در اینجا لیستی است که توسط طراحان انتخاب شده است از 10 طرح راه پله معاصر که فضای داخلی خانه شما را به سطح دیگری می برد.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

هیچ آسانسوری برای موفقیت وجود ندارد. باید از پله ها بری.»

زیگ زیگلار
موفقیت در واقع نصیب کسانی می شود که به دنبال آسانسور نیستند، بلکه به دنبال یک راه پله هستند. امروز در مورد پله هایی صحبت خواهیم کرد که شبیه شریان های داخلی خانه هستند . از نظر معماری، پله ها گردش عمودی را در خانه فراهم می کنند و از غالب ترین عناصر طراحی داخلی در یک خانه هستند. اما اغلب، راه پله ها تنها به عنوان جنبه های عملکردی داخلی در نظر گرفته می شوند. بنابراین، ما چند روش خارق‌العاده برای بازتعریف نگاهتان به پله‌ها را برایتان آورده‌ایم.

این طرح‌های راه پله‌های معاصر منحصربه‌فرد، خلاقانه و کاملاً سرگردان هستند. این راه پله ها علاوه بر افزایش عملکرد، بعد جدیدی را به فضای داخلی خانه می بخشد. بیایید نگاهی به این ایده‌های باورنکردنی طراحی راه پله‌های معاصر بیندازیم که نمی‌توانید از آن‌ها غافل نشوید!

طراحی راه پله مرمری معاصر

در ابتدا شما را با این طرح پلکان مرمری زرق و برق آشنا می کنیم که ظرافت را به فضای داخلی خانه مجلل سفید رنگ می بخشد. سایه مایل به سفید راه پله یکنواختی طرح رنگ سفید اتاق را می شکند. یک واحد نوار کوچک و فضایی برای قرار دادن لقمه های کوچک در زیر پله ها وجود دارد.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

یک راهرو سفید مجلل با طرح راه پله مرمر و چوبی معاصر


طراحی راه پله منحنی معاصر و زیبا با پوشش شیشه ای

راه پله شیک بخشی جدایی ناپذیر از این اتاق نشیمن پیچیده است. نرده شیشه ای به زیبایی منحنی شده است تا ظاهری الهام بخش داشته باشد. پله های شناور منظره ای برای چشم های دردناک است.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

طراحی زیبا، براق و منحنی راه پله معاصر


یک راه پله ساده و چوب روشن برای اتاق نشیمن

پلکان معاصر ظاهری تقریباً نردبانی دارد. فاقد نرده است که شکوه و جلال مینیمال را به فضا می بخشد. این طرح راه پله برای خانه های کوچک که جایی برای طرح های طاقت فرسا ندارند ایده آل است. فضای زیر راه پله برای استفاده آزاد باقی می ماند که از مزایای قابل توجه طراحی است.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

طراحی پلکان تقریباً نردبانی برای خانه های کوچک مناسب است


طراحی قفسه کتاب راه پله-کم-باز

راه پله ها چیزی بیش از پیوندهای عمودی در خانه هستند. راه پله چوبی مشکی معاصر یک هک طراحی هوشمندانه برای صرفه جویی در فضا است که می تواند در یک خانه کوچک شهری مستقر شود. هیچ نرده ای در این راه پله وجود ندارد که دارای طراحی مینیمال باشد. از فضای زیر پله‌ها می‌توان برای نگهداری کتاب‌ها و وسایل مختلف استفاده کرد.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

یک طرح راه پله معاصر زرق و برق دار با یک قفسه کتاب


پلکان معلق مرمر مشکی زیبا

این طرح راه پله شاهکاری است که هاله ای طبیعی را در فضا معرفی می کند که با فضای داخلی خانه همخوانی دارد. ظاهر بدون به هم ریختگی این راه پله به دلیل عدم وجود نرده و شناور بودن کف پله است.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

