با این طرح های مدرن درب اتاق خواب ، استایل خودتان را رقم بزنید .

طرح های مدرن درب اتاق خواب
طرح های مدرن درب اتاق خواب

به دنبال دربی کاربردی و شیک برای اتاق خواب مدرن خود هستید ؟ راهنمای ما به شما کمک خواهد کرد که درب مورد نظرتان را به راحتی انتخاب کنید !

آیا می دانستید روزی روزگاری اجداد ما خوشحال بودند که تخت خود را با تمام خانواده ، دوستان و حتی غریبه ها تقسیم می کردند ؟

اما امروز همه چیز تغییر کرده است . صاحبان خانه های امروزی به حریم خصوصی در اتاق خواب اهمیت می دهند و تا حد زیادی برای نصب درب اتاق خواب تلاش می کنند . خوشبختانه ، از آن زمان تاکنون راه درازی را پیموده ‌ایم و درب های اتاق خواب ما همراه با اتاق‌خواب ‌هایمان تکامل یافته است . راهنمای ما در مورد طراحی های مدرن درب اتاق خواب به شما کمک می کند درب یا مجموعه ای از درب های مناسب را برای اتاق خواب مدرن خود انتخاب کنید ، درب هایی که لازم نیست با افراد غریبه مختلف به اشتراک بگذارید !

طراحی درب اتاق خواب پانل شده از چوب

یک درب چوبی با پانل های برازنده یک کلاسیک جاودانه است ، هرگز از مد نمی افتد و می تواند به خوبی برای ظاهری مدرن تطبیق داده شود . در داخل درب های پانل دار ، گزینه های زیادی برای انتخاب دارید . سبک پانل تخت ، ظاهری براق و خاص به فضای شما می دهد در حالی که ظاهر پانل برجسته برای کسانی که به دنبال چیزی سنتی تر هستند به خوبی کار می کند . همچنین می توانید قبل از تصمیم گیری در مورد گزینه نهایی که بهترین کار را برای شما دارد ، تعداد پانل ها را آزمایش کنید .

طراحی درب اتاق خواب پانل شده از چوب با پانل برجسته به این اتاق خواب سادۀ مدرن ، ظرافت خاصی می بخشد .

طرح های مدرن درب اتاق خواب
طرح های مدرن درب اتاق خواب

یک درب دو پانل با پانل برجسته به این اتاق خواب ساده ظرافت فوق العاده ای بخشیده است .

طراحی مدرن درب اتاق خواب

به دنبال طراحی درب اتاق خواب با طراحی معاصر هستید ؟ ممکن است یک درب صاف یا تخت خواب با روکش زیبا ، آن چیزی باشد که شما نیاز دارید . درب اسلب بدون قاب و با مواد مختلفی موجود است . چیزی که این درب ها را منحصر به فرد می کند این است که هیچ پانل یا قالبی ندارند و کاملاً صاف هستند . آنها با خطوط ظریف خود با فضای داخلی مدرن مطابقت پیدا می کنند .

طرح های مدرن درب اتاق خواب
طرح های مدرن درب اتاق خواب

یک درب ساده و دوست داشتنی در رنگ بندی خاکستری که به اتاق خواب مدرن شما جلوه خاصی می دهد .

طراحی درب کشویی برای اتاق خواب

درب های کشویی برای کسانی که اتاق خواب های کوچک دارند یا فضای محدودی بین ورودی اتاق خواب و مبلمان دارند ، مناسب است . این درب ها مزیت دیگری دارند که شیک و مدرن به نظر می رسند . چنین درب هایی مانند درب های لولایی باز نمی شوند ، بلکه به صورت افقی باز می شوند . آنها یا با استفاده از ریل در پایین نصب می شوند یا در بالا از مسیرها آویزان می شوند . محبوبیت چنین درب هایی در حال افزایش است و به سرعت در اتاق های با سبک مدرن جای خود را یافته اند .

طرح های مدرن درب اتاق خواب
طرح های مدرن درب اتاق خواب

درب اتاق خواب کشویی آویزان بالا به طرز جادویی باعث صرفه جویی در فضا در این اتاق خواب مدرن و مینیمال شده است .

طراحی درب کشویی جیبی برای اتاق خواب

درب جیبی نوع خاصی از درب است که با باز شدن در یک جیب یا حفره دیواری محو می شود . اینها می توانند مانند جادویی برای اتاق خواب هایی که فضای کافی برای درب های لولایی ندارند یا حتی درب های کشویی که برای باز شدن به فضای دیوار نیاز دارند ، کار کنند . آنها همچنین برای ظاهر مدرنی که به اتاق خواب می آورند ترجیح داده می شوند . اطمینان حاصل کنید که درب جیبی شما کیفیت خوبی دارد و با استفاده از سخت افزار خوب نصب شده است تا برای مدت طولانی دوام بیاورد و استفاده از آن راحت باشد .

طرح های مدرن درب اتاق خواب
طرح های مدرن درب اتاق خواب

درب جیبی با وجود فضای محدود ، حریم خصوصی را در این اتاق خواب فراهم می کند .

