نجاری حرفه ای

نجاری هنری است که به شما امکان می دهد تزئینات و زیور آلات منحصر به فردی را بر روی محصولات مبلمان ایجاد کنید که به شاهکاری جاودانه تبدیل می شود که فضای داخلی خانه شما را تزئین می کند. با تشکر از آنها، ما می توانیم یک فضای منحصر به فرد در اتاق ایجاد کنیم که مهمانان ما را خوشحال کند. چوب بدون شک یکی از زیباترین و جاودانه ترین مصالح است، بنابراین ارزش استفاده از پتانسیل کامل آن را دارد.

نجاری و درودگری فن و هنر ایران زمین , آموزش ساخت دکوراسیون چوبی لوکس
نجاری و درودگری فن و هنر ایران زمین , آموزش ساخت دکوراسیون چوبی لوکس

صنایع چوب فن و هنر متشکل از تیمی از نجاران متعهد است که با تعهد کامل، مبلمان چوبی منبت شده و سایر عناصر را که شبیه آثار هنری منحصر به فرد به نظر می رسد، ایجاد می کنند. سخت کوشی وجدانی، هماهنگی تلاش ها و کیفیت راهی است که هم در داخل و هم در خارج از کشور دنبال می کنیم. تلاش مداوم برای کمال و بیش از 40 سال تجربه به ما این امکان را می دهد که نیازهای حتی سختگیر ترین مشتریان را برآورده کنیم.

ایده های جدید کتابخانه چوبی کلاسیک و مدرن ، ساخت و براورد قیمت کتابخانه
کتابخانه منبت کاری شده با ستون های نیم گرد چوبی

ما شریک افرادی هستیم که در حال ساخت خانه، تجهیز آپارتمان ها و اقامتگاه های لوکس، و بازسازی یک خانه عمارت یا کاخ تاریخی هستند. ما با نوسازی همه جانبه بناهای تاریخی و بازسازی عناصر آنها سروکار داریم. شرکت ما خدمات حفاظتی را در بالاترین سطح تضمین می کند. ما به هر تاسیسات به صورت جداگانه برخورد می کنیم و پس از تجزیه و تحلیل اولیه از وضعیت فنی آن، مواد و تجهیزات مناسب را برای دستیابی به بهترین اثر نهایی ممکن انتخاب می کنیم.

درب منبت تمام چوب سفارشی لوکس و شگفت انگیز
درب منبت تمام چوب سفارشی لوکس و شگفت انگیز

ما با انجام کار جامع نجاری، درب های خارجی حکاکی شده اصلی ، درب های لابی و درب های داخلی چوبی را مطابق با نیازهای فردی کارفرما و ابعاد ارائه شده توسط شخص به سفارش شخص می سازیم. ما همچنین پله‌های چوبی بلوط تمام چوب، نرده‌های هنر نو پله و آشپزخانه‌های سفارشی ، دفاتر و حمام‌ها را ایجاد می‌کنیم. ما تمام مراحل ایجاد پروژه را در استودیوی خود انجام می دهیم – طرح های منحصر به فرد ایجاد می کنیم و سپس پس از مشاوره با مشتری، محصولات شخصی سازی شده را ایجاد می کنیم. ما همچنین با طراحان از سراسر جهان همکاری می کنیم و پروژه هایی را که به ما سپرده شده است به درخواست مشتری اجرا می کنیم.

اجرای پله منبت کاری شده

پله چوبی منبت کاری شده , پله دوبلکس و نرده چوبی وید
پله چوبی منبت کاری شده , پله دوبلکس و نرده چوبی وید

قیمت نرده و هندریل پله


مطالب مرتبط با موضوع نجاری :

WhatsApp us