ایده های عالی برای دکوربندی درب چوبی انبار کشویی

درب های چوبی انبار از زمانی که برای اولین بار معرفی شدند راه بسیار طولانی را پیموده اند . در حالی که آنها زمانی برای استفاده در بیرون از منزل بودن ، معمولا در رنگ بندی قرمز بودند و بخشی از یک انبار بودند ، اکنون این درب ها دارای هویت و  عظمت ، سرگرم کننده و همه کاره هستند و بسیاری از ما دوست داریم آنها را در دکوراسیون خانه خود داشته باشیم . با این حال ، چیزی که بسیاری از ما به آن برخورد می کنیم این است که « چگونه می توانم چنین ویژگی جسورانه ای را در دکوراسیون چوبی فوق العاده خود بدون شکستن دیوار یا ایجاد هرج و مرج در سبک دکوراسیون خود بگنجانم ؟ » خب ، پاسخ ساده است : شما فقط کاری که می خواهید را انجام دهید ! در این مقاله چند ایده وجود دارد که به شما کمک می کند دقیقاً تصمیم بگیرید که درب های چوبی انبار خود را برای نمایشی جسورانه و زیبا در کجا قرار دهید .

درب های چوبی دو لنگه زیبا

2 ایده عالی دکور درب چوبی کشویی انبار

ایده درب کشویی چوبی
ایده درب کشویی چوبی

ایده ساده است – دکوراسیون زیبا و جسورانه ای داشته باشید و اتاق شما تبدیل به اتاقی خواهد شد که همیشه آن را می خواستید . این کاری است که درب های چوبی انبار انجام می دهند ، آنها هر اتاقی را روشن می کنند .

گاهی اوقات یک اتاق به چیزی زیبا نیاز دارد ، چیزی که احساس کلاسیک و در عین حال جذاب به اتاق بدهد . اینجاست که درب های چوبی کشویی انباری وارد بازی می شوند . افزودن درب های چوبی دولنگه زیبا که کشویی نیز هستند و البته که از انواعِ درب های چوبی انباری هستند ، حس کلاسیکی فوق العاده ای را به اتاق اضافه می کند در حالی که کنار هم قرار می گیرند و جذاب به نظر می رسد .

بزرگ و زیبا

درب چوبی سبک انبار بزرگ در اتاق نشیمن ایده ای عالی برای دکوربندی درب چوبی انبار کشویی

درب کشویی چوبی
درب کشویی چوبی

درب های چوبی انبار ، بزرگ و عالی هستند زیرا چیزی منحصر به فرد و جدید را به اتاق می آورند و در عین حال معمول و روستیک هستند ، ترکیبی از هر دو دنیا که می تواند متفاوت و خاص باشد .

چرا درب های چوبی کوچک و مینیمال انباری را انتخاب کنید در حالی که می توانید انتخاب بهتری داشته باشید  و از درب های چوبی بزرگ تر استفاده کنید ؟

درب های چوبی بزرگ تر بافت و زیبایی را در جایی که شما نیاز دارید به ارمغان می آورد بدون اینکه از دکوراسیون چوبی فعلی شما دور شود . علاوه بر این ، اگر اتاق کوچک‌ تری دارید ، درب انبار بزرگ می ‌تواند فضا را کاملاً زنده‌ و منحصر به ‌فردتر کند ، اما با تغییری در دکوراسیون خانه ‌های مزرعه می تواند زیباتر به نظر برسد .

 یک درب چوبی به سبک درب انبار برای تقسیم کننده اتاق

درب کشویی چوبی
درب کشویی چوبی

وقتی صحبت از تقسیم‌کننده ‌های اتاق به میان می‌ آید ، می‌ خواهید چیزی کاملا منحصر به ‌فرد داشته باشید ، زیرا نشان می ‌دهد که هر اتاق چگونه هدف متفاوتی دارد . علاوه بر این ، به بهبود جنبه فردی هر فضا کمک می کند .

