دکوراسیون روستیک مدرن تنها سبک دکوراسیونی است که واقعاً به آن نیاز خواهید داشت

چرا وقتی به دکوراسیون خانه فکر می کنیم ، همیشه این عادت وجود دارد که تنها یک سبک از دکوراسیون در ذهن ما شکل می گیرد ؟ اگرچه بسیاری از ما همیشه سبک تزئینی خاصی را در ذهن داریم ، اما ممکن است دیگران اینطور نباشند . این مقاله به طور خاص برای شمایی که این گونه هستید، طراحی شده است .

 برای ارائه ترکیبی عالی بین شیک ، جذاب و مدرن بودن که همه در یک مجموعه پیچیده شده اند . با این اوصاف ، در اینجا چند ایده مدرن برای دکوراسیون روستیک وجود دارد که به شما نشان می دهد سبک دکوراسیون چقدر جذاب است .

اتاق رختشویی مدرن روستیک

سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل
سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل

هنگامی که می خواهید یک فضای روستایی را با وسایلی با همان مضمون روستایی پُر کنید ، کمی باید ایده های خلاقانه داشت باشید .

حتی اگر اکثر خانه ‌ها از قبل دارای یک اتاق لباس ‌شویی باشند ،  همه از آن به درستی استفاده نمی ‌کنند و آنهایی که از آن استفاده می کنند آن را به درستی تزئین نمی ‌کنند . با در نظر گرفتن این موضوع ، اتاق رختشویی خود را با ترکیب هر دوی این سبک های تزئینی به ارتقا سطح ببرید . رنگ ‌های پاستلی را ترکیب کنید تا آن حس مدرن را به ارمغان بیاورید ، اما بقیه دکوراسیون را ساده و واقعی در اتاق نگه دارید . این بدان معنی است که شما می خواهید سبدهای لباسشویی یا حتی چرخ دستی ها را نگه دارید اما می خواهید آنها را تا حد امکان مرتب نگه دارید .

سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل
سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل

میز خانه مزرعه

یک میز چوبی بزرگ برای کسانی که می‌ خواهند بدون شلوغ کردن اتاق ، دکوراسیون عالی داشته باشند . برای اطمینان از اینکه اتاق زیبا و بزرگ به نظر می رسد ، آن را با چهار پایه جفت کنید .

بودن یک میز خانه مزرعه در آشپزخانه شما ، می تواند فوراً به اتاق یک حس روستایی ببخشد . کلید کار با چوب تا حد امکان و جفت کردن آن با میزهای بلوک قصابی است . این دو متریال به زیبایی با اتاق هماهنگ می شوند ، به خصوص زمانی که می خواهید یک رنگ روستایی جسورانه به فضای آشپزخانه خود اضافه کنید . می توانید آن را با کاشی‌ کاری‌ های مدرن ترکیب کنید تا اتاق واقعاً آن کنتراست شیک را به دست آورد . علاوه بر این ، کنتراست منطقه را حتی اگر کوچک باشد در بر می گیرد .

سبد

سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل
سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل

هرچه چهار پایه چوبی شما سبک تر باشد برای اتاق بهتر است . همه چیز در مورد اندازه بودن و کنتراست اتاق است .

اگر می ‌خواهید کالایی سنتی و شیک و در عین حال مدرن و تازه داشته باشید ، داشتن یک سبد خرید راهی مناسب است . چیزی بی انتها در آن ها وجود دارد که سبک فوق العاده انتخابی شما را کاملا نشان می دهد . علاوه بر این ، چند قطعه قدیمی مانند فانوس متالیک را با گل ها جفت کنید . انجام این کار باعث ایجاد یک منطقه سرگرم کننده و البته عالی می شود که می توانید با آن سفر کنید . هر کجا که آن را قرار دهید ، یک لمس روستایی وجود خواهد داشت که بی نظیر خواهد بود . به چوب سبک تر بچسبید زیرا سبک تر بودن چوب آن اشاره مستقیمی به تمایل شما به سبک مدرن می دهد .

شومینه سنگی

سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل
سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل

اگر ظاهری مدرن ‌تر می ‌خواهید ، در سنگ ‌های با اندازه‌ های مختلف کار کنید ، برای داشتن فضایی زیباتر از سنگ ‌هایی در همان محدوده اندازه و کاملاً نمایش داده شده استفاده کنید .

همه می دانند که داشتن شومینه کلید ایجاد یک فضای روستایی است . با این حال، هنگامی که می خواهید یک شومینه کاملاً مدرن و در عین حال روستایی داشته باشید ، یک شومینه سنگی بیاورید . داشتن یک شومینه سنگی در عین مدرن بودن و سرگرم کننده بودن خواسته را انجام می دهد . در حالی که داشتن یک شومینه سنگی ممکن است چندان دنج نباشد ، اما لایه دومی از مدرن بودن را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد حس مدرن جدید اتاق را کاملا احساس کنید . از سنگ های رنگی مختلف استفاده کنید تا در جایی که بیشترین اهمیت را دارد تأثیر بگذارید .

چوب احیا شده

سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل
سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل

هنگام کار با چوب احیا شده ، استفاده از سایه های مختلف را در نظر بگیرید که اتاق را بزرگ و منسجم می کند .

