طراحی اتاق لباسشویی با چیدمان شیک و مدرن!

طراحی اتاق لباسشویی در خانه، امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و تبدیل به یک گزینه ضروری و مهم در بین خانه داران شده است.اگر شما هم بدنبال پیدا کردن مکان مناسب برای قرار دادن ماشین لباسشویی خود هستید باید الویت اول خود را دسترسی آسان و راحت به اتاق قرار دهید. قرار دادن اتاق لباسشویی در مکان هایی که لباس های کثیف جمع آوری می شوند مانند حمام یا نزدیک اتاق خواب ها ایده بسیار خوبی خواهد بود. البته عده زیادی هم ترجیح می دهند لباسشویی خود را در قسمت راهروی ورودی خانه و یا آشپزخانه قرار بدهند.

به این نکته توجه داشته باشید که لباسشویی ها ممکن است کف اتاق را با آبگرفتگی مواجه کنند بنابراین باید اتاق مد نظر از کفپوش مناسب و مقاوم در برابر نفوذ آب پوشیده شده باشد. بخصوص اگر در طبقه دوم یا طبقه های بالاتر زندگی می کنید این موضوع اهمیت دوچندانی پیدا می کند.

اتاق لباسشویی

اتاق لباسشویی

یک عامل مهم دیگر در تعیین مکان اتاق لباسشویی توجه به سروصدای ایجاد شده توسط ماشین است. برای از بین بردن این لرزش و سروصدا ماشین لباسشویی ها می توانید از صفحه های ضد لرزش که زیر ماشین نصب می شوند استفاده کنید.

این صفحه ها تاثیر زیادی بروی خنثی کردن حرکات و صدای ایجاد شده توسط ماشین لباسشویی ها خواهند گذاشت. همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید اتاق لباسشویی می تواند در فضاهای بسیار کوچک نیز مورد استفاده قرار بگیرد به نحوی که حتی شلف و قفسه برای قرار دادن لباس ها نیز در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی درکمد

ماشین لباسشویی

طراحی اتاق ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی درحمام ودستشویی

 ماشین-لباسشویی

ماشین لباسشویی درحمام

ماشین لباسشویی

طراحی اتاق ماشین لباسشویی

 

http://www.spootawood.com

WhatsApp us