12 آشپزخانه که با کابینت های چوبی شگفت انگیز است

یکی از این طرح های پویا کابینت آشپزخانه را در نظر بگیرید تا گرما، بافت و تفاوت های ظریف را اضافه کنید

مطمئناً، بسیاری از صاحبان خانه‌ها کابینت‌های سفید رنگ را برای آشپزخانه‌های خود انتخاب می‌کنند – 43 درصد از صاحبان خانه‌هایی که در حال بازسازی هستند، بر اساس مطالعه 2019 Houzz Kitchen Trends در ایالات متحده. اما در رتبه دوم کابینت های چوبی قرار دارند (25 درصد). اگر از بلوط عسلی رنگ محبوب برای کابینت در دهه 1980 خسته شده اید، انواع چوب، رنگ ها، دانه ها و سبک های مختلف امروزی را در نظر بگیرید که می توانند تفاوت های بی پایانی را در مورد کابینت آشپزخانه ایجاد کنند . بعلاوه، چوب بهترین راه برای گرم کردن آشپزخانه ای است که ممکن است دارای عناصر سفید زیادی باشد، مانند کانتر، کاشی های پشتی و حتی کابینت های سفید. 12 آشپزخانه زیر طیف وسیعی از سبک‌ها و جفت‌ها را برای کابینت‌های چوبی نشان می‌دهد که ممکن است شما را از رنگ سفید دور کند.

ایده کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

درخواست صاحبان خانه. آشپزخانه ای که در آن همه چیز در دسترس است و جریان آسانی به گوشه ها و کنج ها دارد  . «مواد جدید آشپزخانه باید با ویژگی‌های موجود در خانه تطبیق داشته باشد ، اما در عین حال با احساسی تازه، جاودانه و جذاب. “فضا های زیادی برای ظروف چینی مادربزرگ دیده می شود .”

کابینت های چوبی.گیلاس، گردو: «ظاهر گرم و جاودانه ای دارد. “چوب همچنین بادوام است و مکمل دکوراسیون و درهای موجود در بقیه خانه است. برای اطمینان از ظاهری مدرن، کشوهای جلو صاف، پانل‌های درهای اریب‌دار شیکر، چوب های  سندبلاست یاوایت واش شده با خط تمیز و کاشی‌های بزرگ و سفید پشتی را انتخاب کردیم. اکسسوری‌های سبز و الگوهای هندسی به ظاهر مدرن و براق می‌افزایند.»

سایر ویژگی های خاص در طراحی کابینت آشپزخانه : « درهای کابینت شیشه‌ای با شیشه های شفاف آشپزخانه را باز و مطبوع نگه می‌دارند و همچنین چینی‌هایی را که خاص هستند را به نمایش می‌گذارند. “همیشه جایی برای درهای شیشه ای یا قفسه های باز  وجود دارد که می توانید وسایل شخصی یا آثار هنری را به نمایش بگذارید.”

نکاتی برای طراحی کابینت آشپزخانه    : «برنامه ریزی کلید موفقیت یک پروژه است. « به یاد داشته باشید که در آشپزخانه جدید، کابینت‌هایی با سازماندهی بهتر خواهید داشت، جایی که همه چیز جای خود را دارد، بنابراین ممکن است به تعداد کابینت‌هایی که فکر می‌کنید نیاز نداشته باشید.

آشپزخانه فعلی خود را بروز کنید تا بتوانید انواع مناسب فضای ذخیره سازی را در راحت ترین مکان ها بگنجانید.

برای رسیدن به بهترین چیدمان و پلان آشپزخانه، نقشه هایی ایجاد کنید. به دنبال مواد و متریال هایی بگردید که هر بار که به آن‌ها نگاه می‌کنید، و از آن‌ها استفاده می‌کنید یا فقط وقتی که از کنارشان رد می‌شوید، خوشحالتان می‌کنند.

به یاد داشته باشید که آشپزخانه شما نمایشگاهی نیست که از آن بازدید می کنید، بلکه باید بمانید و از آن 24 ساعته استفاده کنید. بنابراین، شما می خواهید که برای سالهای طولانی به شما شادی بدهد.

