6 ایده آشپزخانه بوهو برای تجربیات آشپزی شما

ایده آشپزخانه بوهو
ایده آشپزخانه بوهو

در اینجا شش راه برای طراحی آشپزخانه مدرن بوهو در خانه شما آورده شده است .

در قرن نوزدهم ، گروهی از هنرمندان ، مجریان ، نویسندگان و عشایر سبک بوهمی را به وجود آوردند . آنها به خلاقیت بیش از آنچه که به طور معمول زیبایی تصور می شد ارزش قائل بودند . ادغام فرهنگ ، آرمان ها و امتناع از انطباق با استانداردهای زیبایی سنتی منجر به انقلابی در طراحی شد . و این گونه بود که سبک بوهمی مدرن امروزی شکل گرفت . سبک بوهمی این است که اجازه دهید هنرمند درونی شما بیرون بیاید و تجربه کند . برای یک آشپزخانه بوهو ، می ‌توانید با رنگ ‌های روشن و تند در تضاد با سفید بازی کنید یا از کف تا سقف به سبک بوهمی استفاده کنید . در اینجا برخی از ایده های برتر آشپزخانه بوهو ما برای شروع شما آورده شده است .

یک بک اسپلش آشپزخانه بوهو که شورش رنگ هاست :

رنگ های بوهمی واقعی زرد ، نارنجی سوخته ، آبی نیلی و صورتی هستند . یک راه خلاقانه برای گنجاندن همه این رنگ ها در یک پالت واحد برای آشپزخانه شما ، استفاده از یک بک اسپلش پر جنب و جوش است . شما می توانید مانند این مورد از کاشی های سرامیکی رنگارنگ در آشپزخانه خود استفاده کنید . در همین حال ، برای ایجاد یکپارچگی بصری ، رنگ غالب این آشپزخانه زرد است – از صندلی های صبحانه گرفته تا قفسه های جعبه ای برجسته ، کاغذ دیواری و مبلمان نرم . رنگ های روشن کاملاً با کابینت های سیاه و سفید آشپزخانه تضاد دارند .

ایده آشپزخانه بوهو
ایده آشپزخانه بوهو

بک اسپلش آشپزخانه بوهو از کاشی های سرامیکی طرح دار …

طراحی کابینت آشپزخانه برای زیباتر کردن فضای داخلی شما …

برای آشپزخانه مدرن بوهو با رنگ کابینت متفاوت شوید …

سبک بوهمی از یک پالت رنگ مشخص پیروی نمی کند . بنابراین ، شما این آزادی را دارید که با هر رنگی که به بهترین وجه شخصیت شما را منعکس می ‌کند ، آزمایش کنید – خواه جسور و سرزنده باشد یا نرم و آرامش ‌بخش . به عنوان مثال ، در این آشپزخانه ، ما با کابینت های پر رنگ نارنجی سوخته بازی کرده ایم و آن ها را با پشت سرامیکی سفید ظریف و میز کوارتز زرد خردلی ترکیب کرده ایم . کاشی ‌های کف طرح دار به این آشپزخانه مدرن بوهو می‌ افزایند . این همه آنچه که می دانید ، نیست ، دیوار برجسته اتاق ناهار خوری با کاغذ دیواری با طرح برگ به طور کامل درام آشپزخانه را افزایش می دهد . این سبک را در خانه خود امتحان کنید !

ایده آشپزخانه بوهو
ایده آشپزخانه بوهو

رنگ های زنده را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنید …

یک آشپزخانه مدرن بوهو پایدار با کابینت های چوب طبیعی ایجاد کنید …

سبک بوهو لزوماً نباید پر سر و صدا و جسورانه2 باشد . شما می توانید با کابینت های چوب طبیعی یک آشپزخانه بوهو نرم تر و پیچیده تر ایجاد کنید . آنها را با پشتی و پیشخوانی از مرمر سفید جفت کنید . همچنین می توانید صندلی های ناهارخوری حصیری و نورگیر اضافه کنید تا فضا روشن و مطبوع شود . جذابیت فوق العاده این آشپزخانه این است که چگونه با قرار دادن گیاهان داخلی در مکان های استراتژیک ، لایه های سبز طبیعی ایجاد کرده ایم .