طراحی درب شیشه ای برای اتاق خواب

درب‌ های شیشه‌ ای فوراً زیبایی و راحتی را به اتاق خواب وارد می کند . شما اغلب می بینید که شیشه در فضای داخلی اتاق خواب استفاده می شود ، چه درب کمد لباس و چه در درب هایی که به بیرون باز می شوند . با افزودن شیشه به درب منتهی به اتاق خواب می توانید خلاقیت و خواستۀ خودتان را وارد اتاق تان بکنید . آیا نگرانی در مورد حریم خصوصی تان دارید ؟ به سادگی چند پرده زیبا را نصب کنید که در صورت نیاز می توان آنها را پایین کشید .

طرح های مدرن درب اتاق خواب
طرح های مدرن درب اتاق خواب

این درب های دوتایی باشکوه با استفاده از شیشه حتی چشمگیرتر می شوند

همچنین ، درباره طرح های درب شیشه ای برای اتاق خواب بخوانید

طرح های درب شیشه ای مات برای اتاق خواب

نصب پانل های شیشه ای در درب اتاق خواب به این معنی نیست که باید با حریم خصوصی خداحافظی کنید . برای ایجاد ظاهری عالی برای اتاق خواب مدرن خود ، شیشه های مات را آزمایش کنید . شما می توانید پانل های کامل شیشه ای مات را انتخاب کنید یا برای افزودن جزئیات جالب تر ، درج ها را کوچک نگه دارید . شیشه مات هم بادوام و هم زیبایی فوق العاده ای دارد و سال ها زیبایی همراه با کاربردی بودن را تضمین می کند .

طرح های مدرن درب اتاق خواب
طرح های مدرن درب اتاق خواب

درب شیشه ای مات به این اتاق خواب مدرن جلوه ای مضاعف داده است .

طراحی درب چوبی لوور برای اتاق خواب

هیچ چیز به اندازه درب اتاق خواب لوور جذاب نیست . این درب ها به نور و هوا اجازه می دهند در اتاق رفت و آمد داشته باشند و در عین حال حریم خصوصی مورد نظر شما را فراهم می کنند . شما همچنین می توانید انتخاب کنید که آنها را به دلخواه شخصی سازی کنید . این درب ها را طوری بسازید که بر اساس ابعاد فضای شما سر بخورند یا تا شوند . شما همچنین می توانید آنها را دارای تسمه های قابل تنظیم طراحی کنید که انعطاف پذیری بیشتری را برای شما فراهم می کند .

طرح های مدرن درب اتاق خواب
طرح های مدرن درب اتاق خواب

درب های لوور سفید به عقب جمع می شوند تا یک اتاق خواب بکر را نمایان کنند .

طراحی درب دو تایی برای اتاق خواب

اتاق خواب اصلی شما باید دربی داشته باشد که به شما امکان ورود راحت را بدهد . چرا وقتی می توانید دو درب داشته باشید که می تواند به شما کمک کند یک طراحی جسورانه داشته باشید به یک درب ساده بسنده کنید ؟ درب های دوبل از نظر عرض و ارتفاع برابر هستند و به درب های جفتی نیز معروف هستند . می‌ت وانید با داشتن درب‌ های دو تایی پانل‌ شده ، درب های دوتایی با شیشه در آن‌ ها یا انتخاب درب‌ های دوبل لووردار آن را با هم ترکیب کنید .

طرح های مدرن درب اتاق خواب
طرح های مدرن درب اتاق خواب

این درب های دوتایی باریک به یک اتاق خواب کودک افسانه ای منتهی می شود .

طراحی اتاق خواب مستر با درب فرانسوی

به درب های دوتایی با پنجره ‌های شیشه ‌ای که چهارچوب را گسترش می ‌دهند ، درب فرانسوی می ‌گویند . این درب ها اغلب به عنوان دربی نصب می شوند که از اتاق خواب به بالکن ، حیاط پشتی یا پاسیو منتهی می شود . پانل های شیشه ای دسترسی بی وقفه برای مشاهده بیرون خانه را فراهم می کند و کمی از طبیعت را به اتاق دعوت می کند . چنین درب هایی می توانند به عنوان درب های داخلی منتهی به اتاق خواب نیز نصب شوند . ممکن است بخواهید در چنین مواردی پرده یا کرکره اضافه کنید .

طرح های مدرن درب اتاق خواب
طرح های مدرن درب اتاق خواب

با مناظر شگفت انگیز این درب های فرانسوی زرق و برق دار بیدار شوید .

انتخاب های شما برای درب اتاق خواب تقریباً بی پایان است – یک یا دو تایی ، کشویی یا لولایی ، چوب یا فلز یا شیشه ، دو تایی یا جیبی . ابعاد اتاق شما به ایده های شما کمک می کند تا گزینه های کاربردی را محدود کنید . از بین آنهایی که با سبک و ظاهر کلی اتاق خواب شما مطابقت دارند یک نمونه را انتخاب کنید تا اتاق خواب و درب اتاق خواب رویاهای تان را بدست آورید .

نویسنده : فیروزه پاکزاد

کلمات کلیدی : درب اتاق خواب درب چوبی درب شیشه ای درب اتاق خواب مدرن

منبع :

https://www.designcafe.com


مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی اتاق خواب :

WhatsApp us