2 – طراحی شگفت انگیز با بلوط سفید

2. طراحان شگفت انگیز بلوط سفید : Emily Renze-Crouch of B St. Design و معمار Reggie Reyes

مکان: Rancho Bernardo، کالیفرنیا

اندازه: 333 فوت مربع (31 متر مربع)

ایده کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

درخواست صاحبان خانه.برای این ساخت جدید، تیم طراحی به یک مفهوم کلی از مدرن کویر پایبند بود. طراح Emily Renze-Crouch که از عکس‌های Houzz به عنوان الهام‌بخش استفاده کرده است، می‌گوید: «من از یک طرح رنگی بسیار خنثی با استفاده از بافت‌های مختلف استفاده کردم. «به دلیل محیط خانه و چشم‌انداز طبیعی، ما می‌خواستیم با رنگ‌بندی طبیعی‌تری بمانیم که با رنگ منظره بیرونی در مقابل تضاد آن ترکیب شود. ما این کار را با استفاده از چوب‌هایی با رنگ روشن، کف‌های بتونی خاکستری انجام دادیم، سپس رنگ‌های مشکی را برای ایجاد جذابیت و عمق به طرح اضافه کردیم.

کابینت های چوبی. بلوط سفید برش ریفت برای کابینت های پایه. برای تضاد، Renze-Crouch دیواری از کابینت‌های تمام قد را به رنگ آبنوس طراحی کرد.

سایر ویژگی های خاص رویه جزیره مرمری در یک روکش براش رنگ و بافت را اضافه می کند.

نکته طراح Renze-Crouch می گوید: «من در مورد نورپردازی بسیار خاص هستم. افزوده شدن درهای کشویی به گونه ای که به طور کامل به دیوار می لغزند و یک دهانه 12 فوتی ایجاد می کند، واقعاً عامل شگفت انگیزی به فضا می دهد. در فضای باز آشپزخانه و ناهار خوری باز می شود که برای باربیکیو و سرگرمی عالی است.

لحظه “اوه اوه”.Renze-Crouch می‌گوید: «در انباری، با برخورد دستگیره در یخچال که به داخل یک اتاق مکانیکی می‌رفت، درگیری داشتیم. یک “اوه نه، چه کنیم؟” لحظه مدیر پروژه راه حلی هوشمندانه ارائه کرد که فقط از یک پیچ و مهره استفاده می کرد که بیشتر همسطح می شد. از آنجایی که این یک اتاق مکانیکی است که به ندرت به آن دسترسی پیدا می شود، برای مشتری قابل قبول بود. درس بسیار ارزشمندی که من آموختم که در هنگام طراحی کابینت ها، تمام این فاصله ها، از جمله دستگیره را دوباره بررسی کنم.

3 – طراح افرا شگفت انگیز: جولی دیبل از کابینت ساخت و ساز نامحدود و Arbor Craft Sierra

مکان: بوفالو، نیویورک

اندازه: 299 فوت مربع (28 متر مربع). 23 در 13 فوت

ایده کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

درخواست صاحبان خانه. کابینت های گیلاسی تیره، یک جزیره با نوار و سایر عناصر را جایگزین کنید تا آشپزخانه ای روشن تر و با احساس بازتر ایجاد کنید.

کابینت های چوبی. افرا طبیعی. جولی دیبل، طراح، درباره مشتریانش می گوید: «آنها هرگز به کابینت های رنگ شده علاقه نداشتند و زیبایی دانه های چوب را ترجیح می دادند. بدون نیاز به انتخاب کابینت سفید، آشپزخانه را روشن و مطبوع نگه می دارد.

سایر ویژگی های خاص میزهای کوارتزیتی قهوه ای فانتزی، کاشی کف چینی ایتالیایی با نمای چوب خاکستری شسته شده با الگوی شاه ماهی، کاشی مینی زیرزمینی اریب دار خاکستری فولادی. یک جعبه رادیاتور سرپوشیده در سمت چپ با بالای سنگ صابون به عنوان نیمکت پنجره عمل می کند.

