تالار شهر در هانوفر ، آلمان

عکس لابی تالار

عکس لابی سوم سالن شهر جدید در هانوفر، نیدرزاکسن، آلمان

تالار شهر در هانوفر ، آلمان

تالار شهر در هانوفر ، آلمان

تالار شهر در هانوفر ، آلمان

تالار شهر در هانوفر ، آلمان

آسانسور در سال 1913 ساخته شد. قفس بلبرینگ در مسیرهای بلوط بخار پیموده شد. به علت آب و هوا، آسانسور اصلی در نیمه سالم خنک نشد. یک پله مارپیچی وجود دارد که از خروجی آسانسور تا سطح مشاهدات منجر می شود. در سال 2005، بیش از 90،000 نفر از برج تالار سالن جدید بازدید کردند. یک بالابر جدید در زمستان سال 2007-2008 نصب شد. آخرین سفر آسانسور قدیمی در تاریخ 4 نوامبر 2007 با لرد مایور استفان ویل صورت گرفت . در این آخر هفته 1200 مهمان آخرین فرصت برای سوار شدن در آسانسور قدیمی را به دست آوردند.

تالار شهر در هانوفر ، آلمان

تالار شهر در هانوفر ، آلمان

تالار شهر در هانوفر ، آلمان

تالار شهر در هانوفر ، آلمان

 شهر  هانوفر ، آلمان

شهر  هانوفر ، آلمان

 تالار شهر در هانوفر ، آلمان

تالار شهر در هانوفر ، آلمان

تالار شهر جدید ( آلمان : Neues Rathaus ) و یا جدید تالار شهر در هانوفر ، آلمان ، است  . این سالن در 20 جولای 1913 پس از 12 سال ، ساخت و ساز افتتاح شد.

این ساختمان با شکوه قلعه مانند  ، متعلق به دوران ویلهلم دوم و در سبک اکولتیک در لبه جنوبی شهر (خارج از مرکز شهر تاریخی هانوور) است.

این ساختمان در Maschpark 10 هکتار تعبیه شده است . تالار شهر قدیمی دیگر به عنوان محل اصلی اداره دولتی مورد استفاده قرار نمی گیرد، اما خانه های کسب و کار و اداره رجیستری است.

Hanover

هانوفر یا هانوور (به آلمانی: Hannover) یکی از شهرهای آلمان و مرکز ایالت فدرال نیدرزاکسن (ساکسونی سفلا) است. این شهر با جمعیتی بیش از نیم میلیون نفر، یکی از مراکز مهم در شمال آلمان به حساب می‌آید.

شهرک وولفسبورگ، مقر کمپانی و گروه فولکس واگن، در نزدیکی شهر هانوفر قرار دارد. ورزشگاه ۵۰ هزار نفری آ و د-آرنا، یکی از خیره کننده‌ترین قسمت‌های این شهر به شمار می‌رود که متعلق به باشگاه ورزشی هانوفر ۹۶ می‌باشد.

تصویری از INI که در شهر هانوفر آلمان واقع است.

تصویری از INI که در شهر هانوفر آلمان واقع است.

پروفسور مجید سمیعی، (Majid Samii) پزشک و جراح مغز و اعصاب سرشناس ایرانی و رئیس فدراسیون جهانی جراحان اعصاب، ساکن این شهر بوده و ریاست بیمارستان علوم عصبی هانوفر را بر عهده دارد که خود بنیانگذار آن بوده است. دانشگاه leibniz universität hannover در این شهر قرار دارد. منبع : ویکی پدیا

درباره هانوفر

درباره هانوفر می توان گفت با مساحت ۲۰۴ کیلومتر مربع، در شمال آلمان، کنار رود لاین واقع ایالت نیدرزاکسن است. این ایالت بعد از بایرن دومین ایالت وسیع آلمان است.

هانوفر در قرون وسطی یک دهکده ی کوچک بلندز بانک ماهیگیری در کنار رود لاین بوده است؛ در قرن سیزدهم به یک شهر نسبتا بزرگ تبدیل شد و در سال ۱۹۴۶، بخشی از ایالت جدید نیدرزاکسن آلمان شد. هانوفر، یک مرکز تجاری و صنعتی است.

شعبه ای مرکزی کارخانجات فولکس واگن در هانوفر اشتوکن واقع شده و شعبه ی مرکزی کانتیننتالی ای. جی، که سازنده ی بخش هایی از اتومبیل ها و از لاستیک های آلمانی است، در این شهر است. هانوفر، به شهر نمایشگاه ها یا اکسپو سیتی  مشهور است و سالانه میزبان چند نمایشگاه بزرگ جهانی است. هانوفر به دلیل داشتن دانشگاه های مختلف، شهری و دانشگاهی و علمی است. بزرگترین دانشگاه این شهر، دانشگاه لیب نیز هانوفر است که دانشجویانی از سراسر جهان در آن تحصیل می کنند. این شهر یکی از گزینه های گردشگری برای تور اروپا می باشد.

 

منبع : ویکی پدیا

با تشکر از توجه شما

درباره هانوفر باید گفت ، هانوفر، یک مرکز مهم در شبکه ی اتوبان های آلمان است و فرودگاه بین المللی هانوفر که تعداد زیادی از شرکتهای هواپیمایی مهم اروپایی، آن را اداره می کنند، یکی دیگر از دلایلی شهرت این شهر است.

درباره هانوفر و ورزش ها می توان گفت که یکی از شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۰۶ فوتبال بوده. تیم فوتبال هانوفر است و در لیگ آلمان بازی می کند. علاوه بر تیم های فوتبال، این شهر یکی از مراکز هاکی روی یخ، راگبی و بازی های آبی آلمان است و اولین تیم راگبی آلمان، در سال ۱۸۷۸ در این شهر به وجود آمد.

اولین باشگاه شمشیر بازی آلمان نیز در ۱۸۶۲ در این شهر تأسیس شده. ماراتون هانوفر، از بزرگترین مسابقات دو میدانی است که بیش از ۱۱۰۰۰ شرکت کننده و بیش از ۲۰۰ هزار تماشاچی دارد. شهر هانوفر جزو شهرهای تاریخی اروپا نیست؛ زیرا بسیاری از ساختمان های قدیمی آن در طی جنگ جهانی دوم ویران شدهاند و تنها تعداد کمی از آثار تاریخی شهر، باقی مانده است. هانوفر، مناطق سرسبز وسیع و جنگل ها و پارک های بزرگی دارد.

 

WhatsApp us