15 نوع از بهترین طراحی های آشپزخانه ایتالیایی در سال 2022

ایتالیا با فرهنگ و سنت غنی خود همواره منبع الهام زیادی در دنیای طراحی داخلی و معماری بوده است . طرح های ایتالیایی ترکیبی عالی از شیک و مدرن بودن است و ظرافت و سبک لوکس را تراوش می کند . طرح ‌های زیبای آشپزخانه ایتالیایی به دلیل جذابیت بصری ، فضای داخلی راحت با نورهای زیاد برای روشن‌ تر کردن فضا ، بسیار مورد توجه قرار گرفته ‌اند . برای دستیابی به دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی رویایی خود ، طرح های خیره کننده ارائه شده در زیر را با فضای داخلی زیبا آزمایش کنید .

کابینت آشپزخانه
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

جدیدترین طراحی های آشپزخانه ایتالیایی مناسب برای خانه های شما :

فضای داخلی ایتالیایی جذابیت درجه یکی دارد و بسیار منحصر به فرد است . در این مقاله 15 طرح مدرن و امروزی آشپزخانه ایتالیایی آورده شده است که هنگام طراحی مجدد خانه ، می توانید از آنها الهام بگیرید و در داشتن آشپزخانه ای دوست داشتنی و مورد علاقه تان به شما کمک می کند .

 1 . آشپزخانه مدولار ایتالیایی :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

این آشپزخانه مدولار ایتالیایی با فضای جمع و جور و در عین حال شیک خود ظاهری امروزی دارد . پاشیدن رنگ تیره روی کابینت های ذخیره سازی فضایی سرزنده در آشپزخانه ایجاد می کند . آشپزخانه U شکل فضاهایی را به دقت برای قسمت  شسست و شو ، آماده سازی و پخت و پز اختصاص داده است تا همه چیز را برای شما راحت کند . میز شیشه ای کوچک اضافه شده در یک انتها به عنوان یک ناهار خوری دو چندان می شود و به زیبایی در سیستم یکپارچه شده است . پلت فرم سفید براق و وسایل نمایشی سفید همگی جلوه ای پر زرق و برق به آشپزخانه می بخشند .

2 . طراحی آشپزخانه سنتی ایتالیایی :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

طراحی آشپزخانه سنتی ایتالیایی

یک آشپزخانه کلاسیک ایتالیایی با تم رنگی روستیک ، حس یک آشپزخانه سنتی به سبک کلبه ای را به شما می دهد . روکش چوب طبیعی به قاب مکمل الگوی سفید و طلایی روی کابینت می دهد و جذابیتی عالی به کل محیط می بخشد . تراز بودن پلت فرم با دیوارها حس لوکس بودن فضا را به شما می دهد . دیوارها و سقف نیز دارای نقوش سفید و طلایی در اثاثیه خود هستند . لوستر خیره کننده بر روی سقف ، جلوه ای از زیبایی به آشپزخانه می بخشد و نور را تقویت می کند تا ظاهری سبک داشته باشد . کارد و چنگال کاملاً سفید و پایه شمع و لامپ های زیبا جذابیت پیچیده ای را به محیط اطراف می بخشد .

3 . طراحی آشپزخانه ایتالیایی برای فضای کوچک :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

طراحی آشپزخانه ایتالیایی برای فضای کوچک

این آشپزخانه مدرن شیک بسیار زیبا طراحی شده است ، با لامپ بزرگ فلزی صنعتی که عامل شگفت انگیزی را به چیدمان اضافه می کند . کابینت ها همگی از رنگ خاکستری خنثی ساخته شده اند و حس پیچیده ای به آشپزخانه می بخشند . پنجره بزرگ به مقدار کافی نور اجازه ورود می دهد و کاشی های تیره بالای سینک جلوه ای جاودانه به محیط اطراف می بخشد . آشپزخانه به دلیل بازتاب نور از سطوح براق ، گرم و جادارتر از آنچه هست به نظر می رسد .