نکته طراح Deuble، که در طول پروژه بازسازی کل خانه از Houzz به طور گسترده با مشتریان خود استفاده می کرد، می گوید: “رنگ تزئینی  لازم نیست در هر اتاق یکسان باشد.” ما رنگ خاکستری را در اینجا انتخاب کردیم، زیرا رنگ سفید، اگرچه در جای دیگری از خانه استفاده می‌شد، خیلی تیره بود. تزئینات چوبی منطقی نبود مگر اینکه با کابینت مطابقت داشته باشد، که ما آن را ترجیح ندادیم. ما نمی‌خواستیم گونه یا رنگ دیگری از چوب را وارد فضا کنیم.»

لحظه “اوه اوه”.دیبل می‌گوید: «ما می‌خواستیم از قطعه سنگ صابون زیبای قدیمی که بالای رادیاتور بود، دوباره استفاده کنیم. هنگامی که در حال برداشتن بود، گوشه‌ای از آن شکست، بنابراین اندازه کلی محفظه جدید را تغییر دادیم تا بتوانیم همچنان از قطعه استفاده کنیم.»

لوستر Maximus Grande : Currey & Co.; رنگ تزئینی: نهنگ گری، بنجامین مور؛ رنگ دیوار: آلابستر، شروین-ویلیامز

4.

طراح ظریف الم: لسلی هتفیلد و تیم در Schloegel Design Remodel

مکان: پارک اوورلند، کانزاس

اندازه: 363 فوت مربع (34 متر مربع)

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی
ایده های کابینت آشپزخانه چوبی

درخواست صاحبان خانه. لزلی هتفیلد طراح می گوید: «زمانی که برای اولین بار با مشتری خود ملاقات کردیم، بارها خواسته آنها را شنیدیم که «با کمترین کار، بیشترین انجام شود». «به هم ریختگی کمتر و کابینت‌های کمتر. فضای بیشتر و سبک بیشتر. کمتر شلوغی و سادگی بیشتر با توجه به اینکه دو نفر از سه فرزندشان قبلاً در کالج بودند و فرزند سوم خیلی عقب نبود، اکنون زمان آن فرا رسیده بود که والدین یک آشپزخانه کاربردی و ساده ایجاد کنند که سبک داخلی در حال تکامل آنها را منعکس کند. عکس‌های الهام‌بخش آنها قطعا زیبایی‌شناسی طراحی صنعتی مدرن را به تصویر می‌کشد.»

کابینت های چوبی.روکش طبیعی نارون بدون قاب  ، کابینت های ذخیره سازی جزیره و یخچال. کابینت های بالایی بدون قاب به رنگ سفید هستند. هتفیلد می‌گوید: «چندین عکس و ایده‌های الهام‌بخش صاحب خانه به ما ارائه شد، و یکی از عناصر تکراری کابینت‌های چوبی سبک‌تر با ترکیبی از کابینت‌های رنگ‌شده بود. “این قطعاً ظاهری را که ما برای آن تلاش می‌کردیم ارائه کرد.”

سایر ویژگی های خاص کوارتز با ظاهری مرمرین برای کانترهای جزیره و محیطی و پشتی دیوار سینک. میز طبقه دوم در جزیره کوارتز خاکستری است و قسمت پشتی آن از کاشی چینی سربی رنگ در الگوی شورون عمودی است.

نکته طراح هتفیلد می‌گوید: «از آنجایی که طراحی بسیار زیادی در آشپزخانه وجود دارد، تزئینات را می‌توان حداقل نگه داشت.

لحظه “اوه اوه”.هاتفیلد می‌گوید: «چالش در سطح دوم جزیره بود. سازندگان ما بارها انتهای آن را نصب کرده بودند، اما این پیشخوان شناور باعث ایجاد خراش می شد. ما در نهایت به کابینت‌های جزیره پایینی بلوک اضافه کردیم و یک صفحه فولادی سفارشی ساختیم که در قسمت بالای جزیره سوراخ شده و برای نگه داشتن قطعه خاکستری کوارتز شناور کشیده شده بود. این کار کمی مهندسی و خلاقیت نیاز داشت، اما ظاهری خیره کننده ایجاد کرد.

5. طراح بلوط دوست داشتنی و گردوی گرم : Emily Castle of Castle Design

مکان: Minneapolis

اندازه: 234 فوت مربع (22 متر مربع); 13 در 18 فوت

ایده کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

درخواست صاحبان خانه. سبک انتقالی را با سبک مدرن شیک این آپارتمان پنت هاوس دو طبقه در ساختمانی 18 طبقه مشرف به رودخانه می سی سی پی ترکیب کنید.

