انواع میز باغچه برای فضای باز

در مورد تنظیمات صندلی میز و کاناپه که به طور خاص برای استفاده در باغ و سایر مکان های بیرونی ایجاد شده اند ، گزینه های بسیار متنوعی برای انتخاب دارید .

آنچه در این مقاله می خوانید :

    انواع میز بتنی باغ

    دکوراسیون سنگین در فضای باز برای مناطق بادخیز

    بهترین متریال برای دکوراسیون فضای باز

اینها به گونه ای طراحی شده اند که زمان صرف شده در محیط های بیرونی مانند باغ ها و تراس ها را برای شما تجربه ای لذت بخش تر و خصوصی تر کنند و هدف آنها دستیابی به این هدف است . در بیشتر موارد ، آنها در خارج از خانه قرار می گیرند .

اگر قبل از انتخاب میز و صندلی برای تراس از جزئیات مهم آگاهی داشته باشید ، می توانید از اشتباه جلوگیری کنید و از خرید خود پشیمان نخواهید شد . این به این دلیل است که شما توانایی تصمیم گیری آگاهانه را خواهید داشت .

هنگام جستجوی میز و صندلی های چوبی کوچک مناسب برای تراس ، توجه به ابعاد و شکل هندسی تراس و میز و صندلی هایی که قصد خرید آن را دارید ضروری است .

میز باغچه
میز چوبی باغچه

سرمایه گذاری روی میز و صندلی برای فضایی که از قبل ظرفیت دارد ، به دلایل مختلفی ایده ای وحشتناک خواهد بود . همانطور که قبلا ذکر شد ، میز ، صندلی و سایر قطعات دکوراسیون باغ را می توان در تعداد زیادی از پیکربندی های مختلف طراحی و ساخت .

بنابراین ، علاوه بر زیبایی شناسی باغ ، عاقلانه است که به میزان فضای موجود در باغ نیز توجه شود . به عنوان مثال ، اگر بالکن کوچکی دارید که تصمیم به چیدمان آن گرفته اید ، بهتر است میز و صندلی های فلزی باغچه ای که شکل پهن و دایره ای دارند تهیه نکنید .

زیرا این نوع میز و صندلی ها فضای زیادی را اشغال می کنند و می توانند فضا را کوچک تر نشان دهند . کم تر احتمال دارد که این کالاها در فضایی که شما در دسترس دارید قرار بگیرند .

این به دلیل این واقعیت است که این اقلام می توانند مقدار قابل توجهی از فضای ذخیره سازی را اشغال کنند . تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا میز و صندلی هایی تهیه کنید که با وجود قرار گرفتن در معرض رطوبت و باران ، با گذشت زمان خراب نشوند .

این نکته بسیار مهمی است که باید در نظر داشت . قبل از اینکه جلو بروید و آن را تجهیز کنید ، باید مطمئن شوید که به الگوهای آب و هوای مکانی که قصد استفاده از آن را دارید توجه کرده اید .

اگر می ‌خواهید فضایی جذاب ‌تر ایجاد کنید ، انتخاب میز و صندلی برای تراس ، گام مهمی است که باید در نظر بگیرید . اگر برای خرید عجله دارید ، می توانید مطمئن باشید که هزینه های بیشتری را متحمل خواهید شد . این بدون توجه به ابعاد و اندازه منطقه مورد نظر ممکن است برای شما رخ بدهد .

میز چوبی باغچه
میز چوبی باغچه

انواع میز بتنی باغ

میزهای بتنی در میزهای باغ بسیار رایج هستند و ساختن میزهای بتنی کار نسبتاً ساده ای است . میزهای بتنی و صندلی های باغ به ورق های ام دی اف یا لوترون نیاز دارند . در مورد ساختن یک قالب برای آنها فکر می کنید ؟ صاف بودن سطح ورق ام دی اف عامل مهمی در استفاده از آن است . به دلیل همین عامل ، فرآیند جداسازی ملات خشک شده از ورق ها ساده و بدون مشکل است .

قبل از شروع هر کار بتنی لازم است از ابعاد میز و صندلی اطلاع داشته باشید . قبل از شروع هر پروژه ، دانستن ابعاد دقیق طول ، عرض ، ارتفاع و ضخامت بسیار مهم است .

پس از مشخص شدن اندازه ها ، ورق ها باید بریده شده و به هم وصل شوند . هنگام اتصال قطعات برش خورده باید از چسب آکواریوم برای آب بندی آنها استفاده شود . با استفاده از این تکنیک می توانید از آسیب دیدن ورق ها جلوگیری کنید .

در نتیجه تعداد دفعاتی که می توانید از این اسکلت استفاده کنید چند برابر شده است . برای افزایش طول عمر و استحکام ساختمان باید از میلگردهای تقویت کننده استفاده شود . برای طول سازه ، 16 میلگرد برش داده می شود ، در حالی که 8 میلگرد بریده شده و با سیم برای عرض به هم وصل می شوند . سپس محصول نهایی در جعبه اسکلت اصلی محصور شد تا با دیوارها تداخل نداشته باشد .

