تاریخ فرهنگ و هنر


در کنیا، قبیله ای رنگارنگ وجود ندارد. در این کشور، قبایل بر اساس اصلنامه قومیت از 42 گروه قومی شناخته شده تشکیل شده‌اند. بعضی از این قبایل عبارتند از: کیکویو، لوو، کیمائو، کالنجین و ماسای. هر قبیله خصوصیات فرهنگی و زبانی خود را دارد.

History, culture and art, and art fan site

Travel to Africa
Visiting the village, tribal and traditional African culture
Photo of a woman samburu

سفر به آفریقا بازدید از روستا ، قبیله و فرهنگ سنتی افریقایی عکس یک زن samburu
سفر به آفریقا
بازدید از روستا ، قبیله و فرهنگ سنتی افریقایی
عکس یک زن samburu

پوشش زنان در قبیله رنگارنگ

کنیا

photo kenya africa4
دکوراسیون قبیله ای رنگارنگ، کنیا
photo kenya africa5
دکوراسیون قبیله ای رنگارنگ، کنیا
photo kenya africa6
دکوراسیون قبیله ای رنگارنگ، کنیا

دکوراسیون قبیله ای رنگارنگ، کنیا


کنیا: ملیله رنگارنگ فرهنگ ها

کنیا، واقع در شرق آفریقا، کشوری است که به دلیل تنوع فرهنگی غنی خود شناخته شده است. این شهر خانه 42 گروه قومی شناخته شده است که هر کدام سنت ها، زبان ها و آداب و رسوم منحصر به فرد خود را دارند. این گروه‌های قومی با هم یک ملیله رنگارنگ می‌بافند که بافت پر جنب و جوش جامعه کنیا را می‌سازد.

یکی از بزرگترین گروه های قومی در کنیا، کیکویو است که حدود 22 درصد از جمعیت را تشکیل می دهد. مردم کیکویو به طور سنتی کشاورزانی هستند که به دلیل اعمال و مهارت های کشاورزی خود شناخته شده اند. آنها میراث فرهنگی قوی دارند و داستان سرایی، موسیقی و رقص نقش مهمی در زندگی روزمره آنها ایفا می کند.

یکی دیگر از گروه‌های قومی برجسته، «لو» هستند که عمدتاً در غرب کنیا زندگی می‌کنند. مردم لو سنت موسیقایی غنی دارند و موسیقی و رقص جزء لاینفک هویت فرهنگی آنهاست. آنها همچنین به خاطر تکنیک‌های ماهیگیری سنتی خود که در سواحل دریاچه ویکتوریا انجام می‌شوند، شناخته شده‌اند که نقشی حیاتی در امرار معاش آنها دارد.

کالنجین که در منطقه دره ریفت کنیا زندگی می‌کنند، به دلیل مهارت‌های ورزشی خود مشهور هستند. در واقع، بسیاری از دوندگان مسافت طولانی مشهور جهانی از این گروه قومی هستند. مردم کالنجین ارتباط قوی با زمین دارند و اغلب به کشاورزی و دامداری می پردازند. سنت ها و مراسم پر جنب و جوش آنها، مانند مراسم ختنه، میراث فرهنگی آنها را به نمایش می گذارد.

ماسایی ها، شاید شناخته شده ترین گروه قومی در کنیا، به دلیل لباس ها و جواهرات متمایزشان شناخته می شوند. آنها به طور سنتی دامداران عشایری هستند و برای امرار معاش به دام متکی هستند. ماسایی ها سنت شفاهی غنی دارند که داستان سرایی و اسطوره بخشی جدایی ناپذیر از هویت فرهنگی آنهاست. مهره های رنگارنگ و رقص پرش منحصر به فرد آنها به نمادهای نمادین کنیا تبدیل شده است.

اینها تنها چند نمونه از گروه های قومی هستند که موزاییک فرهنگی کنیا را تشکیل می دهند. هر گروه قومی سنت‌ها، زبان‌ها و آداب و رسوم خاص خود را در تار و پود جامعه کنیا سهیم می‌کند و ملتی متنوع و سرزنده را ایجاد می‌کند.

کنیا علاوه بر تنوع قومیتی، به خاطر حیات وحش و زیبایی طبیعی اش نیز شهرت دارد. علفزارهای ساوانا، پارک‌های ملی و ذخیره‌گاه‌های آن محل زندگی انواع جانوران از جمله فیل‌ها، شیرها، زرافه‌ها و گورخرها هستند. صنعت گردشگری کنیا با به نمایش گذاشتن جاذبه های طبیعی خود و ارائه فرصتی به بازدیدکنندگان برای تجربه تنوع زیستی غنی این کشور رشد می کند.

با وجود چالش‌هایی که این کشور متنوع با آن مواجه است، مانند فقر و بی‌ثباتی سیاسی، کنیا همچنان کشور تاب‌آوری و امید است. فرهنگ های متنوع، زیبایی های طبیعی و روحیه مردم آن، کنیا را به مقصدی واقعا منحصر به فرد و فریبنده تبدیل کرده است.

در پایان، کنیا کشوری با مجموعه ای خیره کننده از گروه های قومی است که هر کدام رنگ ها و سنت های منحصر به فرد خود را به ملیله فرهنگی کشور اضافه می کنند. کیکویو، لو، کالنجین و ماسایی ها تنها چند نمونه از گروه های قومی غنی و متنوعی هستند که جامعه چند وجهی کنیا را تشکیل می دهند. کاوش در میراث فرهنگی و زیبایی های طبیعی کنیا سفری پر از کشف و هیبت است.


مطالب مرتبط با موضوع افریقا :

 • استراسبورگ
  استراسبورگ استراسبورگ پایتخت منطقه Grand Est ، سابقاً آلزاس ، در شمال شرقی فرانسه است. این کشور همچنین کرسی رسمی پارلمان اروپا است و در نزدیکی مرز آلمان قرار دارد ، با فرهنگ و معماری که دارای تأثیرات آلمان و فرانسه است. Gothic Cathédrale نوتردام Gothic آن روزانه نمایش هایی از ساعت نجومی و منظره… بیشتر بخوانید: استراسبورگ
 • برزیل
  برزیل , شهرهای معروف برزیل , برزیل فوتبال , جمعیت برزیل , بازی برزیل , پایتخت سابق برزیل کدام شهر است , نام سبک فوتبال برزیل , پایتخت سابق برزیل چیست , جاهای دیدنی برزیل
 • کشور کانادا
  کشور کانادا, این کشور دارای ده استان و سه منطقه از اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام , گسترش یافته و به سمت شمال به اقیانوس منجمد شمالی ادامه می یابد
 • وارنا بلغارستان
  کلیسا معماری و هنر بلغارستان
 • چرکس روسیه
  کشور چرکس
 • کشور اسکاندیناوی
  منطقه اسکاندیناوی , دکوراسیون , داستان و مد روز
WhatsApp us