کابینت های چوبی.کابینت های اصلی تخت چوب بلوط به اضافه یک دیوار از کابینت های تخت چوبی ساخته شده است. طراح Emily Castle می گوید: “با فضای باز و بزرگ و کف کاشی های رنگ روشن، آشپزخانه به گرمی و غنا نیاز داشت و کابینت های گردویی سفارشی این کار را انجام می دادند.” گرمای کابینت چوبی به عمق می‌افزاید و در رنگ‌های شنی و خاکستری گرم روکش‌ها و فرش اتاق نشیمن منعکس می‌شود.

سایر ویژگی های خاص دال سنگی از سنگ مرمر تیره ایتالیایی Arabescato Orobico. Castle می‌گوید: «سنگ دارای رگه‌هایی است که گرمای کابینت‌های چوبی را جذب می‌کند، در حالی که میزهای گرانیتی Black Opalescence به اندازه کافی کنتراست را اضافه می‌کنند. هود بزرگ سفارشی دارای روکش فولادی پتینه است.

ایده های کابینت آشپزخانه چوبی
Black Opalescence

نکته طراحCastle به دنبال فرصت هایی برای گنجاندن عناصری در طراحی بود که خطوط تیز معماری داخلی را نرم می کرد. در آشپزخانه، ( نورپردازی ) او از خوشه‌ای متشکل از 9 آویز کوچک با کره‌های شیشه‌ای دمیده 4 اینچی در طول جزیره استفاده کرد. کسل می‌گوید: «از آنجایی که آنها به صورت جداگانه نصب می‌شوند، من آنها را در یک الگوی غیرخطی بازیگوش مرتب کردم و آنها را در ارتفاع‌های مختلف آویزان کردم. ” یک اثر تقریباً عنصری شبیه مجسمه است، که بازیگوش و در عین حال چشمگیر است.”

لحظه “اوه اوه”. بزرگترین چالش این بود که مشتریان می خواستند تلویزیون در آشپزخانه داشته باشند اما نمی خواستند آن را ببینند. Castle با تیم کابینت برای طراحی یک تلویزیون مخفی که در کابینت بالای فر دو نفره تعبیه شده بود، همکاری کرد.

14.1 چراغ آویز تک: بوچی; رنگ‌های رنگ: خاکستری ذهنی (دیوارها) و سفید عیدری (سقف)، هر دو اثر شروین ویلیامز

6. طراح روکش چوب لایت خوش طعم : تینا مک کیب از طراحی و دکوراسیون داخلی مک کیب

مکان: ونکوور شمالی، بریتیش کلمبیا

اندازه: 288 فوت مربع (27 متر مربع). 16 در 18 فوت

ایده کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

درخواست صاحب خانه. یک آشپزخانه مدرن سبک و روشن با سبک سنتی یا کلاسیک.

کابینت های چوبی. روکش چوب سبک روی کابینت  . رنگ کابینت های بالایی سفید مات است.

تینا مک کیب، طراح، می‌گوید: «چوب، حتی اگر روکش چوبی باشد، ماده‌ای گرم‌  است ، «مانند مبلمان» است، بنابراین ظاهری سفارشی‌تر و غنی‌تر از تمام کابینت‌های رنگ‌شده به آشپزخانه می‌دهد.

سایر ویژگی های خاص کفپوش کاشی چوبی با الگوی شاه ماهی گذاشته شده است. مک کیب می‌گوید: «ترکیب کابینت‌های پایینی با صفحه تخت چوبی سبک و کاشی‌های استخوان ماهی که به‌طور سنتی چیده شده‌اند، به نتیجه‌ای سبک، مطبوع، مدرن و در عین حال کلاسیک دست یافته است. ویژگی سقف خاکستری رنگ شده وزن و قرارگیری جزیره را می بخشد. بک اسپلش کاشی سفید مات 3 در 15 اینچی با نوار موزاییک شیشه ای رنگی است.

