ایده پله , دکوراسیون داخلی
اگر خانه ای با کلاس می خواهید به سراغ دکور دیوار راه پله بروید!

این روزها، در کنار طراحی داخلی و دکوراسیون فراگیر خانه شما، به گوشه و کنار و نقاط کانونی مختلف به همان اندازه توجه می شود! به عنوان مثال، چه کسی فکر می‌کرد که یک راه پله معمولی می‌تواند تنها با دکور مناسب به محل صحبت تبدیل شود؟

اگر از علاقه مندان به دکوراسیون منزل هستید، می دانید که می توانید حتی کسل کننده ترین قسمت خانه خود را به عنصری چشم نواز از فضای داخلی خانه خود تبدیل کنید و همین امر در مورد راه پله هایی که فضای قابل توجهی را اشغال می کنند نیز صدق می کند. با نکات و ترفندهایی می توانید راه پله ها را طوری تزئین کنید که عملکردی داشته باشند و همچنین فوق العاده شیک به نظر برسند.

حالا این ممکن است آخرین چیزی باشد که در ذهن دارید – تزئین راه پله به جای هر چیز دیگری! اما، به قول ما عمل کنید و این نکات دکوراسیون راه پله را امتحان کنید تا خلاقیت در اطراف خانه شما جریان داشته باشد تا همیشه شما را شاداب ببیند! شما بروید.

دکوراسیون راه پله به سبک مینیمالیستی

اغلب کمتر، بیشتر است و به همین دلیل است که ما این راه پله ساده و ظریف را دوست داریم. این هک دکور راه پله، همراه با پوشش دیوارهای زغالی، چراغ های ظریف و گلدان های کناری، هرگز نمی تواند شما را راضی کند!

ایده های جالب پله چوبی
ایده های جالب پله چوبی

از نورهای کم نور و گیاهان سرسبز داخلی استفاده کنید تا راه پله ای آرامش بخش اما نه چندان شلوغ ایجاد کنید.


دکور معاصر راه پله

این روزها آثار هنری و گلدان های داخلی بر نمودارهای دکوراسیون حاکم هستند. راه پله ای در کنار آثار هنری غیرمتعارف یا معاصر و گلدان های آویزان آن را کاملاً خیره کننده جلوه می دهد. برای بافت، می توانید یک راه پله چوبی را انتخاب کنید و به نوبه خود، یک راه پله فوق العاده جدید را گرامی بدارید.

ایده های جالب پله چوبی
ایده های جالب پله چوبی

هنر و گیاهان برای بازسازی یک راه پله شیک خوب هستند


دکور راه پله کتاب دوست

کتاب را بیشتر از هر چیز دیگری دوست دارید؟ سپس با این ایده دکور راه پله آنها را با سلیقه نشان دهید. حتی برای کسانی که علاقه خاصی به کتاب ندارند، این ایده دکوراسیون راه پله کاملاً کار می کند زیرا فضا را ساده می کند و باعث می شود راه پله شما نامرتب به نظر برسد.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

با یک ویترین مرتب از کتاب ها در زیر این راه پله برای خانه های بدون به هم ریختگی عالی است


دکور راه پله درجه یک

شاید فکر کنید که لوسترها الان خیلی قدیمی شده اند! اما، آنها را با یک طرح راه پله براق جفت کنید و خانه شما شبیه یک قصر خواهد بود. با لوستری که در اطراف یک راه پله پیچیده شده است، ممکن است زندگی را در آنجا شروع کنید.

ایده های جالب پله چوبی
ایده های جالب پله

لوسترها را انتخاب کنید تا جان تازه ای به پلکان به ظاهر خفته خود بدهید


دکور آرامش بخش راه پله

نور و ارتفاع فقط برای یکدیگر ساخته شده اند. چراغ های رشته ای یا حتی چراغ های بادکنکی ظاهر راه پله شما را بدون تلاش زیاد بهبود می بخشد. بنابراین، دفعه بعد که چراغ‌هایی را دیدید که ضربان قلبتان را تند می‌کنند، به سادگی آن‌ها را بخرید و در اطراف راه پله‌تان استفاده کنید.

