4  دلیل برای داشتن کمد چوبی در خانه

4  دلیل برای داشتن کمد چوبی در خانه
4 دلیل برای داشتن کمد چوبی در خانه

آیا توجه کرده اید که جذابیت و زیبایی که یک کمد لباس چوبی دارد ، چیزی است که کمدهای دیگر هر چقدر هم که تلاش کنند ، ندارند ؟

اما این جذابیت سلطنتی تنها چیزی نیست که طرح های کمد چوبی ارائه می دهند . از محفظه‌ های مرتب و جادار گرفته تا استحکامی که مادام ‌العمر دوام می ‌آورد ، طراحی کمد لباس ‌های خوب برای اتاق خواب همه پیش ‌نیازها را مشخص می ‌کند .

4  دلیل برای داشتن کمد چوبی در خانه
4 دلیل برای داشتن کمد چوبی در خانه

یک سیستم سازمانی کاربردی و طراحی ارگونومیک می تواند زندگی شما را آسان تر کند . یک کمد چوبی با کشوهایی برای اشیاء قیمتی و میله هایی برای نمایش بهترین های شما ، می تواند به نوعی زندگی شما را تغییر دهد .

اگر به دنبال یک کمد لباس چوبی هستید ، اما هنوز در مورد آن مطمئن نیستید ، بخش بعدی ممکن است به نگرانی های شما پایان دهد . در ادامه به چهار مزیت داشتن کمد چوبی برای اتاق خواب شما می پردازیم .

دلایلی که چرا باید کمد چوبی بخرید

1 . استحکام

استحکامِ کمد چوبی است که به نوبه خود آن را بادوام می کند . طرح های چوبی چه تخت و چه کمد معمولاً از نسلی به نسل دیگر تحویل داده می شود . این امر به دلیل ماهیت مقاوم چوب است . کمدهای چوبی پایداری مثال زدنی از خود نشان می دهد ، چیزی که برای طراحی های ارگونومیک خوب بسیار مهم است .

2 . بادوام

4  دلیل برای داشتن کمد چوبی در خانه
4 دلیل برای داشتن کمد چوبی در خانه

مردم معمولا نگران این هستند که دکوراسیون چوبی در معرض موریانه یا رطوبت قرار بگیرند . این یک نگرانی قابل قبول است . با این حال ، امروزه دکوراسیون چوبی مهندسی شده در برابر موریانه ها و همچنین رطوبت مقاوم هستند . البته شما می توانید انتظار داشته باشید که آنها در طول بادهای موسمی منحرف یا متورم نشوند ، که باعث افزایش طول عمر آنها می شود . دوام دکوراسیون چوبی آنها را به سرمایه گذاری فوق العاده تبدیل می کند .

نکته حرفه ای : همیشه ایده خوبی است که به سراغ کمدهایی بروید که گارانتی سازنده ارائه می دهند .

3 . تعمیر و نگهداری بالایی ندارد

سومین مزیت سرمایه گذاری در طراحی کمدهای چوبی برای اتاق خواب این است که تمیز کردن و نگهداری آنها بسیار آسان است . به عنوان مثال ، کمدهای چوبی براق را می توان تنها با یک تکه پارچه خشک تمیز و بهداشتی نگه داشت . اطمینان حاصل کنید که پارچه خشک و همچنین نرم است . کمد لباس را به طور مرتب گردگیری کنید و هر ماه یک بار از محلول غیر ساینده استفاده کنید . مطمئن شوید که محلول ملایم است ، در غیر این صورت ممکن است پایان بندی یا حتی بافت را مختل کند .

4 . در فلک

4  دلیل برای داشتن کمد چوبی در خانه
4 دلیل برای داشتن کمد چوبی در خانه

کمدهای چوبی به طرز خارق العاده ای مدرن به نظر می رسند اگرچه قرن هاست که وجود داشته اند .

از انتخاب هایی مانند گردوی کلمبیایی غنی گرفته تا ماهاگونی سلطنتی و گیلاس درخشان ، کمدهای چوبی در سایه های متنوعی وجود دارند . کمدهای چوبی تقریباً به طور خودکار فضای اشغال شده را به یک گوشه گرم و دنج تبدیل می کنند . آنها ظاهر کلی اتاق را ارتقا می دهند و در عین حال فضا را با پنهان کردن تمام وسایل ، به یک مکان تمیزتر تبدیل می کنند . کمدهای چوبی نه تنها زیبا هستند ، بلکه سازگار با محیط زیست نیز هستند ، بنابراین انتخاب مناسبی برای افرادی است که آگاه هستند .

ایده هایی برای کمد لباس
ایده هایی برای کمد لباس

هنگام انتخاب طرح کمد لباس مناسب برای خود ، مطمئن شوید که نه تنها جنس آن را در نظر بگیرید ، بلکه اندازه آن ، فضایی که قصد دارید آن را در آن قرار دهید ، شرایط ذخیره سازی خود ، اینکه آیا یک کمد لباس با آینه می خواهید یا نه و غیره را نیز در نظر بگیرید تا درست انتخاب کنید .

فن و هنر اخیراً تعدادی از شیک ترین و ارگونومیک ترین کمد لباس ها را برای هر خانه ای عرضه کرده است . شما می توانید این محصولات و دیگر محصولات ما را در سایت ما مشاهده کنید .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : کمد چوبی ، درب چوبی ، تخت خواب چوبی ، طراحی کمد های ارگونومیک ، طراحی کمد چوبی

ایده هایی برای کمد لباس
ایده هایی برای کمد لباس

منبع :wakefit.co


مطالب مرتبط با موضوع کمد چوبی :

WhatsApp us