ایده آشپزخانه بوهو
ایده آشپزخانه بوهو

در صورت علاقه ، گیاهان را اضافه کنید …

رنگ های جواهری برای ایده های فوری آشپزخانه بوهو …

به لطف سرزندگی ، رنگ ‌های جواهری در آشپزخانه‌ هایی به سبک بوهمی کاملاً ترکیب می شوند . به عنوان مثال ، در این آشپزخانه بوهو ، ما از سبز زمردی در کابینت های بالایی و پایینی و پشتی با رنگ زرد فوق العاده استفاده کرده ایم تا ظاهری چشمگیر ایجاد کنیم . جدا از رنگ ‌های تند ، آشپزخانه از ظروف براق ، لوازم خانگی ، کف پوش طرح دار و میز کوارتز جلوه ‌ای بوهو پیدا می ‌کند .

ایده آشپزخانه بوهو
ایده آشپزخانه بوهو

یک آشپزخانه بوهو با حال و هوای معمولی و در عین حال پر انرژی ….

یک آشپزخانه بوهو با عناصر بودجه خود بسازید …

سبک بوهمی یک فضای معمولی ، ارزان و آرام را ترویج می کند . بنابراین ، برای تبدیل آشپزخانه موجود خود به رویای بوهو ، نیازی به بودجه زیادی ندارید . برای این خانه ، یک جزیره آشپزخانه را از جعبه ‌های چوبی و پانل ‌های چوبی جامد تهیه کردیم . آشپزخانه را هم با دیوارکوب ماکرامه تزئین کردیم . ما رنگ‌ های خاموش و سبک مینیمالیستی را انتخاب کردیم تا عناصر بوهو در آن بدرخشند .

ایده آشپزخانه بوهو
ایده آشپزخانه بوهو

ایده های آشپزخانه بوهو با عناصر ارزان قیمت …

آیا می دانید کدام آشپزخانه مدولار بادوام و ایمن است ؟

رنگ زرد ، آشپزخانه بوهو شما را لذت بخش می کند …

علاوه بر نیلی ، زرد یکی از محبوب ترین رنگ های بوهمیایی است . به راحتی می توانید با سایه های مختلف زرد مانند زرد – طلایی ، طلایی ، زرد آفتابی و زرد خردلی بازی کنید . هنگامی که این رنگ به درستی با رنگ های دیگر ترکیب شود ، این پالت می تواند شادابی و پیچیدگی را تعریف کند . در این آشپزخانه بوهو ، میله طلایی را با قهوه ای و مشکی ترکیب کردیم . برای شکستن یکنواختی رنگ زرد ، این رنگ را با کابینت های باز سفید ترکیب کردیم . چنان محیطی براق و آرامش بخش ایجاد شده است که مشتاقانه منتظر قهوه صبح خود در اینجا خواهید بود .

ایده آشپزخانه بوهو
ایده آشپزخانه بوهو

یک آشپزخانه شاد بوهو با سایه های زرد طراحی کنید …

امیدواریم این ایده های آشپزخانه بوهو به شما الهام کافی برای شروع سفر تحول آشپزخانه خود را داده باشد . در صورت نیاز به مشاوره یا کمک از متخصصین ، طراحان ما اینجا هستند تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهند . برای ایده های بیشتر از این قبیل طراحی آشپزخانه ، سایت ما را بررسی کنید .

منبع :

https://www.designcafe.com/blog/modular-kitchen-interiors/boho-kitchen-design-ideas/

#بوهو #چوب #گرانیت #مرمر #مدولار #سنتی #دیوارکوب #کفپوش #ماکرامه #طرح #طراحی #مینیمال #آشپزخانه


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us