نکته طراح مک کیب می‌گوید: «اگر اصلاً از رنگ سفید برای کابینت‌های آشپزخانه استفاده می‌شود و پنجره‌های وینیل سفید وجود دارد، توصیه می‌کنم از رنگ سفید برای کابینت‌ها استفاده کنید که با پنجره‌ها همخوانی دارد. “این یک رنگ سفید یکنواخت ایجاد می کند.”

رنگ های رنگ: Simply White (کابینت و تزئینات) و Swiss Coffee (دیوارها)، هر دو اثر بنجامین مور

7.

طراح گردو برنده: Wanda Ely از معمار Wanda Ely

مکان: تورنتو

اندازه: 300 فوت مربع (28 متر مربع); 15 در 20 فوت

ایده کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

درخواست صاحبان خانه. فضایی شیک و جالب  برای پذیرایی از دوستان و خانواده برای صرف شام، جایی که مهمانان می توانند در تهیه غذا احساس ارتباط و مشارکت داشته باشند.

کابینت های چوبی.گردوی صفحه تخت با آستر برنجی که روی لبه ها کشیده شده .

معمار Wanda Ely می‌گوید: «بدون نیاز به سخت‌افزار متصل به جلوی کابینت، ظاهری بسیار براق، ظریف ایجاد می‌کند. لبه های برنجی نور را منعکس می‌کنند و جزئیات را به چیزی مجلل و در عین حال تا حدی غیرمعمول ارتقا می‌دهند. روکش مات باعث می شود دانه های طبیعی و ظاهر چوب قابل مشاهده باشد. قفسه شناور بالای بک اسپلش نیز گردویی است.

سایر ویژگی های خاص یک میز با چوب گردو سفارشی که می تواند 10 تا 12 نفر را در خود جای دهد و به عنوان یک جزیره برای فضای آماده سازی اضافی تبدیل شود. بک اسپلش شیشه ای است که پشت آن به رنگ سفید است. کاشی های سرامیکی دست ساز سبز روشن بالای قفسه شناور رنگ های چوب گرم و برنج را تکمیل می کند. Ely می‌گوید: «سپس قرار دادن تصادفی کاشی‌ها  باعث ایجاد علاقه بصری و پس‌زمینه برای مجموعه سرامیک‌ها و ظروف غذاخوری مشتری می‌شود.

نکته ، طراح الی می گوید: “موفقیت پروژه از درک و پذیرش نیازهای خاص مشتری نشات می گیرد – تمایل آنها به سرگرمی، نیاز آنها به آشپزخانه بزرگ و سبک آنها برای پذیرایی از مهمانان.”

لحظه “اوه اوه”.الی می گوید: «پنجره یخ زده در سمت راست تصویر به خانه همسایه نگاه می کند و قبلاً یک پنجره خلیج سنتی تر بود. ما طراحی آشپزخانه را بر اساس تغییر پنجره خلیج بودیم، اما برای لحظه‌ای به نظر می‌رسید که بازرس مجوز اجازه این تغییر را نمی‌دهد، زیرا خانه خیلی نزدیک به خط ملک است. با این حال، از آنجایی که به طور کلی مقدار پنجره کاهش می‌یابد، می‌توانیم استدلال کنیم که شرایط موجود را بهبود می‌بخشد و به ما اجازه داده شد که پنجره خلیجی را با یک پنجره مستطیلی مدرن‌تر جایگزین کنیم،  .»

8. طراح برجسته بلوط لمینت : Jan Hiltz Interiors

مکان: Scarsdale، نیویورک

اندازه: 400 فوت مربع (37 متر مربع)

ایده کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

درخواست صاحبان خانه. طراح Jan Hiltz می‌گوید: «این خانه یک ساختمان جدید بود و زن خانه یک عکاس است که درخواست کرده بود خانه حداقل رنگ و بدون حاشیه باشد». مرد خانه نگران بود که خانه با این درخواست بیش از حد سرد باشد، بنابراین ما اصرار کردیم که می‌توانیم نیاز او به خانه‌ای مینیمال را با میل او به فضایی دلپذیر و گرم با استفاده از بافت و خلاقیت تکمیل  کنیم. مواد.”

کابینت های چوبی. لمینت سطح بالا که شبیه بلوط قدیمی است. کابینت های بالایی و پایه جزیره ای به رنگ سفید براق هستند.

