7 ایده شگفت انگیز طراحی آشپزخانه روستیک برای ایجاد فضایی جذاب

کابینت آشپزخانه روستیک
کابینت آشپزخانه روستیک

این طرح‌ های آشپزخانه روستیک ، حال و هوای طبیعت را به خانه شما وارد می‌ کنند و به سادگی می توانید در آشپزخانه ای با مضمون زیبایی های طبیعی با خانواده خود وقت بگذرانید .

آشپزخانه فضایی گرم و دلپذیر برای افراد به حساب می آید . به عبارت دیگر ، قلب خانه برای تهیه غذا و لذت بردن از آن در کنار هم است . این امر باعث می شود که فضای مناسبی برای معرفی طراحی به سبک روستیک باشد .

سبک طراحی آشپزخانه با تم روستیک چیست ؟

برخلاف تصور عمومی ، طراحی با تم روستیک ترکیبی خلاقانه از عناصر طبیعی و مواد ارگانیک است . این سبک طراحی بیشتر در خانه های روستیک مرفه اروپا و ایالات متحده آشکار است ، اما می توان با توجه به بودجه برای خانه ها و آپارتمان های مدرن ایرانی نیز این طراحی را به دست آورد . عناصر طراحی روستیک را می توان در هر سبک طراحی دیگری ادغام کرد تا زمانی که به خوبی اندازه گیری و محاسبه شده باشد .

گالری عکس دکوراسیون آشپزخانه سبک روستیک :

سبک طراحی آشپزخانه با تم روستیک دارای مزایای چندگانه است :

     ظاهری جنگلی ، طبیعی ، متفاوت و ناهموار به خانه می دهد .

     حال و هوای دنج ، خوشایند و تازه را به فضا وارد می کند .

     به طرز باورنکردنی راحت و کاملاً بی تکلف به نظر می رسد .

     این تم یک ترکیب ایده آل از سبک تازه ، تک رنگ و قدیمی است .

چه عناصری یک سبک طراحی آشپزخانه روستیک را تشکیل می دهند ؟

     رنگ‌  های خاکی / خنثی : بژ ، قرمز تیره ، قهوه ‌ای ، زرد کم ‌رنگ ، خاکستری ، سفید ، کرم ، سبز تیره / خنثی ، بژ ، آبی ملایم ، نارنجی کم ‌رنگ ، دارچینی .

     مواد اولیه / بافت : چوب طبیعی ( ماهون/ گردو/ خاکستر ) ، سنگ تراش خورده ، آجر واقعی ، سفال ، برنج ، فولاد ، مس عتیقه .

     مبلمان / دکور : میزهای کناری چوبی ، کابینت های مستقل بازسازی شده ، سفال ، سرامیک ، قطعات الهام گرفته از طبیعت ( آثار هنری دست ساز ) ، گیاهان سبز زنده ( گلدان های کوچک / شیشه های مزون ) ، کابینت های آشپزخانه روستیک شیکر ساده ، کابینت های آشپزخانه روستیک با شیکر ساده .

     معماری : تیرهای چوبی نمایان در سقف ، کفپوش چوبی تخته ای پهن .

اکنون زمان آن رسیده است که به مجموعه ای از ایده های آشپزخانه روستیک با توجه به بودجه کم بپردازیم . امیدواریم از برخی از آنها الهام بگیرید .

طراحی آشپزخانه مدرن روستیک که راحتی را در اولویت قرار می دهد

آشپزخانه مدرن روستیک یکی از محبوب ترین طراحی های آشپزخانه روستیک این روزها به دلیل احساس آرامش و گرما است . این ترکیبی عالی از عناصر طبیعی و کمتر تصفیه شده با جزئیات پیچیده و براق است . این نوع طراحی آشپزخانه با الهام از رنگ های طبیعت مانند قهوه ای ، سبز و خاکستری ، ظرافتی غیررسمی و خاص به فضا می بخشد .