طرح راه پله معلق مرمر سیاه پایدار برای دوستداران طبیعت


یک طرح زیبا از راه پله چوب نور با نرده شیشه ای

نرده های شیشه ای حتی نقاط کم رنگ خانه شما را درخشان می کنند. بهترین بخش در مورد نرده های شیشه ای این است که می توانند با هر چیدمان داخلی و طرح رنگی ترکیب شوند. در واقع، اضافه شدن آنها طراحی داخلی موجود را بهبود می بخشد. همچنین یک نرده شیشه ای می تواند مکان را بزرگ و روشن جلوه دهد. آنچه در اینجا داریم یک راه پله چوبی معاصر با نرده شیشه ای است. چوب روشن به فضای طبیعی خانه می افزاید.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

طراحی راه پله معاصر با آج های چوب سبک و پوشش شیشه ای


طراحی پلکان معلق کم کلید

این طرح راه پله معاصر عالی برای تم های داخلی مینیمالیستی است. راه پله معلق نیاز به حداقل تعمیر و نگهداری دارد. علاوه بر این، طراحی باز و براق نمای بی‌نظیری از فضای زیر ارائه می‌دهد. این طرح راه پله برای ایجاد ظاهری بدون درهم و برهم نیز عالی است. همچنین می توانید یک قفسه یا قفسه اضافه کنید تا از فضای زیر پله ها استفاده کنید.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

طراحی راه پله معلق شیک برای فضای داخلی خانه های معاصر


طراحی راه پله مینیمالیستی برای خانه های مدرن

این طرح راه پله براق برای ظاهری مینیمال عالی است. ظاهر پر زرق و برق آن مکمل فضای داخلی معاصر این خانه است. پله ها از چوب ساخته شده اند که به عنوان ماده ای پایدار و سازگار با محیط زیست است. تم چوبی توسط کفپوش چوبی به سطح بعدی کشیده شده است. چراغ های آویز جذاب ظاهر این فضا را کامل می کند.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

طراحی شیک راه پله بدون نرده، فضایی را به فضا می بخشد


طراحی پلکان اسپلیت باز و جادار

راه پله های خانه های قدیمی را به خاطر دارید؟ آنها در سطح اول تقسیم می شوند و هر یک از شاخه ها به قسمت های جداگانه ای از طبقه بالا متصل می شوند. چنین پلکانی تجمل گرایی را نشان می دهد. در اینجا یک برداشت مدرن از این نوع راه پله ها است. طراحی مینیمال، که چشم نوازی مطلق است، برای دوبلکس های مدرن ایده آل است. این طراحی دارای مینیمالیسم شهری است و ظاهری پیشرفته را ارائه می دهد.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

طراحی زیبای راه پله شکاف برای خانه های مدرن


راه پله چوبی پایدار با طراحی منحصر به فرد کف پله

قبلاً گفته‌ایم: چوب یک ماده پایدار است که برای صاحب خانه‌هایی که از محیط زیست آگاه هستند عالی است. این خانه با عناصر چوبی مانند درهای چوبی، کفپوش های چوبی و غیره پر شده است و راه پله تنها یک افزوده دیگر به محیط است. نرده چوبی با ظاهر مستحکم ایمنی را تضمین می کند، در حالی که طراحی منحصر به فرد کف پله پیتزا را به فضا اضافه می کند. اگر می خواهید ظاهری تمیز و مینیمال داشته باشید، به سراغ این نوع راه پله بروید.

راه پله سبک معاصر
راه پله سبک معاصر

طرح راه پله چوب سبک مینیمالیستی


راه پله ها یکی از با ارزش ترین عناصر یک خانه هستند که می توانند برای ایجاد فضای داخلی استثنایی ساخته شوند. با انتخاب طرح های منحصر به فرد و خلاقانه راه پله ها، کمی به خانه خود بیافزایید. ما 10 ایده شگفت انگیز را برای شما ارائه کرده ایم تا از آنها الهام بگیرید. اگر چیزی برای اضافه کردن به لیست ما دارید، لطفاً برای ما بنویسید! ما دوست داریم آنها را ببینیم.


مطالب مرتبط با موضوع پله :

WhatsApp us