سایر ویژگی های خاص آجری آنتیک، کف‌های بلوط سفید دست‌آرام با لکه‌های سفارشی، میز چوبی بلوط به ضخامت ۳ اینچ روی پایه‌های لوله‌های فلزی در گوشه‌ای از جزیره. میزهای محیطی کوارتزیت خاکستری اقیانوس آرام هستند. صفحه پیشخوان جزیره دکتون است که ترکیبی از کوارتز، چینی و شیشه است.

نکته طراح هیلتز می گوید: «لازم نیست به دنبال یک استایل یا ظاهر باشید. ترکیب مواد ترکیبی از ژانرهای مختلف که ممکن است به طور چشمگیری متفاوت تلقی شود، می‌تواند کار درستی برای دستیابی به یک ظاهر طراح واقعی باشد.

لحظه “اوه اوه”.هیلتز می‌گوید: “لحظه “اوه” برای ما زمانی بود که تحویل آجرهای بازیابی شده ما رسید – نسبت یا ترکیبی از رنگ‌های آجری که ما پیش‌بینی می‌کردیم، نداشت. بنابراین ما خودمان به حیاط سنگی رفتیم و نیمی از آجرهای استفاده شده را با دست انتخاب کردیم. به همین جا ختم نشد. ما همچنین کل پشت اسپلش را با مزون خشک کردیم تا مطمئن شویم که کامل است.

رنگ دیوار: سفید دکوراتور، بنجامین مور

9. خوشامدگویی

طراح بلوط سفید شده: منگ یانگ از Charlotte Ventures

مکان: Atherton، کالیفرنیا

اندازه: 180 فوت مربع (17 متر مربع). 10 در 18 فوت

ایده کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

درخواست صاحبان خانه. آشپزخانه ای با دیوار پنجره ای کاشی کاری شده که هیچ کابینت یا قفسه بالایی ندارد.

کابینت های چوبی. بلوط سفید شده که با کفپوش بلوط سفید شده ترکیب می شود. منگ یانگ طراح می‌گوید: «کابینت‌های چوبی به خوبی با تم خانه‌های مزرعه‌ای این خانه هماهنگی دارند.

سایر ویژگی های خاص کانتر محیطی مرمر سفید کارارا و کاشی پشتی. کانتر جزیره کوارتز است.

نکته طراح یانگ می‌گوید: «ما از وسایل مشکی برس‌کاری‌شده، مانند شیر آب سینک، سینک آماده‌سازی، کشش کابینت و چراغ‌های آویز برای برجسته کردن این عناصر استفاده کردیم.

لحظه “اوه اوه”. یانگ می‌گوید: بسیاری از زیره‌های غیرمنتظره وجود دارند که از سقف می‌افتند تا فضایی برای لوله‌های HVAC ایجاد کنند که در طرح اولیه مشخص نشده بودند. ما با پیچاندن این مبل‌ها در پانل‌هایی از همان موادی که کابینت‌ها روی زیراندازهای افقی و تخته‌های کف‌پوش چوبی سخت روی زیراندازهای عمودی قرار دارند، بر این امر غلبه کردیم.»

10. طراح گردو با دانه موج دار : جولی کمپبل از CTA Design Builders

مکان: سیاتل

اندازه: 168 فوت مربع (16 متر مربع); 12 در 14 فوت

ایده کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

درخواست صاحبان خانه. جولی کمپبل، معمار، می‌گوید:  «خانه موجود بسیار قدیمی و تنگ بود، اما جذابیت خانه‌های مزرعه‌ای مشخصی داشت، همراه با مرغداری در حیاط خلوت کوچک». چشم‌انداز بازسازی کل خانه بزرگ‌تر کردن فضاها و اتصال آن‌ها برای تشویق عملکرد بهتر خانواده بود، اما همچنین ایجاد حس و حال خانه روستایی ، البته با حال و هوای شهری تازه و تمیز. ما با طراحی آشپزخانه شروع کردیم و اجازه دادیم سرنخ هایی را برای طراحی فضاهای دیگر در سراسر خانه ارائه دهد.

