انتخاب رنگ جدید کابینت چوبی

رنگ جدید کابینت آشپزخانه
رنگ جدید کابینت آشپزخانه

ارتباطات زیادی دارید ؟ اگر میزبان اصلی میهمانی ها هستید ، آشپزخانه شما ویترین خانه تان است . بدیهی است که شما می خواهید که هم به مهمانانتان خوش بگذرد و هم تسلط کامل روی فضا داشته باشید ، چرا مکانی را که دوست دارید بیشترین زمان را در آن سپری کنید با چند ترکیب رنگ آشپزخانه ساده به یک اثر هنری تبدیل نمی کنید ؟

در روزهای قدیم ، زمانی که غذاها با عشق پخته می ‌شدند ، آشپزخانه‌ ها معمولاً وقتی نوبت به طراحی خانه‌ ها می ‌رسید ، جای مخصوص خود را داشتند . آشپزخانه محلی بود که زنان محجبه برای خانواده خود غذا درست می کردند و ظروف و اجاق های قدیمی را در قفسه می گذاشتند . با تغییر زمان ، آشپزی کلیشه داشتن یک زن خانه دار را مانند گذشته ندارد . آشپزخانه به مکانی برای سرگرمی بسیاری از مردان و زنان تبدیل شده است . آشپزخانه میزبانی سرگرم کننده است و به مکانی اجتماعی برای پخت و پز و صرف غذا و کنار هم بودن تبدیل شده است . با تبدیل شدن خانه های طراحی شده به یک واقعیت دوست داشتنی برای همه اقشار جامعه ، آشپزخانه ها در کمال ، طراحی و رنگ آمیزی می شوند تا با نیازهای شخصیتی و خلقی شما مطابقت داشته باشند . ایده های رنگ آشپزخانه شما به اندازه موادی که برای تهیه غذا استفاده می کنید مهم هستند .

اکنون مکانی به این مهمی باید همیشه گرم و دلپذیر باشد ، اینطور نیست ؟ و چه چیزی بیشتر از پالت رنگی که سلیقه شما را به رخ می‌ کشد در مورد یک اتاق برای ایجاد یا از بین بردن فضای آن مهم است ؟ اگر فکر آماده کردن یک وعده غذایی آنقدر برای شما اذیت کننده و وسواسی شده است که دوست ندارید پا در آشپزخانه بگذارید و حاضرید تمام وعده هایتان را از بیرون سفارش بدهید ، از خود بپرسید که آیا آشپزخانه شما ربطی به موضع ضد آشپزی شما دارد یا خیر . آیا دیوارهای آشپزخانه تان زیادی ناجور و بدشکل نیست ؟ یا سقف آشپزخانه خیلی کوتاه نیست ؟ یا شاید سفیدی ساده خسته کننده دیوارهای شما تصویری از خواب زمستانی دائمی را تداعی می کند . به این موارد فکر کرده اید ؟ اگر سر خود را با هر یک از موارد بالا تکان دادید ، وقت آن است که با کمی رنگ تازگی به آشپزخانه و روحیه خود ببخشید .

اجازه دهید صفحه ای از توصیه های کارشناسان را در مورد بهترین ترکیب رنگ برای آشپزخانه شما را تحیلی کنیم و قسمت مورد علاقه خانه شما را بازسازی کنیم .

آبی و خاکستری دوست داشتنی

کلاسیک ترین سایه رنگ آشپزخانه همین رنگ است . تقریباً حال و هوای یک شام کامل با نور شمع یا یک گردهمایی گرم با دوستان و خانواده شما را فوق العاده می کند . آبی محیطی جذاب ایجاد می کند و خاکستری تقریباً آن را با یک پالت آرامش بخش متضاد می کند  .

.

رنگ جدید کابینت آشپزخانه
رنگ جدید کابینت آشپزخانه

رنگ آبی تیره یک ایده آرامش بخش در انتخاب رنگ آشپزخانه است .

قهوه ای – کرم یکی از رنگ های جدید و فوق العاده آشپزخانه است .

کرم و قهوه ای زیباترین ترکیبی هستند که آشپزخانه شما می تواند داشته باشد . اگر در کنتراست کامل استفاده شوند ، می توانند فضای آرام آشپزخانه شما را خاص و متفاوت کند . و این برای مطابقت با هر طرح رنگ آشپزخانه ای که انتخاب می کنید ، امتحان و آزمایش شده است .

رنگ جدید کابینت آشپزخانه
رنگ جدید کابینت آشپزخانه

پانل های چوبی قهوه ای مایل به زرد جلوه ای طبیعی به وجود می آورند .

زرد ، یک رنگ فوق العاده دوست داشتنی

زرد شادترین رنگی که است وجود دارد ! رنگ زرد در آشپزخانه به شما احساس طراوتی می دهد که برای کمک به روحیه و شاد بودن به آن نیاز دارید . این رنگ اجازه می دهد تا آشپزخانه شما را با رنگ های قوی تزئین کنید ، زیرا پایه ای عالی برای هر گونه کنتراست برای کابینت های آشپزخانه است .

رنگ جدید کابینت آشپزخانه
رنگ جدید کابینت آشپزخانه

با کابینت های زرد روشن و شاداب ، مقداری از نور خورشید را به آشپزخانه خود بیاورید .

