طرح کمد مدرن ام دی اف برای اتاق خواب
این طرح های کمد مدرن را برای اتاق خواب های کوچک بررسی کنید تا فضای خود را سبک کنید .

طراحی یک اتاق خواب کوچک می تواند یک کار دلهره آور باشد. اگر اتاق کوچکی دارید، حتماً از اصول اولیه سؤال می کنید – تخت خواب من کجا قرار می گیرد؟ چگونه طرح بندی را برنامه ریزی کنم؟ در مورد ذخیره سازی چطور؟ و لباس‌ها و وسایل کلکسیونی شما باید مرتب باشند تا اتاق خواب کوچک شما قابل زندگی باشد، درست است؟ طرح های کمد مدرن ام دی اف ما برای اتاق خواب های کوچک روش بسیار مورد نیاز را به جنون می آورد! از ساده تا قدیمی، در اینجا طرح‌های کمد اتاق خواب مورد علاقه ما برای فضاهای کوچک است.

طرح های کمد چوبی برای اتاق خواب های کوچک

یک کمد چوبی قدیمی از پدربزرگ و مادربزرگتان گرفتید؟ هوشمندانه است که از آن استفاده کنید ! کمدهای چوبی (حتی کمدهای آنتیک) آراسته، باکلاس و دیدنی هستند. این به خوبی در یک اتاق خواب کوچک قرار می گیرد و می تواند ظاهر یک فضای آرام را افزایش دهد. یکی دیگر از خوبی‌های آنها این است که معمولاً به خوبی طراحی شده‌اند و با وجود فرم فشرده، می‌توانند چیزهای زیادی را در خود جای دهند.

کمد و تخت خواب چوبی منبت
کمدهای چوبی برای قرار دادن وسایل بیشتر و همچنین طراحی شیکی به خوبی طراحی شده اند

آن را در کنار خود نگه دارید: کمد گوشه ای برای اتاق خواب های کوچک

برای اتاق خواب هایی که سطح دیوار کمتری دارند، مهم است که از هر گوشه و کناری به شیوه ای هوشمندانه و منظم بیشترین استفاده را ببرید. به همین دلیل، هیچ چیز به اندازه کمد گوشه ای برای نجات نمی آید. یک طرح براق کمد انتخاب کنید ( مانند کمد زیر که بدنه طرح چوب و درب ها هیگلاس هستند ) و از رنگ‌های پاستلی مانند سفید یا صورتی استفاده کنید تا حتی حاشیه‌های خسته‌کننده داخلی اتاق خوابتان را بهتر کنید . متاسفانه رنگ بندی ورق های براق و هایگلاس محدود هستند . به زودی کاتالوگ رنگ ورق های هایگلاس در سایت آپلود می شود .

طرح کمد مدرن ام دی اف برای اتاق خواب
کمدهای ام دی اف گوشه ای , از فضا استفاده هوشمندانه می کنند و همچنین براق به نظر می رسند

به نام کلاس: کمد قدیمی برای اتاق خواب های کوچک

کمدهای کلاسیک تا حد اصلی، با هر نوع اتاق خوابی به خوبی ست می شوند. به خصوص، در اتاق خواب های کوچک ، می تواند این نقطه کانونی عالی باشد و به اتاق شخصیت بدهد. رنگ‌های روشن‌تری مانند سفید یا پاستلی را انتخاب کنید تا کمد تمام حال‌های قدیمی را بدهد و در عین حال بر اتاق خواب غلبه نکند.

طرح کمد کلاسیک ام دی اف برای اتاق خواب
برای ایجاد مرکز توجه در یک اتاق خواب کوچک، یک کمد قدیمی انتخاب کنید.

به خاطر فضای بیشتر: کمد از کف تا سقف برای اتاق خواب های کوچک

کمدهای کف تا سقف بدون درز هستند و گزینه ای عالی برای صرفه جویی در فضا هستند. آنها به شما کمک می کنند حتی از یک اتاق خواب جمع و جور استفاده بهینه کنید. علاوه بر این، تمام وسایل کلکسیونی حجیم شما را می توان به راحتی در قسمت بالای آن قرار داد و سایر ظروف شما را می توان با خیال راحت در قسمت پایینی آن ذخیره کرد.