کابینت های چوبی.گردو. کمپبل که از این کتاب ایده  فن و هنر  استفاده کرده است، می گوید: «انتخاب و قرار دادن کابینت های چوبی یک گفتگوی طراحی بود که به راحتی در جای خود قرار نمی گرفت.از عکس های الهام بخش برای همکاری با صاحب خانه. “صاحبان چوب را دوست دارند اما نمی خواستند آشپزخانه احساس “چوبی” داشته باشد. آنها هنوز در حال نقاهت پس از سالها در آشپزخانه بلوط دهه 1980 خود بودند. آنها یک عکس Houzz را دیدند که شامل کابینت های چوبی زرق و برق دار بود که در حالت بسیار طبیعی رها شده بودند و می دانستند که این مسیر درست است. همانطور که با محل و مقدار گردو این آشپزخانه بازی می‌کردیم، متوجه شدیم که گردو برای کابینت‌های پایینی و پوشش نیمکت پنجره، تداوم بصری را به عنوان یک «منطقه پایه» در اتاق بزرگ‌تر فراهم می‌کند. کابینت های بالایی به رنگ سفید رنگ شده اند تا فضای خانه را روشن و مطبوع نگه دارد و اجازه می دهد نور از تمام پنجره ها به اطراف تابیده شود و فضاها را با طراوت نگه می دارد.

سایر ویژگی های خاصرومیزی جزیره مرمری پرلا، کف‌های افرای تخته‌ای پهن با لکه‌ای ساتن، کاشی‌های لوزی سرامیکی با دوغاب خاکستری روشن.

نکته طراح کمبل می‌گوید: «ما دوست داریم که درهای جلویی شیشه‌ای در مکان‌های کلیدی کابینت بالایی داشته باشیم، به‌طور خاص به این دلیل که این یک کابینت طولانی و یکنواخت را از بین می‌برد. «اگر نمی‌خواهید مردم فضای داخلی کابینت شما را ببینند، شیشه‌های مبهم این مشکل را به خوبی حل می‌کنند. نتیجه کلی این است که نور پنجره های مجاور از جلوی شیشه منعکس می شود و جلوه پنجره های بیشتر و نور بیشتری می دهد.

لحظه “اوه اوه”.کمپبل می‌گوید: «صاحبان بسیاری از گزینه‌های فوق‌العاده در انتخاب کاشی‌ها و میزها مجذوب شدند، ما نگران بودیم که این مواد برای جلب توجه بصری رقابت کنند. اولین انتخاب دال جزیره دارای الگوی بسیار بیشتری بود. در کنار کاشی‌های شش‌شاخه‌ای و دانه‌های گردوی وحشی، می‌ترسیدیم آشپزخانه با الگو و بافت برخورد کند. خوشبختانه، یک تخته سنگ مرمر با دانه‌بندی بسیار ظریف‌تر پیدا شد، و ما دوغاب متضاد در الگوی کاشی‌ها را انتخاب کردیم. همچنین، نگه داشتن همه چیز در سایه های سفید و خاکستری روشن واقعاً به دانه چوب کابینت اجازه می دهد تا در مرکز توجه قرار گیرد.

11.

طراح زیبای توس: مارتی راین از گروه طراحی BAC

مکان: لیلاناو، میشیگان

اندازه: 273 فوت مربع (25 متر مربع); 13 در 21 فوت

ایده کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

درخواست صاحبان خانه. یک پلان طبقه باز با منظره آب و سبکی که ترجیحات صاحبان خانه را در هم می آمیزد – کلبه ساحلی به اضافه اقامتگاه روستایی آرام.

کابینت های چوبی. توس با لکه ساج کهنه. طراح مارتی راین می گوید: «رنگ لکه از شن و ماسه ساحلی کنار آب خانه الهام گرفته شده است. “این یک خانه فعال در کنار آب است، بنابراین من روکش های چوبی روی کابینت های پایه را انتخاب کردم تا هر نوع سایش را به حداقل برسانم (در مقایسه با کابینت های پایه سفید). درب و کاپوت اتاقک لووردار نیز از جنس توس هستند.

سایر ویژگی های خاصمیزهای کوارتزیتی قهوه ای فانتزی، سقف سینی زبانه و شیار، کف کاشی و سرامیک با تخته چوب روستایی، سبدهای حصیری بالای یخچال.

