قیمت چوبکاری سونا خشک بسته به ابعاد , ضخامت و نوع رنگ متفاوت است , برای دریافت قیمت مشخصات سونای خود را بر روی پیام رسان واتساپ ارسال کنید تا قیمت دقیق براورد شود .

لیست قیمت سونای خشک برای اجرا در محل پروژه : تیر 1401

بدلیل نوسان قیمت ها لازم است بر اساس متراژ و شکل سونا قیمت بروز گرفته شود ، با ما از طریق پیام رسان ها در ارتباط باشید . مثل واتساپ یا سروش و …

قیمت در تاریخ تیر ماه 1401واحد محاسبهنوع کاربرد چوبNo.
950.000 تومانمتر مربعلمبه کاج روسی ضخامت 16 میل1
2.000.000  تومانمتر مربعنیمکتی کاج روسی ضخامت 25 میلیمتر2
بر اساس ابعاد و شرایط پروژه متغییر استچکی بر اساس ابعاد و شرایط پروژهساخت چهارچوب درب , پنجره و کاور هیتر  3
لیست قیمت سونا خشک

چوب مخصوص سونا خشک :

در ایران بهترین چوب برای ساخت سونا چوب کاج روسی ( معمولی یا ترمو ) می باشد . در اکثر کشور های جهان نیز از چوب کاج برای ساخت سونا استفاده می شود . مثل روسیه فنلاند , کاندا و کشور های نیمکره شمالی , زیرا این چوب هم بسیار زیاد است و هم از خصوصیات خوبی برای استفاده در سونا برخوردار است .

عکس و ایده چوبکاری سونای خشک
عکس و ایده چوبکاری سونای خشک

ویژگی های چوب سونا چیست ؟

یک چوب مرغوب برای سونا باید سبک , نرم و عایق خوبی برای گرمای سونا باشد , به همین خاطر است که از چوب درختان سوزنی برگ مثل کاج برای ساخت و دکوراسیون داخلی سونا استفاده می شود . چوب کاج مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد البته نباید از این مورد غافل شویم که چوب سونا بایست با رنگ و روغن مقاوم سازی شود در غیر اینصورت خیلی زود دچار پوسیدگی و کثیفی می شود .

لمبه چوب کاج نراد
لمبه چوب کاج نراد

ضخامت چوب سونا

حداقل ضخامت برای چوب دیواره سونا ( لمبه ) 16 میلیمتر

حداقل ضخامت برای چوب تخت , سکو و نیمکت 2.5 سانت می باشد . ما در صنایع چوب فن و هنر لمبه با ضخامت های بالا هم تولید میکنیم ولی این باید به درخواست مشتری باشد و در هنگام محاسبه هزینه این مورد را باید گزارش کنند تا سونا با چوب ضخیم محاسبه شود .

پیشنهاد ما برای دیوار و سقف استفاده از لمبه با ضخامت 2 سانت میباشد . اما این متداول نیست .


مطالب مرتبط با موضوع قیمت سونا :

WhatsApp us