کابینت آشپزخانه روستیک
کابینت آشپزخانه روستیک

دانه چوب بهترین لمس روستیک را به ارمغان می آورد

طراحی روستیک آشپزخانه بوهو ( اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که دوست دارند خانه ‌شان سرشار از روح زندگی ، فرهنگ کشورهای مختلف ، وسایل دکوری جالب و گلچینی از المان های طراحی تمام مناطق دنیا باشد ، سبک بوهمیان، دکوراسیون بوهو یا سبک بوهو (Boho style) انتخاب مناسبی برای شما است )که التقاط گرایی را به تصویر می کشد .

یک آشپزخانه بوهو روستیک با شخصیت و نگرش آمیخته شده است . این انتخاب یک تلاقی منحصر به فرد از یک طرز فکر ارگانیک ، خاکی و سبز با التقاط و عاشقانه است . این آشپزخانه با ترکیبی از قفسه‌ های باز و بسته همراه با الگوهای گل ‌دار و هندسی بر روی پشتی آشپزخانه ، مینیمال و زیبا به نظر می ‌رسد .

کابینت آشپزخانه روستیک
کابینت آشپزخانه روستیک

آثار هنری روی دیوارهای آشپزخانه درام بصری می بخشد

ایجاد جادو با طراحی آشپزخانه روستیک به سبک صنعتی

این آشپزخانه به سبک صنعتی روستیک سنتی و در عین حال هیجانی و ساده و در عین حال جسورانه به نظر می رسد . یک انرژی رسمی و جذاب به آشپزخانه وارد می کند . دیوار آجری ناتمام ، کابینت ‌های آشپزخانه چوبی و پالت رنگ قهوه‌ ای و خاکستری تیره ، پس ‌زمینه‌ ای روستیک ایجاد می‌ کند . چراغ‌ های آویز صنعتی بزرگ ، صندلی ‌های فلزی شیک و میزهای قهوه‌ ای تیره به این منطقه شکوه می ‌بخشند .

کابینت آشپزخانه روستیک
کابینت آشپزخانه روستیک

یک آشپزخانه مدرن روستیک در تم روستیک با حال و هوای حومه شهر

رنگ های تیره را با رنگ های روشن تر برای تعادل ترکیب کنید

این خانه ‌ی مزرعه ‌ای مدرن ، آشپزخانه ‌ای به سبک روستیک ، فوراً شما را در حالی که در خانه هستید به حومه ‌های باز و مطبوع می ‌برد . کابینت آشپزخانه چوب ماهون به سبک شیکر با روکش مات همراه با میز آشپزخانه سفید کلاسیک و جاودانه به نظر می رسد . وسایل مدرن نصب شده مانند دودکش و اجاق گاز و یک جزیره آشپزخانه حس تازه و مدرن را به آن اضافه می کنند .

کابینت آشپزخانه روستیک
کابینت آشپزخانه روستیک

یک نخل گلدانی سبز رنگ را به زیبایی جای گذاری کنید .

آشپزخانه روستیک سفید و چوبی

این آشپزخانه روستیک به رنگ سفید و چوبی با یک میز کشویی ، فضای مناسبی برای نوشیدن یک فنجان قهوه داغ صبحگاهی شماست . دیوار برجسته چوبی ، کابینت های پایه و کفپوش ، طبیعی بودن و انسجام را به آشپزخانه وارد می کند . رنگ‌ های روشن ‌تر کابینت‌ های بالا ، پشتی و سقف سفید کنتراست قابل‌ توجهی ایجاد می‌ کنند .

کابینت آشپزخانه روستیک
کابینت آشپزخانه روستیک

کف های چوبی مهندسی شده برای دوام بهینه …

ایده های آشپزخانه روستیک کوچک که جذاب هستند

کابینت ‌های بالای بنفش پاستلی و کابینت ‌های پایه چوبی فرسوده به ‌طور یکپارچه مکمل یکدیگر در این آشپزخانه کوچک روستیک هستند . پشتی آشپزخانه به رنگ کرم و دیوار برجسته با طرح هندسی رنگ آبی در کناره ، کنتراست جذابی را به فضا ارائه می دهد . پالت رنگی که به خوبی طراحی شده است ، آشپزخانه را بزرگ‌ تر ، روشن ‌تر و مطبوع ‌تر نشان می ‌دهد .