نکته طراح راین می‌گوید: «هدف من همیشه حفظ جزئیات است. به عنوان مثال، ایجاد یک «نخ» مشترک از نظر بصری و بافتی که از رنگ‌ها و بافت‌های بیرون سرازیر می‌شود و از داخل خانه عبور می‌کند و دوباره به بیرون باز می‌گردد.»

لحظه “اوه اوه”.راین می‌گوید: «صاحبان خانه می‌خواستند خانه‌ای در کنار آب «بدون مراقبت» داشته باشند. “آنها نگران بودند زندگی روی آب با حیوانات خانگی و مهمانانی که از ساحل به خانه آنها وارد و از آن خارج می شوند، آنها را از داشتن کف چوبی زیبا منع کند. ما نگرانی آنها را با یک کفپوش کاشی تخته چوبی با ظاهر واقعی و با احساس “ضد گلوله” گرم شده حل کردیم. هم گرم است، هم زیبا و هم بادوام.»

آویز خلیج هاتراس در برنز اولد: کیچلر

12. Walnut That Wows

طراح: Bobbi Alderfer of Lifestyle Design

مکان: Sugar Grove, Illinois

اندازه: 380 فوت مربع (35 متر مربع); 19 در 20 فوت

ایده کابینت آشپزخانه
ایده کابینت آشپزخانه

درخواست صاحب خانه.بابی آلدرفر، طراح، می‌گوید: «خانه در ابتدا توسط مالک قبلی برای ادای احترام به سبک هنر و صنایع دستی طراحی شد، با پنجره‌های شیشه‌ای رنگ‌آمیزی، تاج‌های چوبی فراوان و کابینت‌های کم رنگ توس که فضا را تحت تأثیر قرار می‌داد. “دیدگاه مشتری ما ایجاد ظاهری تمیز و طبیعی بود، چیزی که احساس تازگی و ارگانیک داشته باشد و به خوبی با زمین جنگلی دوست داشتنی او بازی کند. او ظاهری مدرن می‌خواست که گرم و جذاب باشد. به عنوان طراح، هدف ما این بود که آشپزخانه را کاربردی‌تر کنیم و قسمت‌هایی را که نامناسب و دست و پا چلفتی بودند تغییر کاربری دهیم.»

کابینت های چوبی. گردو. آلدرفر می‌گوید: «رنگ، ساخت و سادگی آن، آن را به انتخابی طبیعی برای تعمیرات اساسی آشپزخانه تبدیل کرده است.

سایر ویژگی های خاص جزیره آبی رنگ‌شده (Van Deusen Blue اثر بنجامین مور)، کف‌های چوب بلوط اصلاح‌شده با لکه‌ای طبیعی که لمس خاکستری در آن وجود دارد، میزهای کوارتز مرمری.

نکته طراح آلدرفر می گوید: «از حذف ویژگی های اتاق که به خوبی با جهت طراحی کار نمی کنند نترسید. با حذف کابینت چینی داخلی، ما یک بوفه زیبا به دست آوردیم. با حذف ناجور واحد ضیافت داخلی، فضای بار بسیار کاربردی به دست آوردیم. و با حذف قفسه های سیمی در انبار، ما توانستیم یک واحد داخلی سفارشی نصب کنیم که قابلیت ذخیره سازی در آشپزخانه را بسیار افزایش داد.

لحظه “اوه اوه”.آلدرفر می گوید: «آخرین وسیله ای که در آشپزخانه نصب شد، هود اگزوز بود. این هود به طور خاص با مشخصات ما سفارش داده شد، اما زمانی که پیمانکار برای نصب آن رفت، هواگیری بیرونی با هود مطابقت نداشت. تنها جایگزین ما استفاده از قابلیت چرخش در کاپوت بود که هیچ یک از ما، به خصوص مشتری را خوشحال نمی کرد. با این حال، پیمانکار ما توانست به داخل تیرهای گاراژ بر روی اتاق رختشویی مجاور بالا برود و توانست لوله هواکش را حرکت دهد تا هود به درستی تهویه شود. کمی آشفتگی دیوار خشک در لباسشویی ایجاد کرد، اما مشتری مانند ما از این راه حل هیجان زده شد.

مطالب مرتبط با موضوع کابینت آشپزخانه چوبی :

WhatsApp us