استفاده از رنگ فسفری در دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون فسفری

دکوراسیون فسفری

 

امروزه رنگ فسفری در دکوراسیون داخلی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و در مدل لباس و آرایش افراد بیش از پیش دیده می شود. اما مسلما استفاده از این رنگ های چشم گیر و جذاب در دکوراسیون داخلی منزل کمی مشکل است. در این مطلب با نمونه هایی از دکوراسیون های داخلی روبرو می شویم که به بهترین شکل ممکن از رنگ های فسفری در منزل خود استفاده کرده اند.

برای شروع کار بهتر است تنها از یک قطعه فسفری رنگ در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. این عنصر دکوراتیو باید وسیله ای باشد که علاقه زیادی به آن دارید و دوست دارید در به نقطه کانونی در دکوراسیون خانه شما تبدیل شود. اگر از رنگ های خنثی در منزل استفاده می کنید، رنگ های فسفری فضای اتاق شما را از یکنواختی در می آورند و به آن جذابیت می بخشند. انتخاب یک وسیله کوچک به رنگ فسفری در چیدمان دکوراسیون منزل، شما را در طولانی مدت خسته نمی کند در صورتی که ممکن است یک کاغذ دیواری به رنگ فسفری در چیدمان و دکوراسیون منزلتان شما را بعداز چندماه از خود خسته و زده کند اما یک صندلی یا یک حاشیه فسفری روی دیوار همیشه زیبا بنظر خواهد رسید.

رنگ فسفری را می توانید در مدل لوستر نیز بکارببرید. در اکثر خانه های ایرانی که به رنگ خنثی هستند وجود چنین قطعه ای با رنگ فسفری دکوراسیونی مدرن و جذاب را در خانه شما بوجود می آورد. روش دوم رنگ کردن یکی از دیوارهای اتاق با رنگ فسفری است. چنین دیوار شاخصی بدون اینکه فضای اتاق را شلوغ کند و چشم را آزار دهد، می درخشد و زیبایی خود را بنمایش می گذارد. همچنین زمانی که از این رنگ خسته شدید می توانید به راحتی روی آن رنگ دیگری بزنید و ظاهر آنرا عوض کنید. در شکل های زیر مدل هایی از دکوراسیون های منزل به رنگ فسفری را مشاهده می کنید.

دکوراسیون فسفری

دکوراسیون فسفری

دکوراسیون فسفری

دکوراسیون فسفری

دکوراسیون فسفری

دکوراسیون فسفری

دکوراسیون فسفری

دکوراسیون فسفری

دکوراسیون فسفری

دکوراسیون فسفری

 

http://www.otag.ir

WhatsApp us