ایده پله , دکوراسیون داخلی
ایده پله , دکوراسیون داخلی

با استفاده از پله های باز که هر چیزی غیر از معمولی هستند، به سبک خانه خود حرکت کنید. برای دانستن بیشتر در مورد طرح‌های راه پله روباز و نحوه طراحی خانه خود در اطراف آن ، بیشتر بدانید .

طرح های راه پله های کوچک و باریک، یا پهن و بزرگ، می توانند خانه شما را به ارتفاعات بیشتری ببرند. راه پله ها بسیار بیشتر از پیوندهای بین دو بخش از خانه، خانه را از درون بالا می برند. بازسازی راه پله اغلب در انتهای لیست برای اکثر صاحبان خانه ظاهر می شود. برخلاف تصور رایج، طراحی یک راه پله باز در خانه تصمیمی است که هرگز از آن پشیمان نخواهید شد. طرح های مدرن و چشم نواز راه پله به طور طبیعی در خانه جریان می یابد. طراحی باز یک نمای مطبوع، سبک و بدون مانع از فضای بالا ایجاد می کند که طرح طراحی داخلی شما را ارتقا می دهد.

از خیره‌کننده گرفته تا براق، اجازه دهید مهمانانتان در طول مسیر برای شگفتی‌های معماری آماده شوند. رسیدن از نقطه A به نقطه B دیگر نیازی به درشت و شلوغ شدن ندارد زیرا این ایده های طراحی راه پله باز خیره کننده هستند.

لت های چوبی طرح راه پله باز

اگر طرح راه پله باز لت های چوبی خیره کننده شما را از ترس نفس گیر نمی کند، نمی دانیم چه خواهد شد! پله‌های چوبی شناور بلوک‌مانند که توسط ورق های فولادی محکم پشتیبانی می‌شوند، آهنگ‌های زیبای پنت‌هاوس دنج LA را می‌کشند. مینیمالیستی و در عین حال شیک نگه داشتن خانه بدون زحمت می تواند جلوه ای خیره کننده ایجاد کند. این راه پله که فضای باز و مطبوع خانه را تکمیل می کند، به حفظ حریم خصوصی بین دو طبقه بدون ایجاد مانع در دید کمک می کند. برای محصور کردن فضای داخلی هنری یک خانه، ترکیبی از رنگ های خاموش و عناصر طبیعی ظرافت معاصر را به ارمغان می آورد.

ایده پله , دکوراسیون داخلی
ایده پله , دکوراسیون داخلی

برای برجسته کردن نور طبیعی زیبا و گرمی که از بالای راه پله جاری می شود، منطقه را بدون درهم و برهم نگه دارید. یک فرش ساده جوت مکمل تخته های چوبی است و در عین حال جذابیت روستیک را به منطقه می بخشد.


مارپیچ های فلزی در امتداد راه پله

یک مارپیچ فلزی روستیک در امتداد راه پله‌های مجسمه‌سازی با جریان آزاد، صنایع دستی قدیمی را به خانه می‌آورد. پلکان باز که خانه الهام گرفته از سبک روستیک را در زیبایی فوق العاده پیچیده می کند، به سبکی به سمت بالا می چرخد. تکمیل کننده پلکان باز سر به فلک کشیده، یک کف چوبی صیقلی با پالت رنگی تک رنگ است. صعودی آرام و زیبا را در امتداد ستون استعاری خانه تجربه کنید تا شاهد جریان بصری نور طبیعی در بالا باشید. راه پله مارپیچ پیوسته مسیری جذاب را فراهم می کند که دو طبقه یک خانه را بدون تجاوز به حریم خصوصی هر فضا به هم متصل می کند.

ایده پله , دکوراسیون داخلی
ایده پله , دکوراسیون داخلی

رنگ‌های خاکی قهوه‌ای و شومینه آجری صیقل‌نشده، پلکان فلزی را برای یک طرح داخلی منسجم از خانه تکمیل می‌کنند.