اگر در یک استودیو زندگی کرده اید ، می دانید که حفظ حریم خصوصی بسیار مهم است . حفظ حریم خصوصی یکی از مواردی است که زمانی که در یک آپارتمان استودیویی زندگی می کنید یا خانه کوچک تری دارید بسیار نادر است . با این حال ، درب های چوبی انبار به راحتی می توانند این مشکل را برطرف کنند . دلیل اصلی این است که این درب ها می توانند به طور موثر به شما کمک کنند تا یک اتاق را به دو قسمت تقسیم کنید در حالی که هنوز هم بسیار شیک و دلپذیر هستند . همچنین این عامل وجود دارد که اتاق شما دیگر نامرتیب نیست ، در عوض درست با بقیه خانه شما ترکیب می شود .

درب چوبی به سبک انبار را رنگ کنید ، رنگِ سیاه که جلوه ای منحصر به فرد دارد

درب کشویی چوبی
درب کشویی چوبی

رنگ مشکی چنان رنگ پررنگی است که بدون اینکه فضا را از تغییر بدهد ، حس خاصی به خانه می بخشد .

در حالی که دربه ای چوبی انبار به طور طبیعی گرما می گیرند ، ویژگی رنگ آمیزی آنها نیز وجود دارد . هنگامی که به دنبال رنگ آمیزی درب های چوبی انبار خود هستید ، آنها را سیاه رنگ کنید . این رنگ بندی به خوبی با سبک های تزئینی متعدد کار می کند . آن را به عنوان یک خنثی کننده در نظر بگیرید که بدون توجه به نوع دکوراسیون شما همیشه خوب کار می کند .

این دربِ دوست داشتنی می تواند بخشی از حمام شما باشد

درب کشویی چوبی
درب کشویی چوبی

هنگامی که حمام خود را با مجموعه ای از درب های چوبی انباری به سطح بهتری منتقل می کنید ، می خواهید درب خود را سفید یا مشکی رنگ کنید تا یک پیچ و تاب خنثی داشته باشید که با دکور خانه شما به خوبی ترکیب شود .

آیا حمام کوچک تری دارید ؟ درب های چوبی خود را به انبارهای کشویی تغییر دهید . ایده بسیار ساده است ، درب های چوبی انبار ، یک رویکرد خانه مزرعه ای جذاب را اضافه می کند که باعث می شود استفاده از آنها بدون دردسر باشد و تماما زیبایی را به خانه شما بیاورد . با در نظر گرفتن این موضوع ، تغییر سبک درب ممکن است به شما انگیزه دهد که دکوراسیون حمام خود را نیز تغییر دهید .

انتخاب درب چوبی به سبک انباری اتاق رختشویی

درب کشویی چوبی
درب کشویی چوبی

این نیز ساده است – درب های چوبی انبار به شما امکان می دهند در فضا صرفه جویی کنید ، در حالی که هنوز هم شیک و جذاب هستند . درب های چوبی انبار خود را به عنوان نقاط کانونی در نظر بگیرید که هنوز به نظر می رسد حداقل است اما با مقدار مناسبی از انسجام به بهترین شیوه خود را نشان می دهد .

همان طور که تغییر در حمام می تواند تفاوت زیادی در احساس اتاق ایجاد کند ، همین امر در مورد اتاق لباسشویی شما نیز صدق می کند . تغییر درب نه تنها اتاق را مدرن تر می کند ، بلکه برای صرفه جویی در فضا نیز عالی است . درب های چوبی کشویی انبار برای صرفه جویی در فضا بسیار عالی هستند زیرا بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کنند چیز تازه و جدیدی را به اتاق می آورند . کاهش فضای کف باعث می‌شود اتاق بزرگ ‌تر و بدون دکور اضافی به نظر برسد . همچنین این عنصر وجود دارد که این درب ها چقدر محکم به نظر می رسند .

