25 طرح کمد چوبی کوچک شیک و جالب

کمد چوبی
کمد چوبی

کمد دیواری چوبی اغلب یک فضای کوچک یا حتی کم است – خانه‌های مدرن حتی برای موارد فوق‌العاده مانند حمام یا دفتر کار خانگی فاقد فضا هستند ، بنابراین برای نگهداری اشیا به معنای واقعی کلمه فضایی وجود ندارد . وقتی فضای زیادی برای آن ندارید چگونه یک کمد چوبی کوچک بسازید و آن را مرتب کنید ؟

در اینجا چند ایده کمد دیواری چوبی وجود دارد .

کمد دیواری چوبی موقت

کمد چوبی موقت مفهومی از کمد چوبی باز است که در هر کجا که بخواهید – عمدتاً در اتاق خواب ها به دلایل واضح – قرار می گیرد . شما می توانید فقط یک قفسه چوبی برای لباس قرار دهید ، در صورت تمایل چند قفسه چوبی باز وصل کنید و یک کمد چوبی کنار آن قرار دهید ، و کمد چوبی زیبای شما به وجود می آید ! چنین مفهومی برای خانه‌ های بسیار کوچک محبوب است و برای کسانی که لباس‌ ها و کفش‌هایشان را دوست دارند ، دکور می‌شوند – شما می توانید قطعات مورد علاقه‌ تان را به نمایش بگذارید و آن ها را به بهترین شکل نشان ‌دهید .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی موقت کوچک و شیک به رنگ سفید ، با قفسه چوبی ، یک جا رختی برای رخت آویز و یک کمد چوبی برای وسایل کوچک تر ، این کمد های چوبی درب ندارند و زیبایی خاصی به اتاق شما می دهد .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک موقت و قابل جا به جایی با کمد چوبی ، یک قسمت برای رخت آویز ، یک قفسه چوبی باز ، درست در اتاق خواب می تواند برای اتاق تان بهترین انتخاب باشد .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک انتخاب بسیار مناسب برای اتاق ، یک کمد چوبی موقت کوچک و در عین حال شیک با نگهدارنده چوب لباسی، کمد چوبی ، سبد های بافتنی است که می توان در اتاق خواب قرار داد ، این روزها رگال های باز مد روز هستند .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی باز کوچک به رنگ سفید با قفسه چوبی‌ ، نگهدارنده ‌ها و کشو های چوبی به عنوان یک تقسیم‌ کننده فضا عمل می‌کند ، زیبا نیست ؟! برای خود اتاق – کمد خواهید داشت .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی توکار کوچک شیک با قفسه های چوبی بالا و پایین و چند قسمت برای رخت آویز ایده خوبی است .

یک کمد چوبی کوچک را می توان در اتاق خواب ، دفتر کار یا هر فضای دیگری تعبیه کرد ، این کمد چوبی می تواند یک گوشه مجزا باشد که با یک درب کشویی جدا می شود یا فقط از یک درب معمولی در آن استفاده شده باشد . تصمیم بگیرید که چه چیزی مهم است : نگه دارنده های بیشتر برای رخت آویز یا داشتن قفسه چوبی ها و کشو های چوبی بازتر ، و این گونه فضای خود را بر اساس آن طراحی کنید .

فراموش نکنید که کشو های چوبی به هر حال برای هر کمد چوبی ضروری است – برای چیز های کوچک مانند لباس زیر به آن ها نیاز خواهید داشت . به این فکر کنید که کفش‌ هایتان را کجا می‌گذارید – روی قفسه ها چوبی‌ ، روی جا کفشی ، روی هولدر هایی که به دیوار وصل شده‌اند یا جایی دیگر ، و االبته به کیف ‌هایتان هم فکر کنید .