کابینت آشپزخانه روستیک
کابینت آشپزخانه روستیک

یک پالت رنگ آشپزخانه برای ظاهری دنج و شیک …

آشپزخانه سنتی روستیک در مزرعه برای احساسی از دنیای قدیمی

این آشپزخانه سنتی روستیک دارای تیرهای چوبی در سقف و کف خاکستری روشن است . کابینت های آشپزخانه با چوب سبک ، حال و هوای ساده و در عین حال قدیمی به فضا می بخشد ، در حالی که کانتر جزیره آشپزخانه با میز خاکستری رنگ در وسط قرار دارد . صندلی های بار شیک و نورپردازی مدرن حال و هوای فضا را برجسته می کند و آن را به مکانی عالی برای صرف تنقلات و چای عصر خود در حالی که مکالمات دوستانه گرمی دارید تبدیل می کند .

کابینت آشپزخانه روستیک
کابینت آشپزخانه روستیک

گلدان های گل رنگارنگ را برای ورود به فضای باز اضافه کنید …

در مجموع ، این ایده‌ های طراحی آشپزخانه روستیک زمانی که مهمان‌ هایی به خانه ‌تان می ‌آیند ، چشم ‌ها را به خود جلب می‌ کنند ، زیرا آشپزخانه مکان مناسبی برای هر اجتماعی است . اگر در حال برنامه ریزی برای بازسازی آشپزخانه هستید و می خواهید جذابیت روستیک را به آن معرفی کنید ، همین امروز یک مشاوره با ما رزرو کنید !

سوالات متداول

چگونه می توانم آشپزخانه خود را روستیک ترکنم ؟

     قفسه های خود را باز کنید

     نکات صنعتی را اضافه کنید.

     یک طرح خانگی ایجاد کنید.

     کفپوش خود را در نظر بگیرید.

     اضافه کردن الگوی غیرمنتظره

     کابینت سبک شیکر را انتخاب کنید.

     با پانل‌سازی علاقه خود را افزایش دهید.

     به نورپردازی خود فکر کنید.

آشپزخانه مدرن روستیک چیست ؟

مواد طبیعی ، پالت خنثی و حس هوازدگی این آشپزخانه امروزی را تشکیل می دهند . تیرهای باز و کفپوش‌های چوبی اتاق را واقعاً روستایی می‌کنند ، در حالی که قفسه‌های مشکی شیشه‌ای باعث می‌شوند که پس زمینه‌های سفید برجسته شود . کابینت های چوبی با میزهای کوارتز خاکستری به روشی مدرن و خنثی جفت می شوند .

انواع روستیک چیست ؟

در ابتدایی‌ترین تعریف، روستیک طرحی را توصیف می‌کند که طبیعی ، خشن ، قدیمی و غیررسمی است ، بنابراین سبک‌های زیادی وجود دارد – که هر یک به شدت با دیگری متفاوت است – که می‌تواند روستایی باشد . برخی از آنها عبارتند از توسکانی ، ساحلی ، کلبه ، یا آنچه شما ممکن است به طور سنتی به عنوان اقامتگاه روستایی فکر کنید .

سبک روستیک چیست ؟

سبک های طراحی مانند خانه های کشاورزی، توسکانی یا ساحلی را نیز می توان به عنوان روستایی توصیف کرد . روستیک نقطه مقابل طراحی مدرن یا امروزی است . دکوراسیون روستایی نیز کاملاً بی تکلف یا خفه کننده به نظر می رسد .

چه رنگی برای آشپزخانه روستیک مناسب است ؟

رنگ های روستیک عمیق و طبیعی هستند . پالت رنگ به شدت به سمت خنثی تغییر می کند و رنگ های خاکی غنی مانند سبز ، قهوه ای و خاکستری رنگ رایج هستن د.

کلمات کلیدی : آشپزخانه روستیک ، کابینت های چوبی ، خانه بوهو ، طراحی آشپزخانه روستیک

نویسنده : فیروزه پاکزاد

منبع : www.designcafe.com


مطالب مرتبط با موضوع کابینت آشپزخانه روستیک :

WhatsApp us