یراق آلات درب : همه چیزهایی که باید بدانید

زمان زیادی از دورانی که هیچ کس به یراق آلات درب توجه نمی کرد گذشته است . یراق آلات درب قبلاً بی اهمیت و بی کاربرد بودند ، اما سبک آنها اکنون برجسته شده است و اغلب عامل تعیین کننده در انتخاب طراحی است . البته ، یک دستگیره درب آلومینیومی معمولی هم این کار را انجام می دهد ، اما هر کسی که به طور منظم نمونه طرح های روز را بررسی می کند بهتر می داند – همه چیز به جزئیات مربوط می شود و این دقیقاً جایی است که اتصالات درب واقعاً می توانند تفاوت را ایجاد کنند . در فن و هنر ، ما به قدرت کیفیت و اصالت اعتقاد داریم و این در مجموعه گسترده ما از یراق آلات درب منعکس شده است .

یراق آلات درب چیست ؟

اساساً اصطلاح “اتصالات درب” شامل تمام عناصری است که به یک درب تعلق دارند . یراق آلات درب ها فقط دستگیره درب شما نیستند ، بلکه شامل لوازم جانبی درب جلو مانند زنگ درب ، صفحه سوراخ کلید یا صفحه جعبه نامه هستند . برای یک استایل خوب ، همه این موارد عناصر ضروری در ظاهر کلی هستند .

بنابراین می توانید زنگ درب را به سبک مناسب انتخاب کنید : گرد ، مربع ، بزرگ ، کوچک و ساخته شده از هر ماده . نما و لوازم جانبی مربوطه ، در اصل ، بی هیچ حرفی امتدادی از سبک داخلی شما هستند . ما طیف کاملی از یراق آلات و لوازم جانبی درب را با همان شکل ، جنس ، سبک و پرداخت ارائه می دهیم .

یراق درب چوبی
یراق درب چوبی

استحکام اتصالات درب

ما از قدرت کارمان مطمئن هستیم و فقط محصولات معتبر و با کیفیت را عرضه می کنیم .

مجموعه ما این چشم انداز را به اتصالات درب های پیشرفته با طیف وسیعی از طرح ها برای انتخاب تبدیل می کند . روش های اصلی ریخته گری شن و ماسه هنوز برای هر محصول اعمال می شود . اشکال مختلف اتصالات درب با استفاده از قالب های ماسه ای ایجاد می شود و سپس محصولات تصفیه می شوند .

هر مورد با اشتیاق به روش های سنتی ساخته می شود و با گذشت زمان یک پتینه زیبا و طبیعی به طور فزاینده ای ایجاد می کند . هر چه محصول قدیمی تر باشد ، ارزش آن بیشتر می شود . این امر به مجموعه ما یک شخصیت اصیل و در درجه اول جاودانه می دهد که از اقلام روزمره و تولید انبوه فاصله زیادی دارد .

یراق درب چوبی
یراق درب چوبی

ما همچنین یراق آلات درب را از برندها و طراحان مشهور عرضه می کنیم که همان ایده آل ها و کیفیت برتر را دارند . بهترین ها در مورد یراق آلات درب روستیک ، مجموعه های CDF (Créations du Fer) و Giara® هستند . برای زیبا تر کردن دکوراسیون خود ، به مجموعه ما نیاز دارید . یا شاید شما طرح های ایتالیایی Rds-Kleis را ترجیح می دهید ، Frascio همچنین دارای طیف گسترده ای با پوشش ضد باکتری NO BACT خود است .

قدرت یراق آلات درب ما در روش تولید معتبر و مواد طبیعی ، همراه با استانداردهای کیفیت دقیق امروزی نهفته است . این امر باعث ایجاد یراق آلات درب با ظاهری زیبا می شود که به اندازه کافی مستحکم هستند تا در برابر استفاده روزانه مقاومت کنند .

انواع یراق آلات درب

ما در فن و هنر از انواع مواد و سبک ها برای یراق آلات درب استفاده می کنیم تا برای هر خانه و فضای داخلی چیزی وجود داشته باشد .

اتصالات درب مشکی در آهن قدیمی (VO) مدتی است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است . یراق آلات درب های صنعتی ، براق ، تک رنگ یا کلاسیک و مشکی می توانند به عنوان یک چشم نواز عالی در یک فضای داخلی عمل کنند . وقتی صحبت از تمیز کردن می شود ، یراق آلات درب مشکی اصلاً مشکلی ندارند . یراق آلات مشکی ما روکش دارند و نیاز به نگهداری بسیار کمی دارند . همچنین رنگ مشکی هیچ اثر انگشتی را نشان نمی دهد و به راحتی با استفاده از پارچه تمیز می شود .

یراق درب چوبی
یراق درب چوبی

برنز خام (RB) یک نوعِ منحصر به فرد از مجموعه ما است که فرآیند خاصی را طی می کند . این نمونه خالص ترین شکل برنز ، آلیاژی از مس و قلع است . برنز خام رنگ ثابتی دارد و زنگ نمی زند ، به این معنی که نیازی به لایه محافظ ندارد . پس از استفاده مکرر ، برنز به صورت طبیعی صیقلی می شود و براقی ملایمی ایجاد می شود . رنگ مسی و گرم به لطف پرداخت خام و صیقل نشده ، به زیبایی خود را نشان می دهد . برنز خام به زیبایی با سایر مواد خام و رنگ های مد روز ترکیب می شود :

     صورتی پودری

     خزه سبز

     یا زرد خردلی

Raw Bronze Polished (RBP) نسخه صیقلی Raw Bronze است و پوششی براق ، صاف و مسی ارائه می دهد . با گذشت زمان ، پتینه را به خود می گیرد که برنز مات تر و گرم تری ایجاد می کند . برنز خام جلا داده شده اخیراً به دلیل ظاهر مد روز و برنجی / طلا ، محبوبیت زیادی پیدا کرده است . خرید RBP فقط در صورت درخواست امکان پذیر است ، بنابراین لطفاً این را از نظر زمان تحویل در نظر بگیرید .

