت های تصمیم گیری و توانایی برآوردن نیازهای دیگران را ایجاد کنند .

طرح های تخت دوطبقه برای پسران که ایمنی را در اولویت قرار می دهند

هنگامی که به دنبال طرح های تخت دوطبقه برای پسران هستید ، فراموش نکنید که ویژگی های ایمنی تخت دوطبقه را در نظر بگیرید . حتماً به شیب و تکیه گاه نردبان یا پله های تخت دو طبقه توجه کنید . اطمینان حاصل کنید که تخت دو طبقه بدون لبه یا گوشه تیز است . در صورت مونتاژ تخت دوطبقه اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهید . طبقه بالایی تخت دوطبقه باید همیشه دارای نرده های محکم با ارتفاع مناسب در دو طرف باشد .

اطمینان حاصل کنید که حتی سمتی که مقابل دیوار قرار دارد دارای نرده ایمنی باشد .

ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه
ایده تخت خواب دو طبقه پسرانه
طرح های تخت دوطبقه برای پسران باید دارای ریل ایمنی برای طبقه بالایی باشد

یک چراغ شب همیشه باید اتاق خواب کودکانی را که دارای تخت دو طبقه است روشن کند . کودکی که روی طبقه بالایی قرار دارد ممکن است ، بخواهد نیمه شب از رختخواب بلند شود و به نور نیاز داشته باشد تا به او کمک کند تا از نردبان پایین بیاید . یک کفپوش فرش شده ایده آل خواهد بود ، اما می توانید یک فرش را نیز نزدیک تخت دو طبقه قرار دهید .

اطمینان حاصل کنید که هیچ وسیله سقفی در نزدیکی تخت دو طبقه نصب نشده است . طبقه بالایی برای کودکان زیر شش سال توصیه نمی شود .

تختخواب ‌های دوطبقه برای پسران افزوده ‌ای عالی به اتاق کودکان شما خواهد بود و به خاطره ای در کودکی آنها تبدیل می ‌شود . اکنون که به دلایلی مبنی بر اینکه تخت ‌های دوطبقه برای پسران ایده خوبی هستند و طرح‌ های تخت دوطبقه برای پسران برای انتخاب شما الهام ‌بخش هستند ، آماده شده ‌اید ، وقت آن رسیده که این خبر خوب را به بچه ‌ها بدهید .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : تخت دو طبقه چوبی ، تخت خواب پسرانه چوبی ، طراحی تخت خواب ، تخت خواب چوبی

منبع :www.designcafe


مطالب مرتبط با موضوع تخت خواب دو طبقه :

گالری عکس تخت خواب دوطبقه :

WhatsApp us