میز چوبی باغچه
میز چوبی باغچه

پس از آن ملات سیمان را داخل آن بریزید و اجازه دهید تا خشک شود . ممکن است تا یک هفته تکمیل شود . پس از سفت شدن ملات ، تخته های ام دی اف را به آرامی از یکدیگر جدا کنید .

یک سری آب بندی در فواصل مختلف در چند روز ساختار را تا حد امکان تقویت می کند . هنگامی که در معرض هوا و نور خورشید قرار می گیرد ، سطح بیرونی بتن بسیار سریع تر از سطح داخلی خشک می شود .

این عمل باعث انقباض پوست بیرونی می شود . با این حال ، این کاهش در حجم داخلی با این سرعت اتفاق نمی افتد . در نتیجه ، نمای بیرونی که اکنون کوچک تر است باید کمی کشیده شود . ترک خوردگی پوست به دلیل عدم قابلیت انبساط در بتن در نتیجه ماهیت مواد ایجاد می شود . در نتیجه تنها راه برای خشک شدن قطعات داخلی سازه با سرعت کم تر ، این است که اجازه ندهیم سطح سازه سریع و زودتر خشک شود و با آب بندی لایه بیرونی سطح و حجم را کاهش دهیم .

بسته به عمق بتن ، سطح بیرونی باید برای چند روز مرطوب شود تا از خشک شدن یکنواخت اطمینان حاصل شود . در نتیجه سازه بتنی غیر قابل نفوذ خواهیم داشت .

میز چوبی باغچه
میز چوبی باغچه

دکوراسیون سنگین در فضای باز برای مناطق بادخیز

هنگام تلاش برای استفاده از دکوراسیون فضای باز ، یکی از رایج ترین چالش هایی که کاربران با آن مواجه هستند ، غلبه بر موانع ناشی از بادهای شدید ، به ویژه در مناطق بادخیز است . انتخاب قطعات دکوراسیونی که در سمت سنگین‌ تر هستند می ‌تواند راه ‌حلی برای مشکلی که شما دارید ارائه دهد .

اگر حوصله جابه جایی صندلی را بین خانه و حیاط ندارید ، به این بخش به طور ویژه توجه کنید . روال ‌های روزمره ما با تغییر فصل ‌ها ، تغییر محسوسی می کند ، زیرا ما زمان های زیادی را در تابستان در باغ خواهیم گذراند که این روال با شروع ماه های سرد کم و کم تر خواهد شد .

میز چوبی باغچه
میز چوبی باغچه

این امر به ویژه در مقایسه با مدت زمانی که در ماه های گرم برای انجام این کار صرف می کنیم ، صادق است . به همین دلیل ، ما ساعاتی را که در آن افراد مجاز به نشستن در حیاط هستند به ساعات خاصی از روز ، مانند اول صبح یا در موارد نادر ، بعد از ظهر محدود می کنیم .

اتفاقاً صندلی همیشه بیرون رها می شود ، اما باید به خاطر داشته باشیم که قرار گرفتن مداوم در معرض عوامل ، به ویژه باد و باران ، می تواند باعث خراب شدن آن شود . برای شروع ، می ‌خواهیم قویاً شما را تشویق کنیم که این صندلی‌ ها را هر زمان که در خارج از خانه استفاده نمی ‌شوند ، به داخل بیاورید .

می توانید میز و صندلی را در گاراژ یا یک اتاق یدکی نگهداری کنید . می توانید آنها را در یک واحد ذخیره سازی جاسازی کنید . به همین دلیل ، باید مطمئن شوید که به صندلی ای که انتخاب می کنید دقت می کنید ، زیرا داشتن صندلی های خیلی سنگین ، حمل اشیاء را برای شما دشوارتر می کند .

اگر می خواهید از دردسر جابه جایی صندلی های سنگین جلوگیری کنید ، به شدت توصیه می شود که روی یک صندلی تاشو سبک سرمایه گذاری کنید . این صندلی ها به سرعت جمع می شوند و وزن زیادی ندارند . در طول زمستان ، مجبور نیستید صندلی های بزرگ و دست و پا گیر داخل خانه خود بیاورید زیرا می توانید آنها را بیرون بگذارید . این باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شما می شود .

میز چوبی باغچه
میز چوبی باغچه

بهترین متریال برای دکوراسیون فضای باز

بسیاری از خریداران دکوراسیون ویلایی به دنبال بهترین مواد اولیه با کیفیت هستند . با این حال ، مهم است که در نظر داشته باشید که داشتن مواد با کیفیت بالا تنها بخشی از فرآیند است و نگهداری از تجهیزات مهم ترین مرحله است . تمیز نگه داشتن وسایل باغ و ویلا زمان و تلاش زیادی می برد . انجام این کار به صورت منظم ضروری نیست . با رعایت اقدامات احتیاطی مناسب ، باید بتوانید از آسیب رساندن به آنها جلوگیری کنید .