 انتخاب شیشه دودی در درب چوبی به سبک انبار

درب کشویی چوبی
درب کشویی چوبی

زیبایی شیشه دودی این است که در عین شیک بودن و درگیر شدن با دکور فعلی شما کمی حریم خصوصی به شما می دهد .

اگر واقعاً می‌ خواهید داشتن درب های چوبی انبار را مدرن کنید ، اضافه کردن صفحات شیشه‌ ای دودی راه حلی مناسب است . دودی بودن شیشه یک پیچ و تاب مدرن به ارمغان می آورد و در عین حال زیبایی درب انباری کلاسیک را دارد – بهترینِ هر دو دنیا بدون از دست دادن چیزی می تواند یک انتخاب شگفت انگیز باشد . فقط با مقدار مناسب سنتی ، پیچ و تاب مدرنی را خواهید داشت که همیشه می خواستید .

تقویت تخته سیاه

درب کشویی چوبی
درب کشویی چوبی

یک درب کشویی تخته سیاه می تواند تفاوت زیادی در نحوه نمایش درب انبار شما ایجاد کند . نکته کلیدی این است که روی تخته سیاه خود بنویسید و اجازه دهید بیانیه شما تا حد امکان پررنگ باشد .

اینکه قبلاً یک درب انباری به عنوان بخشی از خانه خود داشته اید ، و حالا می خواهید به آن ظاهری تازه ببخشید می تواند در انتخاب شما باشد – افزودن صفحه نمایش تخته سیاه بهترین راه برای انجام این کار است . این عمل عمدتا به دلیل آسان و همه کاره بودن آن است . به سادگی درب انبار خود را با رنگ تخته سیاه رنگ کنید و به خانواده و مهمانان خود اجازه دهید بر روی آن پیام بنویسند .

رنگ را وارد کار خود کنید

درب کشویی چوبی
درب کشویی چوبی

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که چه رنگی را رنگ آمیزی کنید ، رنگ آبی را انتخاب کنید . آبی نه تنها ملایم است ، بلکه در چندین رنگ مختلف نیز وجود دارد که وقتی نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام رنگ را انتخاب کنید همیشه گزینه های جذابی به شما نشان می دهند .

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، رنگ آمیزی درب های چوبی شما به طور کلی می تواند ظاهر بزرگی را در اتاق خانه شما ایجاد کند . در حال حاضر ، در حالی که توصیه می کنیم درب های چوبی خود را به رنگ مشکی رنگ آمیزی کنید ، گاهی اوقات یک اتاق به نوعی رنگ نیاز دارد تا احساس زنده بودن و شادابی بیشتری داشته باشد . هنگام رنگ آمیزی درب های چوبی انبار خود رنگی را انتخاب کنید که روشن و جسورانه باشد و در عین حال می توانید با رنگ هایی که از قبل دارید کار کنید .

متقاطع

درب کشویی چوبی
درب کشویی چوبی

جنبه ساده داشتن یک عنصر متقاطع به عنوان بخشی از درب های چوبی انبار ، حس منحصر به فردی را به شما می دهد که همچنین بسیار شیک است که نمی توان آن را از دست داد .

برای ایجاد جذابیت بیشتر ، درب های چوبی انباری را اضافه کنید که طراحی متقاطع را به دکوراسیون شما ارائه می دهد . چیزی کاملاً دراماتیک و در عین حال زنانه در مورد افزودن یک عنصر متقاطع وجود دارد . این ویژگی خاص باعث می شود که درب های چوبی شما تبدیل به قطعه ای از اتاق شوند که می تواند دقیقا همان چیزی باشد که برای زنده شدن اتاق بدون تلاش زیاد از طریق دکوراسیون اضافی به آن نیاز دارید . این درب های چوبی انبار کشویی فوق العاده در نوع خود بی نظیر هستند .

در نظرات با ما به اشتراک بگذارید که کدام ایده مورد علاقه شخصی شماست .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : درب چوبی خانه ، درب سبک انبار چوبی ، درب دولنگه چوبی

منبع :trendir.com

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :

WhatsApp us