با یک لمس که می توانید به طور یکپارچه در حمام آن را ترکیب کنید ، این چوب اصلاح شده است . نه تنها بسیار شیک به نظر می رسد ، بلکه آن لمس روستایی را که خواستار آن هستید را نیز اضافه می کند . هر چه چوب سبک تر باشد ، مدرن تر به نظر می رسد . چوب بازیافتی خود را با رنگ ‌های روشن و مدرن ترکیب کنید تا اتاق را زیبا کنید و در عین حال کنتراستی ایجاد کنید که اتاق را در بر می‌ گیرد ، صرف نظر از اینکه چقدر بزرگ یا کوچک است .

اگر اتاق کوچک ‌تری دارید ، پیشنهاد می‌ کنیم به دنبال یک چوب اصلاح‌ شده کوچک ‌تر بروید تا به طور کلی بر اتاق غلبه نکند .

آشپزخانه را مدرن کنید

سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل
سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل

از چوب خاکستری استفاده کنید تا نکات مدرن در چشم ، ظاهری مدرن و جذاب داشته باشد . چوب خاکستری مدرن است که برای آنهایی که رویکردی کم ‌تر نورپردازی می‌ کنند عالی است .

یک حرکت جسورانه با مدرن کردن آشپزخانه درست در زمان و جایی که بیشتر به آن نیاز دارید ، انجام دهید . یک سنگ مرمر بردارید و آن را با پایه های فلزی ترکیب کنید تا اتاق آن جنبه مدرنیزه داشته باشد ، این ترکیب را با پایه های چوبی بزرگ برای ترکیبی متضاد هماهنگ کنید .

همانطور که قبلا گفته شد ، همه چیز در مورد ایجاد احساس تعادل در اتاق است . شما می‌ خواهید اتاق به همان اندازه ای که شیک و مدرن است در عین حال تا حد ممکن وسایل زیادی در اتاق جاسازی کنید .

 ” به هم ریخته ” فکر نکنید ، به چیزهای با ارزشی فکر کنید که یکباره بیان می کنند .

صندلی های روکش دار

سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل
سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل

هرچه رنگ نگین تیره‌ تر باشد ، بهتر است با کوسن‌ های روشن به آن جان ببخشید .

همه نمی توانند متوجه شوند که داشتن صندلی‌ های روکش‌ دار چقدر می ‌تواند تأثیر زیادی بگذارد .

صندلی های روکش دار در همه جا مورد استفاده قرار می گیرند تا اینکه بیش از حد زیاد شدند . صندلی‌ های روکش ‌دار با رنگ‌ های زیبا و متفاوت را در دکوراسیون خود جا بدهید تا آن قطعه مدرن و در عین حال روستایی را که برای اتاق منطقی است ، ارائه دهید . در این فصل از سال از مواد مخملی استفاده می شود تا اتاق جنبه مدرنی داشته باشد ، با رنگ های غنی که احساس روستایی می کند .

روستایی و باز

سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل
سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل

زمانی که واقعاً می خواهید تمام دکورهای مورد اعتماد خود را زیباتر کنید ، قفسه های آشپزخانه را باز نگه دارید .

اگرچه آشپزخانه های روستایی همیشه یک ایده عالی هستند ، زیرا اکثر ما آن را دوست داریم . همه دوست ندارند که زیبایی درب های بسته سنگین داشته باشند ، به همین دلیل است که قفسه بندی باز بسیار خوب عمل می کند . اگر آشپزخانه شما در حال حاضر روستایی و شیک است ، اما احساس می ‌کنید که فقط یک نکته مدرن را از دست داده‌اید ، وقت آن است که قفسه ‌های باز را بیاورید . انجام این کار شما را قادر می سازد تا اتاق را به خواسته خود نزدیک کنید .

آن را خنثی نگه دارید

سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل
سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل

برای یک ترکیب بندی خنثی ، تا آنجا که ممکن است بافت را انتخاب کنید تا بیانیه ای را که واقعاً مورد نیاز است بیان کنید .

اگر چیزی وجود دارد که روستایی و مدرن باشد ، می تواند جزئی از یک دکوراسیون خنثی باشد . ممکن است به این دلیل باشد که سایه ها چقدر به هم برخورد می کنند یا به دلیل آرامش داشتن سایه های برهنه آن جنبه را که می خواهید به ارمغان آورد . برای ایجاد یک بیانیه واقعی و جذابیت اتاق به طور کلی از قطعات بافت استفاده کنید . برای شیک و جذاب نگه داشتن دکوراسیون خود از لایه بندی به عنوان فرمت عالی استفاده کنید .

نورپردازی آویز

سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل
سبک روستیک در دکوراسیون چوبی منزل

هرچه آویزهای شما در ناحیه بزرگ تر باشد بهتر است . این در مورد پذیرش آنچه دارید و فقط پر کردن اتاق با زیبایی است .

هنگامی که شک دارید ، از چه چراغی استفاده کنید ، چراغ های آویز را انتخاب کنید . چراغ های آویز به دلیل شیک بودن و در عین حال قدیمی بودنشان به خوبی کار می کنند . چیزی در آنها وجود دارد که به یکباره احساس منحصر به فرد و روشنگی ایجاد می کند . تقریباً می ‌توانید این چراغ‌ ها را به یک باره بی ‌انتها ، بدون درز و جذاب بدانید . همه چیز به نحوه نمایش آنها مربوط می شود ،

در مورد سبک دکوراسیون مدرن و روستیک ، مهم است که همیشه اندازه اتاق را در نظر بگیرید . با در نظر گرفتن این موضوع ، کدام یک از این موارد مورد علاقه شخصی شما هستند ؟

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : دکوراسیون روستیک ، دکوراسیون چوبی

مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون روستیک :

WhatsApp us