4 . طراحی داخلی آشپزخانه ایتالیایی :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

طراحی داخلی آشپزخانه ایتالیایی

مشکی یک رنگ فوق العاده جذاب برای استفاده در آشپزخانه است . رنگ سفید را به ترکیب اضافه کنید و ترکیب شیک کاملی به دست آورید . رنگ مشکی پس ‌زمینه‌ ای شیک به میز سفید می ‌افزاید ، در حالی که قهوه‌ ای مکملِ کل چشم ‌انداز است . جزیره مرکزی هم به عنوان منطقه آماده سازی و هم به عنوان یک بخش نشسته برای غذاخوری عمل می کند . نماهای براق ظاهری شیک به این منطقه می بخشد و نور طلایی آن استایل را تقویت می کند .

5 . طراحی آشپزخانه ایتالیایی سفید :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

طراحی آشپزخانه ایتالیایی سفید

آشپزخانه ایتالیایی در این نمونه با رنگ سفید خالص که رنگ صلح و آرامش است تزئین شده است . رنگ های تیره به کار رفته در لوازم خانگی و بخشی از کمدهای انباری ، فضا را جذاب و شیک جلوه می دهد . کابینت های تعبیه شده در دیوار فضای ذخیره سازی بیشتری را اضافه کرده و قابلیت پنهان شدن دارند . کابینت های بژ ، رنگی شیک به آشپزخانه می بخشد و سخت افزار شیک آشپزخانه را شیک تر نشان می دهد .

6 . طراحی آشپزخانه ایتالیایی چاپ شده :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

این آشپزخانه امروزی ایتالیایی رنگ و بویی دارد که همه چیز را زنده می کند . رنگ قرمز روشن ، همراه با طرح گلدار جذاب روی کابینت ‌های ذخیره ‌سازی ، ظاهری ساده و در عین حال شیک را به این منطقه می ‌بخشد . رنگ سفید متضاد زیبا ، لمس دلپذیری را ایجاد می ‌کند در حالی که چراغ ‌های فرورفته ، زرق و برقی خاص به آشپزخانه می ‌بخشند . کاشی ‌های معرق در رنگ ‌های مختلف قرمز ظاهر این طراحی زیبای آشپزخانه ایتالیایی امروزی قرمز را تکمیل می ‌کنند .

7 . طراحی آشپزخانه صنعتی ایتالیایی :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

این طراحی آشپزخانه صنعتی دارای چیدمان های فلزی است که بدون هیچ رنگی ظاهری شیک و حرفه ای به کل فضا می بخشد . سینک ، کانتر و قسمت آماده سازی به همراه هود از فلز ساخته شده است . قفسه بالای پلت فرم و دسته گلدان فضای ذخیره سازی را به حداکثر می رساند و در عین حال ظرافت را به سبک خاص خود اضافه می کند . پنجره های شیب دار بزرگ فضا را با نور طبیعی روشن می کند و منطقه را روشن می کند . یخچال بزرگ کاملاً سایه میز ناهارخوری را تکمیل می کند . چراغ های آویز زیبا و کارد و چنگال مسی به آشپزخانه زیبایی می بخشد .

8 . طراحی مینیمالیستی آشپزخانه ایتالیایی :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

طراحی مینیمالیستی آشپزخانه ایتالیایی

اگر شما از جمله افرادی هستید که میل به مینیمالیسم دارند ، این طراحی جذاب تمام سفید برای شما مناسب است . این طرح شامل کابینت های سفید براق و لوازم آشپزخانه می باشد . کانتر خاکستری تضادی منحصر به فرد نسبت به چیدمان سفید ایجاد می کند . صندلی ها و اثاثیه شیک ، چشم اندازی شیک به کل منطقه ارائه می دهد . این نمونه در سبک خود شیک و همچنین مینیمال است و برای جوانان این نسل مناسب است .