طراحی پلکان باز با چوب و شیشه

طراحی راه پله باز اغلب راه را برای فضاهای زیبا در خانه باز می کند، به خصوص زمانی که شامل دو ماده کاملاً زیبا باشد: چوب و شیشه. این ترکیب ایده آل برای صاحب خانه هایی که به دنبال بازسازی طرح های راه پله قدیمی و قدیمی خود هستند، فضایی تمیز، شفاف و مینیمال به فضا می بخشد. دیوار آجری تیره در امتداد راه پله نشانه ای جسورانه از مردانگی را به خانه می بخشد، در حالی که نرده شیشه ای ظریف حاشیه های تیز فضا را نرم می کند. این خانه دوبلکس مدرن که ترکیبی عالی از شیشه و چوب است، هنر خانه را در بهترین حالت خود به نمایش می گذارد.

ایده پله , دکوراسیون داخلی
ایده پله , دکوراسیون داخلی

برای اتصال یکپارچه دو طبقه، از چراغ های سقفی در امتداد راه پله استفاده کنید تا این فضا به زیبایی اتاق نشیمن شما باشد.


طرح راه پله باز با مش و چوب

این راه پله با باز که برای انعکاس زرق و برق دنیای قدیم ایجاد شده است، هم جاودانه و هم مدرن است. یک منظره معماری، استفاده از مش با چوب، چشم را درست به سمت راه پله هدایت می کند. چوب براق گردو همراه با توری آهنی به سمت بالا جریان دارد و عنصری از رمز و راز در خانه ایجاد می کند. منحنی ارگانیک که به‌طور ماهرانه‌ای توسط توری آهنی پوسیده مسدود می‌شود، آهنگی از ریتم را با استعدادی دراماتیک به یک منطقه غذاخوری ساده می‌دهد. این یک نوار بصری پیوسته به معماری خیره کننده ایجاد شده در میان فضای یکپارچه خانه اضافه می کند.

ایده پله , دکوراسیون داخلی
ایده پله , دکوراسیون داخلی

برای ایجاد یک اتاق مسحور کننده برای تکمیل راه پله چوبی خانه، نقاشی های قاب سیاه و سفید را به زیبایی در امتداد دیوار قرار دهید. آنها بدون تلاش زیاد به این منطقه شخصیت می بخشند


طرح راه پله باز با آهن و مرمر

آیا ترکیبی سلطنتی تر از آهن و مرمر وجود دارد؟ ما فکر نمی کنیم. یک ورودی خانه سنتی که با یک راه پله باز مارپیچی خیره کننده طراحی شده است، به زیبایی از مهمانان برای بالا رفتن از آن استقبال می کند. این راه پله باشکوه که با تخته های آهنی و سنگ مرمر پیچ خورده ساخته شده است، سخاوتمندانه رنگ و بویی مدرن را در خانه ای قدیمی ایجاد می کند. اثر هنری بیانگر آهنی شفاف در سراسر پالت تک رنگ نوارهای مرمری می درخشد تا فضا را با درخشندگی مجسمه‌سازی بپوشاند. در وسط این راه پله باز یک پنجره شیشه ای بزرگ با الهام از فرانسوی قرار دارد که پله های سفید گچی را با درخششی گرم می پوشاند.

ایده پله , دکوراسیون داخلی
ایده پله , دکوراسیون داخلی

هنگام ترکیب عناصر ، بافتی از فرهنگ های مختلف، این کار را به طور منسجم انجام دهید. یک کنسول نشیمنگاهی زیبا با آینه‌های بزرگ با قاب طلایی، بدون ربودن نور از راه پله، ظاهری مدرن به فضا می‌آورد.


در طرح بزرگ، طراحی راه پله باز احتمالاً در صدر فهرست داخلی خانه شما قرار نخواهد گرفت. اما باید. از قاب‌های کمربند آهنی گرفته تا پله‌های پرپیچ‌وخم که جذابیت استانی را در خانه‌ی کلان‌شهری شما به همراه دارد، پلکان‌های خوش‌طراحی این تصور را ایجاد می‌کنند که مسیر به جایی جادویی منتهی می‌شود. ما در اینجا بهترین طرح ها را برای شما انتخاب کرده ایم و امیدواریم شما هم مانند ما از شیک کردن خانه خود لذت ببرید.

مطالب مرتبط با موضوع پله :

WhatsApp us