چوب روستیک به چه معناست؟

روستیک اصطلاحی است که می توان آن را برای هر چوبی به کار برد. به وضعیت چوب یا نحوه تهیه چوب اشاره دارد . چوب می تواند به طور طبیعی روستیک شود، یا به گونه ای که به نظر روستیک تبدیل شود. چوب روستیک را می‌توان در خانه‌ها، کابین‌ها یا خانه‌هایی که از تم غربی استفاده می‌شود، یافت.

چوب و دکوراسیون سبک روستیک
چوب و دکوراسیون سبک روستیک

چوب های روستیک ساختمانی

هیچ چیز روستیک تر از چوب انبار قدیمی نیست. ساختمان‌هایی که تقریباً 50 سال یا بیشتر قدمت دارند، اگر ساختمان از چوب ساخته شده باشد و رها شده باشد، چوب روستیک ایجاد می‌شود. این در انبارهای قدیمی، آلونک ها یا کلبه ها معمول است. روی تخته ها زنگ و جلبک رشد می کند و ترک می خورد و خاکستری می شود. برداشت این نوع الوار فقط با رضایت مالک ساختمان امکان پذیر است. گاهی اوقات، چوب روستایی ( چوب روستیک ) توسط مالک جمع آوری می شود یا مالک الوار را می فروشد. سپس الوار از طریق نشریات مختلف، در بازارهای کوچک و یا حتی در محوطه های فروش چوب فروخته می شود.

دکوراسیون چوبی روستیک
دکوراسیون چوبی روستیک

چوب های روستیک حصار و نرده باغچه

نرده ها
نرده ها همچنین چوب روستیک را در محیط های روستایی، کنار جاده های روستایی یا پنهان شده در جنگل، جایی که نرده های درخت سرو، کاج یا حتی چوب سرخ برای سالیان متمادی پابرجا بوده اند، را تولید می کنند. این مکان دیگری است که در آن – با رضایت مالک – می توان چوب روستایی را برداشت کرد. این نوع چوب روستیک مستقیماً در معرض عناصر مخرب قرار گرفته است و اگر حصار به زمین افتاده باشد، حتی ممکن است کیفیت چوب برای سبک روستیک افزایش یابد. اگر اینطور است مراقب پوسیدگی باشید. تخته های پوسیده می توانند در نامناسب ترین لحظه شکسته شوند، مانند زمانی که آنها را اره می کنید .


چوب روستیک از چه ساخته شده است؟

چوب روستیک یا چوب آسیب دیده چوب جدیدی است که به طور مصنوعی آسیب دیده و/یا هوازدگی شده است تا قدیمی به نظر برسد .

دکوراسیون چوبی روستیک
دکوراسیون چوبی روستیک

روستیک چه رنگی است؟ مطلب با موضوع رنگ روستیک

چوب احیا شده چیست؟

چوب احیا شده چوبی است که از یک سازه قدیمی گرفته شده و برای چیز دیگری استفاده شده است – خواه کفپوش چوبی باشد یا مبلمان کامل بازسازی شده جدید. چوب احیا شده گذشته ای دارد و برای رفع نیاز روزافزون امروزی به خانه ها و مشاغل پایدار و سازگار با محیط زیست بازیافت و مورد استفاده مجدد قرار می گیرد.

روستیک وود (که گاهی اوقات به آن چوب پریشان گفته می شود) چیست؟

چوب روستیک یا چوب آسیب دیده چوب جدیدی است که به طور مصنوعی آسیب دیده و/ یا هوازدگی شده است تا قدیمی به نظر برسد. تکنیک‌های ناراحت‌کننده اغلب شامل گذاشتن سوراخ‌های میخ روی تخته‌ها، ایجاد علامت‌های اره‌ای دایره‌ای برای تکرار تکنیک‌های چوب‌برداری قدیمی، یا افزودن پتینه به چوب به‌گونه‌ای است که به نظر می‌رسد در طول چندین دهه استفاده از آن کهنه شده است. تخته‌های چوبی روستایی پریشان شبیه به هم به نظر می‌رسند زیرا فرآیند ناراحت کننده یکسانی برای همه آنها اعمال می‌شود. این یک ظاهر یکنواخت را در سراسر تخته های چوبی ایجاد می کند.

چوب روستیک برای کف پوش و پارکت
چوب روستیک برای کف پوش و پارکت

چه چیزی مبلمان چوبی اصلاح شده را بسیار خاص می کند؟

ایجاد مبلمان چوبی بازسازی شده هنری است که هر بار نتایج زیبایی را ارائه می دهد. پس از استفاده قبلی، همه مبلمان چوبی بازسازی شده ظاهری منحصر به فرد دارند و داستان خود را پشت سر خود دارند. هیچ دو قطعه یکسان نیستند و همه آنها شخصیت فردی دارند. یکی از بهترین چیزها در مورد مبلمان بازسازی شده این است که می تواند با هر سبکی در خانه، دفتر، بار، کافه یا رستوران – معاصر یا سنتی – سازگار شود.