برنز طبیعی (NB) آلیاژی از مس و قلع است . آلیاژ دارای رنگ قرمز است که در نتیجه واکنش شیمیایی با اکسیژن ، یک لایه اکسید ایجاد می کند . برنز تیره (DB) نتیجه این مسیر است . اگر اجازه دهیم بیشتر اکسید شود ، یک لایه اکسید سبز / قهوه ای به دست می آوریم که آن را برنز سبز (OG) می نامیم . مناطقی که در معرض اکسیژن قرار دارند تیره ‌تر می ‌شوند و نواحی برنزی که مالش بیشتری دارند (مثلاً از طریق تماس با انسان) روشن ‌تر می ‌شوند .

فلز خام (RM) جذابیت صنعتی فوری به فضای داخلی شما می بخشد . این ظاهر و طراحی متاثر از بتن به زیبایی با سنگ طبیعی ، تیرهای خام یا سایر عناصر معمولی صنعتی ترکیب می شود . استفاده مکرر به فلز خام درخشندگی سبک تر و براق تر می دهد . Raw Metal به زیبایی با موادی مانند چوب خام و سنگ طبیعی ترکیب می شود .

زنگ یک محصول طبیعی است که در آن چدن زنگ زده می شود و با موم زنبور عسل تیره درمان می شود . با توجه به این واقعیت که زنگ زدگی یک فرآیند طبیعی است ، رنگ نارنجی / قهوه ای و اثر زنگ یا پوشش زنده می تواند متفاوت باشد . جذابیت خالص ، چه قبل و چه بعد از پتینه کاری .

یراق درب چوبی
یراق درب چوبی
چگونه یراق آلات درب ایده آل را انتخاب کنیم ؟

زیبایی در جزئیات یافت می شود . حس لذتی که وقتی درب ورودی خانه را باز می کنید و فکر می کنید ، این دستگیره مورد علاقه من است ، می تواند همیشگی باشد .

اطراف خود را با وسایلی احاطه کنید که به شما شادی می بخشند و به شما احساس راحتی در خانه را می دهند – این چیزی است که به شما کمک می ‌کند خانه تان را دوست داشته باشید . یراق آلات درب خود را با دقت انتخاب کنید و فضای داخلی خود و همچنین خواسته ها ، نیازها و شخصیت خود را در نظر بگیرید .

بهتر است در انتخاب یراق آلات درب ، خطی براق و ثابت ایجاد کنید . بنابراین سعی کنید از هجوم مواد ، رنگ ها و سبک ها اجتناب کنید . آیا ظاهر روستیک یا رترو را ترجیح می دهید ؟ باهاوس یا آرت دکو ؟ آیا سوار بر ترند برنج طلایی هستید یا مشکی مات را ترجیح می دهید ؟ فقط مراقب باشید یک انتخاب کورکورانه انجام ندهید و گزینه ها را با دقت بررسی کنید .

دستگیره درب ها ، لولاها ، جعبه نامه ها و شماره خانه ها را به همان رنگ و سبک انتخاب کنید تا یک کل واحد ایجاد کنید . اینها ممکن است فقط جزئیات باشند، اما به ظاهر و احساس درب (جلوی) شما آرامش و انسجام می بخشند .

مواد مورد استفاده برای اتصالات درب شما نیز برای ایجاد یک جلوه شخصی مهم هستند . بنابراین سعی کنید قبل از خرید یراق آلات درب ، تمام مواد مختلف را آزمایش کنید و بررسی کنید که کدام یک بهترین احساس را دارند .

و در آخر ، روی عملکرد اتصالات درب که به دنبال آن هستید تمرکز کنید .

اگر برای درب ورودی خود خرید می کنید ، به یراق آلات دربی نیاز دارید که طول عمر داشته باشند و محافظت لازم را از میهمانان شما ارائه دهند . اتصالات امنیتی ما حفاظت بیشتری را برای درب های خارجی فراهم می کند

به دنبال یراق آلات درب برای همه درب های داخلی خود هستید ؟ اگر به دنبال یک ظاهر کلی و جذاب هستید همه یراق آلات را در یک طیف و یک برند تهیه کنید .

به عنوان مثال ، هنگام انتخاب اتصالات درب مناسب برای درب کشویی ، عملکرد یکی از ملاحظات اصلی است . برای درب های کشویی خارجی نیز باید ایمنی در اولویت قرار بگیرد . به شما توصیه می شود که یک دستگیره درب کشویی را برای درب های کشویی خارجی انتخاب کنید ، اما برای درب های داخلی ، می توانید بین یک دستگیره درب کشویی (حداقل) یا یک دستگیره عمودی (عملکردی) انتخاب کنید .

یراق درب چوبی
یراق درب چوبی

یراق آلات درب در هر اندازه و رنگ موجود است . ببینید چه چیزی با خانه ، فضای داخلی و شخصیت شما مطابقت دارد و همان را انتخاب کنید . هر آنچه که به دنبال آن هستید ، ما در مجموعه یراق آلات درب خود برای شما داریم !

کلمات کلیدی : یراق آلات ، طراحی یراق آلات ، دستگیره درب ، درب چوبی

نویسنده : فیروزه پاکزاد

منبع : dauby.be


مطالب مرتبط با موضوع یراق :

WhatsApp us