9 . طراحی آشپزخانه ایتالیایی روستایی :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

طراحی آشپزخانه ایتالیایی روستیک

این آشپزخانه روستیک ایتالیایی دارای تزئینات چوبی کرم رنگ با پوششی زیبا است . پس زمینه خاکستری کنتراست کاملی را برای ناحیه کرم اطراف خود ایجاد می کند . سخت افزار و لوازم خانگی براق و باریک هستند تا ظاهری متفاوت در آشپزخانه ایجاد کنند . رنگ کرم کابینت ها همچنین جریانی طبیعی را در فضای نشیمن ایجاد می کند زیرا با طراحی بافت دیوار مطابقت دارد .

10 . طراحی آشپزخانه ایتالیایی جادار :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

طراحی آشپزخانه ایتالیایی جادار

استفاده از رنگ ‌های پررنگ در حال حاضر تند و پر از حرف هستند و قهوه ‌ای در این آشپزخانه چشم‌ ها را به سمت زیبایی بی انتهای خود می‌کشاند . کابینت باریک حداکثر ذخیره سازی را تضمین می کند و جزیره مرکزی به عنوان یک منطقه آماده سازی و پخت و پز دو برابر می شود . میز ناهار خوری کوچک نیز به خوبی دکوراسیون قهوه ای را تکمیل می کند . این گیاه و کارد و چنگال قرمز ، کنتراست و جذابیت را به این محیط امروزی می بخشد .

11 . طراحی آشپزخانه ایتالیایی درجه یک :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

طراحی آشپزخانه ایتالیایی درجه یک

این طراحی مدرن آشپزخانه فوق العاده جادار و پر از نور است که مشخصه دکوراسیون ایتالیایی است . پیشخوان و لوازم آشپزخانه ظرافت را در رنگ سفید به نمایش می گذارند ، در حالی که روکش چوبی روی کابینت ها و صندلی ها کاملاً دکوراسیون را تکمیل می کند . این یک نمونه طراحی مینیمالیستی است و جذابیت تازه ای دارد .

12 . طراحی آشپزخانه ایتالیایی L شکل :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

طراحی آشپزخانه ایتالیایی L شکل

این آشپزخانه روستیک شکل L باعث حفظ فضا می شود زیرا پیشخوان با دیوارها تراز شده است . جزیره مرکزی به عنوان منطقه غذاخوری و آماده سازی نیز عمل می کند . تیرهای چوبی بزرگ و روکش چوبی زیبا در آشپزخانه ظاهری سنتی به سبک کلبه ای آشپزخانه می بخشد . دو میز حداکثر ظرفیت صندلی را تضمین می ‌کنند و لامپ‌ های آویزان زیبا به نورپردازی سالن می ‌افزایند .

13 . جدیدترین طراحی آشپزخانه ایتالیایی :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

جدیدترین طراحی آشپزخانه ایتالیایی

این دکوراسیون به سبک ایتالیایی رویکردی مینیمالیستی با سطوح فلزی و روکش تمام سفید دارد . ناحیه T شکل با فراهم کردن فضای اضافی برای پخت و پز ، آماده سازی و تمیز کردن ، عملکرد را به حداکثر می رساند . وسایل به طور مرتب در دیوار با کابینت های ذخیره سازی برای حداکثر استفاده از فضا پنهان شده اند . طراحی شیک و مینیمالیستی ، با حسی جادار مشرف به باغ است .

14 . طراحی آشپزخانه امروزی ایتالیایی :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

طراحی مدرن آشپزخانه ایتالیایی

این آشپزخانه با ظاهری آینده نگر می تواند آشپزخانه رویاهای شما باشد . طراحی فوق مدرن و شیک شامل یک جزیره مرکزی است که به عنوان یک منطقه آشپزی و ناهار خوری دو چندان می شود و یک جریان طبیعی بین آن ایجاد می کند . وسایل آشپزخانه به همراه کابینت های ذخیره سازی در داخل دیوار پنهان شده اند . قفسه‌ های باز با چراغ ‌های فرو رفته به این منطقه جذابیت خاصی می ‌بخشد . پالت رنگ خاکستری کم رنگ جذابیت خیره کننده ای به این مکان می بخشد و صفحه ناهار خوری قهوه ای تیره ظرافتی متفاوت را به محیط اضافه می کند . لامپ گرد بزرگ به خوبی دکوراسیون را تکمیل می کند .