تا جایی که می توانید نور های بیشتری تولید کنید تا وسایلتان بیشتر دیده شود و کمد چوبی تان پر نور باشد . و از آینه استفاده کنید ، می توانید آن را به دیوار وصل کنید یا یک آینه بزرگ را روی زمین قرار دهید . کمد چوبی کوچک شما همچنین می تواند طرح و سَبکی خاص داشته باشد و می توانید آن را با لوازم مختلف ، با رنگ یا لکه ، چراغ ها و چهار پایه یا میز عسلی خود متفاوت تر از همیشه کنید و از آن لذت ببرید .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی مردانه کوچک و شیک به رنگ سفید ، با تعداد زیادی قفسه چوبی کفش باز ، نگهدارنده‌ هایی با چوب لباسی ، کشوه ای چوبی توکار و چراغ ‌های زیبا .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک به رنگ آبی ، با دستگیره های طلایی زیبا ، فضای باز ، کشو های چوبی و یک چراغ طلایی که روی سقف راه راه قرار گرفته است .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک امروزی به رنگ سفید ، یک قفسه چوبی باز بزرگ به همراه تعدادی کشوی زیبا ، کمد چوبی، نگهدارنده با چوب لباسی و یک چهارپایه مناسب این اتاقِ فوق العاده دوست داشتنی .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک امروزی با تعدادی جا رختی ، قفسه چوبی های باز برای وسایل مختلف ، یک سبد و یک آینه بزرگ که به زیبا تر شدن اتاق شما بسیار کمک می کند .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک امروزی با قفسه چوبی های باز ، کشو های چوبی ، نگهدارنده های چوب لباسی ، قفسه چوبی های شیشه ای و سقف کاغذ دیواری .

کمد چوبی
کمد چوبی

کمد – اتاق چوبی کوچک با جا لباسی ، قفسه چوبی‌ هایی با جعبه ، کشو های چوبی توکار ، چهار پایه چوبی و سقف سفیدکاری شده . می تواند یک محل دوست داشتنی برای شما باشد .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک با نگهدارنده و چوب لباسی ، کشو های چوبی توکار ، قفسه چوبی باز ، آثار هنری ، چهار پایه خز مصنوعی و یک فرش طرح دار .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی فوق العاده دوست داشتنی کوچک با تعداد زیادی جا با چوب لباسی ، قفسه چوبی و کشو ، یک کمد چوبی بزرگ و یک صندلی صورتی که یک اتاق کاملا دخترانه است .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک با قفسه چوبی ، یک جا رختی و چند کشو ، یک پنجره بزرگ و یک میز عسلی جیر زیبا .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی مینیمالیستی کوچک با جا لباسی چوبی ، کشو های چوبی زیاد ، قفسه چوبی‌ های باز و یک صندلی تک مشکی به نظر محیط مردانه ای ایجاد کرده است .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی مینیمالیستی کوچک با فضای باز زیاد ، کشو های چوبی گنبدی و نگهدارنده ‌های چوب لباسی ، یک چهار پایه خلاقانه و یک درب کشویی شیشه‌ای که می توانند کنار هم یک اثر زیبا خلق کنند .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک نوردیک با قفسه چوبی باز ، نگه دارنده ‌های رخت آویز و چند کشو توکار که ایده جالبی است .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک اسکاندیناویایی با جا های باز برای رخت آویز ، تعدادی قفسه چوبی ، جا کفشی روی دیوار و کمد چوبی .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک شیک که از چوب رنگ ‌آمیزی روشن ساخته شده است ، با نگهدارنده ‌های رخت آویز ، چند قفسه چوبی باز ، کشو های چوبی توکار و یک صندلی مشکی .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی شیرین کوچک با الهام از سبک قدیمی با یک آینه بزرگ ، یک لوستر کریستالی ، قفسه چوبی‌ های باز و نگهدارنده‌ ها به اضافه کشو های چوبی ، یک اتاق – کمد زیبا به وجود آورده است .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک سفید با نگهدارنده ها ، قفسه چوبی ها و کشو های چوبی زیاد ، با یک میز کوچک برای آرایش و یک چراغ آویز مشکی .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک و در عین حال شیک به رنگ خنثی ، با یک نیمکت چوبی ، یک آینه ، یک کمد چوبی ، نگهدارنده‌ هایی با چوب لباسی و یک دیوار گالری فوق العاده خاص .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک به رنگ سفید ، با چند قفسه چوبی باز ، کشو ، نگهدارنده چوب لباسی ، یک کمد چوبی و یک قفسه باز برای کیف های شما .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک زیبا با تعداد زیادی لباس روی چوب لباسی ، چند کشو برای وسایل کوچک و لوازم جانبی و قفسه هایی چوبی‌ برای کیف به ‌علاوه یک صندلی صورتی که می تواند یک اتاق – کمد رویایی باشد .

کمد چوبی
کمد چوبی

یک کمد چوبی کوچک دخترانه با کاغذ دیواری طرح دار ، یک گیاه آبشاری مصنوعی ، قفسه چوبی ‌های باز ، چند جای کوچک ، جا کفشی و یک چهارپایه چوبی که یک کمد جذاب خلق کرده است .

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : کمد چوبی ، دراور چوبی ، کمد کوچک و شیک چوبی ، خرید کمد چوبی

مطالب مرتبط با موضوع کمد چوبی :

WhatsApp us