ایده های جالب پله چوبی
ایده های جالب پله چوبی

نورهای باشکوه زیبایی هر راه پله ای را به رخ می کشند و از این رو استفاده از آنها توصیه می شود


دکور دقیق راه پله

به ما اعتماد کنید، یک راه پله ناهموار و فرش شده همان چیزی است که خانه های رویایی از آن ساخته شده اند. شما می‌توانید از میان طیف وسیعی از پارچه‌ها، رنگ‌ها و بافت‌ها انتخاب کنید تا ظرافت را به پلکانی که به‌طور ساده طراحی شده‌اید، ببخشید!

ایده های جالب پله چوبی
ایده های جالب پله چوبی

فرش ها و فرش ها با راه پله به خوبی کار می کنند، بنابراین یک مخملی را انتخاب کنید تا در هنگام راه رفتن روی آن احساس سلطنت کنید.


دکور پلکان هنری

آیا روح انگل هنری دارید؟ این ایده دکور راه پله مطمئناً برای شما جذاب خواهد بود. در کنار هنر دیواری، پلکانی با تزئینات زیبا و آویزهای دیواری زیبا کاملاً خیره کننده به نظر می رسد. برای استودیوها، پنت هاوس ها و خانه های دنج، این هک دکور را می توان به راحتی اجرا کرد و از خیره کننده به نظر نمی رسد!

ایده های جالب پله چوبی
ایده های جالب پله چوبی

برای یک راه پله دنج با خلاقیت، هنر دیواری و آویزهای اطراف آن را به نمایش بگذارید


دکور راه پله روستایی

اغلب اوقات، برای بالا رفتن از پله های خود به هیچ چیز جذابی نیاز ندارید. فقط یک قاب یا راه راه چوبی ساده اضافه کنید و ببینید که پلکان شما چقدر پویا به نظر می رسد. شما می توانید از این هک دکور تقریبا برای هر خانه و هر بخش استفاده کنید.

ایده های جالب پله چوبی
ایده های جالب پله چوبی

راه راه های چوبی در کنار یک راه پله گسترده جذابیت خاص خود را دارد.


دکور پلکان شخصی

همه دوست دارند خانه‌شان شخصی و راحت باشد. و یکی از راه‌ها و مکان‌های عالی این است که عکس‌های خانوادگی مورد علاقه خود را در امتداد راه پله سنجاق کنید. به این ترتیب دیوارهای راه پله شما الهام بخش تر و پر از زندگی نیز به نظر می رسند.

ایده های جالب پله چوبی
ایده های جالب پله چوبی

قاب عکس های خانوادگی را کنار راه پله اضافه کنید تا یک گوشه خاطره ایجاد کنید


دکور پلکان لایه ای

پلکانی با پس‌زمینه‌ای زیبا منظره‌ای دیدنی است! کاغذدیواری شاداب یا پاستلی را انتخاب کنید که به طور کلی با فضای داخلی شما هماهنگی داشته باشد و بدون هیچ تلاشی آماده باشید تا در اطراف پلکانی با ارزش Pinterest باشید!

ایده های جالب پله چوبی
ایده های جالب پله چوبی

پله هایی با پس زمینه هنری بهشتی به نظر می رسند


دکور آنتیک راه پله

از ساعت‌های قدیمی گرفته تا وسایل کلکسیونی، فضای اطراف راه پله فضای بسیار خوبی برای نمایش همه آن‌ها فراهم می‌کند. هر بار که از پله‌ها بالا می‌روید، تقریباً مانند راه رفتن از خط حافظه است. بنابراین، این هک دکور را به نام نوستالژی و جذابیت دنیای قدیم انتخاب کنید.

ایده های جالب پله چوبی
ایده های جالب پله چوبی

مثل دنیای قدیم و دکور رویایی راه پله؟ از کلکسیون های خود برای همین کار استفاده کنید


اکنون ما شما را با تمام ایده‌های تزیین راه پله تحت پوشش قرار دادیم، بنابراین کلاه فکری خود را بپوشید و راه پله خود را برجسته کنید. برای کمک بیشتر، ما همیشه برای مشاوره در اطراف هستیم، درست است؟

مطالب مرتبط با موضوع پله چوبی :

WhatsApp us