مبلمان ما با استفاده از چوب بازیافتی ساخته شده است که با دست از ساختمان های صنعتی مختلف در سراسر بریتانیا انتخاب شده است. در زندگی قبلی خود عمدتاً به عنوان تیرچه کف استفاده می شد، بنابراین دارای تاریخچه، شخصیت و جزئیات زیادی است که فقط در چوب های احیا شده واقعی خواهید یافت. همچنین بسیار سنگین و بادوام است که همیشه نشانه کیفیت عالی است.

تخته‌های اصلاح‌شده به هم متصل می‌شوند تا تمام مبلمان ما را شکل دهند، چه میز ناهارخوری، واحد کناری، نیمکت، میز… وقتی هر قطعه با عشق به اندازه‌گیری با دست بازسازی می‌شود، امکانات بی‌پایانی است.

چوب بازیافتی که سال‌ها قبل از استفاده به عنوان مبلمان مورد استفاده قرار می‌گرفت، به محیط اطراف باز می‌شد، که معمولاً به این معنی است که چندین بار منقبض و منبسط شده است، به طور کامل خشک می‌شود و خطر تاب برداشتن و شکافتن را کاهش می‌دهد.

علاوه بر این، چوب اصلاح شده معمولاً بسیار قدیمی تر از درختان جوانی است که برای تولید مبلمان قطع می شوند. این برای استحکام قطعات مبلمان بازیافتی عالی است زیرا دانه‌ها معمولاً متراکم‌تر هستند – چوب را کمتر مستعد ترک خوردن و خرد شدن می‌کند.

شخصیت کلمه ای است که اغلب هنگام صحبت در مورد مبلمان بیش از حد استفاده می شود: اغلب به عنوان تعبیری برای قدیمی و فرسوده زمان. رنگ‌ها و پتینه‌های غنی که مشخصه چوب بازیافتی هستند را فقط می‌توان از طریق هوازدگی و پیری مداوم داشت. حتی بیشتر، سوراخ های قدیمی میخ، گره ها و عیوب طبیعی خود چوب به ویژگی منحصر به فرد چوب احیا شده می افزاید.

حتی اگر منشأ دقیق چوب میز خود را ندانید، این واقعیت که هدف کاملاً متفاوتی در نیمه اول عمر خود داشته است، به خودی خود داستان ارزشمندی است.

انتخاب ما از مبلمان چوبی اصلاح شده برای فروش را کشف کنید، یا در صورت هرگونه سوال با ما تماس بگیرید – خوشحال می شویم کمک کنیم!

مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون چوبی روستیک :

 • درب های چوبی سبک روستیک , درب ویلایی جالب
  بهترین ایده های درب روستیک چوبی 2022 , قیمت درب روستیک تمام چوب , ایده های لاکچری درب روستیک چوبی ,قیمت درب روستیک ,درب چوب ،درب تمام چوب ،درب ورودی ،درب چوبی درب خانه ویلایی٬درب سبک ویلایی٬چوب روستیک٬درب چوبی سبک روستیک
 • معنی چوب روستیک چیست ؟
  روستیک اصطلاحی است که می توان آن را برای هر چوبی به کار برد. به وضعیت چوب یا نحوه تهیه چوب اشاره دارد . چوب می تواند به طور طبیعی روستیک شود، یا به گونه ای که به نظر روستیک تبدیل شود
 • روستیک چه رنگی است؟ 20 پالت رنگ روستیک الهام گرفته از طبیعت | طرح های رنگی روستایی
  رنگ های روستیک رنگ هایی هستند که عمیق و طبیعی هستند. رنگ های سبز، قهوه ای، خاکستری، رنگ های پاییزی همگی جزو رنگ های روستیک محسوب می شوند. بیشتر این رنگ ها را می توان به راحتی در طبیعت یافت، از سبز تیره برگ ها، نارنجی گرم غروب خورشید تا قهوه ای خاکی گلی.
 • ایده های چوبی برای الهام بخشیدن به اتاق نشیمن صنعتی  یا روستایی
  بر کسی پوشیده نیست که دکوراسیون روستیک دنیای طراحی را تحت تأثیر قرار داده است . اخیراً ، روند دکوراسیون محبوب با کمک جذابیت صنعتی کمی مدرن تر شده است . این نوع طراحی به دلیل سبکی بسیار جذاب ، با آجرهای اکسپوز ، خطوط ناتمام و نبوغ مکانیکی تصفیه نشده بسیار جذاب است
 • اصول طراحی و ایده های دکوراسیون روستیک
  احتمالاً کلمه “روستیک” را به کرات هنگام توصیف دکوراسیون داخلی منزل شنیده اید، اما روستیک یکی از آن سبک های طراحی دکوراسیون داخلی است که توصیف دقیق آن کار دشواری است
 • دکوراسیون سبک روستیک چیست؟ اصول طراحی سبک روستیک
  دکوراسیون سبک روستیک چیست؟ سبک روستیک تأکید زیادی بر قرار دادن فضای بیرون از منزل در داخل و در عین حال استفاده از مبلمان و الیاف پارچه با جنس طبیعی و زمخت دارد.
WhatsApp us