هنگامی که از دکوراسیون فضای باز خود استفاده نمی کنید ، به سادگی آن را با یک پوشش مخصوص بپوشانید تا تمیز و تازه بماند . به عنوان یک جایگزین ، می توانید این دکوراسیون را در مکانی خشک و محافظت شده نگهداری کنید تا در طول زمستان گرم بماند .

با هیچ یک از این گزینه ها نمی توانید اشتباه کنید . زمستان فصل خطرناکی از سال است ، پس مراقب باشید و ایمن باشید . روکش ‌هایی با پارچه ‌های مقاوم در برابر آب و هوا و گرد و غبار ، کوسن ‌ها و روکش صندلی ست‌ های ناهارخوری و دکوراسیون فضای باز معمولی است . با این حال ، یک شستشوی سریع به آنها شکوه سابق خود را باز می گرداند .

سهولت تمیز کردن اثاثیه فضای باز با پوشش اکریلیک ، آنها را به انتخابی عالی برای هر خانه یا باغی تبدیل می کند . قابل توجه است که این مواد چقدر در برابر تجمع کثیفی و زباله مقاومت می کنند . در زیر چند نکته برای تمیز کردن و نگهداری تجهیزات باغ یا ویلای اکریلیک شما آورده شده است :

با استفاده از یک اسفنج و صابون مایع ، هرگونه کثیفی یا لکه را پاک کنید و بعد از اتمام کار با آب تازه بشویید . برای اینکه پنبه داخل آن خراب نشود یا کپک نزند ، مهم است که میز و صندلی را کاملا خشک کنید . با این حال ، حتی اگر در برابر قالب غیرقابل نفوذ هستند ، این اقلام کاملاً ضد قالب نیستند و اگر بالش ها و کوسن های خود را به خوبی تمیز نکنیم ، قالب می تواند در سراسر آنها پخش شود .

میز چوبی باغچه
میز چوبی باغچه

برای جلوگیری از رشد کپک روی لباس ، قبل از اسپری کردن ، یک فنجان سفید کننده را با یک فنجان پودر لباسشویی و حدود چهار لیتر آب مخلوط کنید .

آویزان کردن پارچه برای خشک شدن پس از شستشو با آب تمیز و خشک کردن آن در محل مناسب مراحل بعدی پس از 30 دقیقه ماندن محلول بر روی سطح پارچه است بر خلاف تصور عموم ، کیسه های پلاستیکی پوشش مناسبی برای نوع پارچه نیستند .

اگر به دنبال دور نگه داشتن گرد و غبار و سایر مواد حساسیت زا هستید ، ممکن است بخواهید از کیسه های پلاستیکی استفاده کنید ، اما این کیسه ها همچنین از گردش هوا در اطراف محتویات آنها جلوگیری می کنند ، که می تواند منجر به کپک زدن و خشک شدن وسایل نرم مانند بالش و کوسن شود .

ما افتخار می کنیم که می توانیم دکوراسیون خانگی و میزهایی مانند میز وسط خانه را با بالاترین کیفیت ممکن و همچنین در انواع سبک ها و طرح های غیر قابل تصور به مشتریان در هر استانی ارائه دهیم .

این چیزی است که کسب و کار ما به لطف شبکه توزیع  گسترده ای که ایجاد کرده ایم ، قادر به انجام آن است . این چیزی است که سازمان ما می تواند در نتیجه شبکه توزیع عظیمی که در طول سال ها ایجاد کرده ایم به آن دست یابد .

بهترین متریال برای دکوراسیون فضای باز

میز چوبی باغچه
میز چوبی باغچه

به دلیل شبکه توزیع گسترده ای که در طول تاریخ خود ایجاد کرده ایم ، سازمان ما در موقعیتی است که می تواند این هدف را محقق کند . این یکی از دلایل موفقیت ماست  .

کسب ‌و کار ما در طول سال ‌ها تلاش و زمان زیادی را برای توسعه یک شبکه توزیع گسترده در سراسر جهان صرف کرده است و در نتیجه ، اکنون در موقعیتی هستیم که در نتیجه این تلاش ‌ها ، این تعهد را با موفقیت انجام می دهیم .

ما در موقعیتی هستیم که بتوانیم به این هدف دست یابیم و آن را به واقعیت تبدیل کنیم ، زیرا راهبردی در دست داریم که شامل به دست آوردن محصولات از مناطق مختلف واقع در نقاط مختلف جهان است . اکیداً توصیه می شود در صورت تمایل به دستیابی به بالاترین درجه برتری ممکن در رابطه با این موضوع ، در اسرع وقت با ما تماس بگیرید .

نویسنده : فیروزه پاکزاد

کلمات کلیدی : میز میز و صندلی میز چوبی میز بتنی

  منبع :

https://aradbranding.com


مطالب مرتبط با موضوع میز چوبی :

WhatsApp us