رنگ سفید با خاکستری برای ترکیب رنگ آشپزخانه

دو رنگ فوق العاده که هر فضایی را به کمال می رسانند . آشپزخانه شما جایی است که می توانید خنثی بودن این پالت را با رنگ های متفاوت بشقاب های میوه و سینی سبزیجات ، نمک پاش های مرسوم و فلفل و گل های تازه زیبا کنید . سایه های خاکستری مانند فولاد ، بتن ، پیوتر ، تخته سنگ ، تیره و آبی همگی به شما در ترکیب بندی کمک می کنند . خاکستری به همان اندازه که زیبا و همه کاره است ، درجه یک و خاص است . سایه‌ های بی ‌شمار را مخلوط و مطابقت دهید و هر قسمت را که دوست دارید برجسته کنید .

سایه‌ های رنگ آشپزخانه مدولار عالی .

رنگ جدید کابینت آشپزخانه
رنگ جدید کابینت آشپزخانه

کابینت ‌های سفید بالایی که در تضاد با کابینت ‌های خاکستری قرار گرفته ‌اند ، ترکیبی چشمگیر ایجاد می ‌کنند .

زرشکی روی سفید برای ترکیب رنگ آشپزخانه

عجیب ترین ترکیبی که تا کنون بوده است . رنگ  شرابی یا قرمز – زرشکی با رنگ سفید ، افسانه ای به نظر می رسد و انتخاب درستی است . این پالت فقط به کلاسی کمک می کند که در تمام خانه خود با کمترین تلاش به تصویر کشیده شده است .

رنگ جدید کابینت آشپزخانه
رنگ جدید کابینت آشپزخانه

قرمز – زرشکی با رنگ سفید تضاد خوبی برای ظاهری جذاب دارد .

با این ترکیب رنگ آشپزخانه ، زمینی بمانید ، و روستیک لذت ببرید .

آشپزخانه جایی است که شما بیشترین ارتباط را با مادر طبیعت احساس می کنید . پس چرا با چند رنگ جذاب آن را آزمایش نمی کنید ؟ بژ ، قهوه ای و سفید . رنگ ها و ترکیب ‌های زیادی برای انتخاب از میان بافت ‌های بسیار زیادی وجود دارد مانند ! سنگ ، فولاد و چوب . از این پالت های رنگی به ترتیب عالی استفاده کنید و شاهد اتفاقات جادویی باشید . احساس عتیقه با چند قطعه هنری به آشپزخانه شما ظاهر و احساس شخصیت ماجراجویانه می دهد .

رنگ جدید کابینت آشپزخانه
رنگ جدید کابینت آشپزخانه

کابینت های چوبی با رنگ های خاکی با سطوح روکش کرم به خوبی برای ظاهری روستایی ترکیب می شوند .

به تیرگی خوش آمد بگویید

مشکی . رنگی برای آشپزخانه ای که هرگز اشتباه نخواهد بود. اعتماد به نفس ، سبک و مینیمالیسم خود را با این رنگ کلاسیک نشان دهید . لمس عناصر فلزی نیز می تواند به محیط اضافه شود .

رنگ جدید کابینت آشپزخانه
رنگ جدید کابینت آشپزخانه

مشکی مانند رنگ آشپزخانه هوشمند و با اعتماد به نفس است .

رنگ سفید کلاسیک برای آشپزخانه

خوب ما بهترین ها را برای آخرین بار ذخیره کردیم . آشپزخانه های سفید با عناصر پاپ رنگی پراکنده شده ،  بهترین محیط را ایجاد می کند . تمیز ، مینیمالیستی و امروزی در تمام گزینه ها و انتخاب های شما !

رنگ جدید کابینت آشپزخانه
رنگ جدید کابینت آشپزخانه

برای داشتن احساسی بکر ، سفید کلاسیک هرگز انتخاب اشتباه نخواهد بود .

ببینید ، آشپزخانه ها بیانیه شما برای یک خانه زیبای طراحی شده است . آنها را نادیده نگیرید زیرا آشپزخانه ها اتاق مناسبی برای به رخ کشیدن سلیقه تان به دوستان و خانواده است . اجازه ندهید زمان یا بودجه سبک آشپزخانه شما را مختل کند . به سراغ رنگ ‌های جاودانه بروید که در این مقاله نمونه هایی از آن ها آورده شده است تا برای همیشه ماندگار باشد . دستور العمل های مورد علاقه خود را وارد طراحی آشپزخانه خود کنید ،  از مهمانان خود پذیرایی کنید و سبک خود را به رخ بکشید . آشپزخانه ها یک چیدمان بزرگ برای آزمایش و نمایش سبک شما ارائه می دهند . و پالت های رنگی که در بالا ذکر شد ، می تواند راه را برای شما بسیار آسان تر کند . آنها را امتحان کنید و تصاویری از آشپزخانه های خود را که به آنها افتخار می کنید با ما به اشتراک بگذارید ! همانطور که ماریو فرانچسکو باتالی ، سرآشپز ، نویسنده ، رستوران ‌دار آمریکایی گفت : « آشپزخانه واقعاً خود قلعه است . اینجا جایی است که ما شادترین لحظات خود را می گذرانیم و لذت خانواده بودن را در آن می یابیم . »

بیایید با هم فضای داخلی خانه خود را برنامه ریزی کنیم ، پس اکنون با طراحان ما صحبت کنید .

اگر از خواندن این مقاله و ترکیب بندی رنگ های آشپزخانه لذت بردید ، نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

کلمات کلیدی : آشپزخانه آشپطخانه چوبی کابینت

نویسنده : نیلوفر پاکزاد

منبع :

https://www.designcafe.com/blog/modular-kitchen-interiors/8-best-colour-combinations-for-kitchen/

مطالب مرتبط با موضوع رنگ آشپزخانه :

WhatsApp us