15 . دکوراسیون آشپزخانه به سبک ایتالیایی :

طراحی های آشپزخانه ایتالیایی
طراحی های آشپزخانه ایتالیایی

دکوراسیون آشپزخانه به سبک ایتالیایی

این طراحی آشپزخانه سنتی ایتالیایی بوی زرق و برق می دهد و می تواند مکانی مناسب برای خانواده سلطنتی باشد . منطقه پخت و پز یک شومینه چوبی با پس زمینه گل های مرسوم را شبیه سازی می کند . قسمت شستشو و آماده سازی نیز شامل یک قفسه کتاب با یک قفسه برای کارد و چنگال است . جزیره مرکزی به عنوان یک منطقه غذاخوری با صندلی ‌های سفید عمل می ‌کند و حسی مدرن به این منطقه می ‌بخشد . گل هایی که از هر طرف بیرون می ریزند ، برجسته ترین مکان هستند .

ایده های دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی :

برای کاهش شلوغی و منظم نگه داشتن آشپزخانه ، آشپزخانه خود را در اطراف فضای موجود برنامه ریزی کنید .

 سعی کنید لوازم خانگی خود را به یک دستگاه هوشمند سازگار با محیط زیست ارتقا دهید تا مصرف انرژی و زمان را نیز کاهش دهید .

    رنگ های پر جنب و جوش در ترند هستند و فضای داخلی را به زیبایی زنده می کنند .

    هیچ گاه نمی توان فضای ذخیره سازی زیادی داشت . از فضا به نحو احسن استفاده کنید و ظرفیت ذخیره سازی را به حداکثر برسانید .

    سخت افزار ساده را انتخاب کنید و می توانید یک آشپزخانه سنتی را با ظاهر شیک خود به آشپزخانه ای مدرن تبدیل کنید .

    برای داشتن ظاهری مد روز ، انواع مختلفی از بافت ‌ها ، مواد ، و پرداخت ‌های سیستم عامل را آزمایش کنید .

    نورپردازی می تواند آشپزخانه را بسازد یا خراب کند . آشپزخانه خود را به گونه ‌ای برنامه ‌ریزی کنید که نور طبیعی کافی داشته باشید یا از نورپردازی مد روز در دکوراسیون استفاده کنید .

    از طرح های مد روز برای کفپوش و کاشی استفاده کنید . سقف را نیز می توان بازسازی کرد تا حسی تازه داشته باشد . دوام مواد را در نظر داشته باشید ، زیرا نمی خواهید خیلی زود برای تعمیر هزینه کنید .

خانه ها در آینده در اطراف آشپزخانه طراحی خواهند شد . هر آشپزخانه ای را می توان تزئین کرد تا دکوراسیونی به سبک ایتالیایی به آن بخشید و آن را زیبا و شیک نشان دهد . آنها برای فضاهای کوچک عالی هستند و بهترین ایده ها را برای حداکثر استفاده از فضا در کنار حفظ ظاهری جادار و مطبوع در خود جای می دهند . ظاهر مورد علاقه خود را از مجموعه بهترین طرح های ما انتخاب کنید و به سراغ ساخت آشپزخانه رویاهای خود بروید !

منبع :

stylesatlife.com

نویسنده : فیروزه پاکزاد

#آشپزخانه #چوب #کابینت #ایتالیا #شیک


مطالب مرتبط با موضوع کابینت آشپزخانه :

WhatsApp us