طرح کمد مدرن ام دی اف برای اتاق خواب
به سراغ کمدهای کف تا سقف بروید تا از فضای محدود اتاق خواب خود نهایت استفاده را ببرید

Go With The Wall: کمد دیواری برای اتاق خواب های کوچک

با این حال یکی دیگر از هک های طراحی درخشان برای صرفه جویی در فضا در اتاق خواب کوچک شما، انتخاب کمد دیواری است. این طرح کمد به طور کامل از دیوارها استفاده می کند. علاوه بر این، می‌توانید به‌طور هوشمندانه این کمد را در قسمت‌های مختلف قرار دهید و تمام اشیای قیمتی خود را بدون هیچ مشکلی در آن قرار دهید.

طرح کمد مدرن ام دی اف برای اتاق خواب
یک کمد دیواری برای ایجاد یک اتاق خواب کوچک بدون درز ایده آل است

ساده نگه دارید: جدیدترین طراحی کمد برای اتاق خواب کوچک

کمدهای چوبی جاودانه هستند و می توان آنها را حتی برای اتاق خواب های کوچک به اندازه کافی سفارشی کرد. اگر آنها فراتر از بودجه شما هستند، می توانید به سراغ کمدهای چوبی چند لایه بروید و آنها حسی مشابه به اتاق خواب شما می دهند. همچنین کمدهای چوبی ام دی اف و لمینت شده به دلیل سادگی هرگز واقعا کهنه نمی شوند. بنابراین، آنها را در نظر بگیرید!

طرح کمد مدرن ام دی اف برای اتاق خواب
کمد لمینت چوبی و ام دی اف یکی از جدیدترین طرح هایی است که به خوبی با اتاق خواب های کوچک هماهنگ می شود

دو برای یک: طراحی کمد اسپلیت برای اتاق خواب کوچک ( کمد با درب کرکره ای )

کمد دو در یک با بخش های براق برای اتاق خواب های جمع و جور مناسب است. شما و عزیزانتان می توانید از آن استفاده کنید یا به سادگی می توانید اشیاء قیمتی مختلف، لباس ها و لباس ها را به روشی منظم سازماندهی کنید. می‌توانید برای چنین کمدهایی یک روکش قدیمی انتخاب کنید زیرا فوراً اتاق کوچک شما را زیبا می‌کند.

طرح کمد مدرن ام دی اف برای اتاق خواب
کمد چوبی با درب کرکره ای

یک طرح ساده و چندبخشی کمد را در نظر بگیرید تا همه اشیای قیمتی شما را در یک اتاق خواب کوچک قرار دهید

اقامت با سبک: طراحی کمد ام دی اف برای اتاق خواب کوچک

طرح های کمد مدرن بدون شک دارای ام دی اف هستند. پانل های ام دی اف بسیار شیک و جادار به نظر می رسند. آنها در نوع خود جذاب هستند و به راحتی می توانند محدودیت فضای اتاق خواب شما را جبران کنند. می توانید پانل های الیافی را با یک کمد چوبی تکمیل کنید و از هر دو بهترین استفاده کنید.

طرح کمد مدرن ام دی اف برای اتاق خواب
طرح کمد مدرن ام دی اف برای اتاق خواب

کمد دیواری ام دی اف شیک و جالب است، آن را برای زیبایی یک اتاق خواب کوچک انتخاب کنید

پیشنهادات طراحی فوق الذکر ما را برای بازسازی که در حال برنامه ریزی هستید در ذهن داشته باشید یا از نکات ما برای اتاق خواب کاملا جدید خود استفاده کنید. از بافت ها، طرح ها، ظاهر و احساس، همه چیز را در مورد کمدها می دانید، درست است؟ آن وقت هر وقت خواستید آنها را به خاطر بیاورید و اگر برای همین به کمک بیشتری نیاز دارید، فن و هنر در خدمت شما است .


مطالب مرتبط با موضوع کمد چوبی :

کلمات کلیدی و موضوعات این صفحه :

طراحی کمد لباس ، طراحی کمد اتاق خواب، طرح های درب کمد لباس

کمد لباس و مبلمان طراح , طرح های کمد اتاق خواب , طراحی کمد لباس شیک ,

WhatsApp us