ایده پله و اتاق نشیمن
ایده پله و اتاق نشیمن

امروزه، یک اتاق نشیمن مدرن با طراحی پله ها در سبک های مختلفی عرضه می شود. نحوه ادغام این طرح ها به موضوع خانه شما بستگی دارد

ایده های دکور کوچک و طرح های معماری، نقش مهمی در دمیدن زندگی در خانه ایفا می کنند. از همه چیزهایی که هنگام انجام خانه در ذهن شماست، یک اتاق نشیمن با پله ها جعبه های زرق و برق و ظرافت را بررسی می کند. با پیشرفت در طراحی معماری و فناوری، پله ها در اتاق نشیمن از اتصال دهنده های صرف اتاق ها به یک بیانیه سبک تبدیل شده اند. پله‌هایی که از اتاق نشیمن سرچشمه می‌گیرند، تکمیل کننده دکور خانه‌های روستیک به سبک بوهو با فضای معاصر مدرن، گذرگاهی از رمز و راز ماندگار در خانه ایجاد می‌کنند.

این ایده های شیک را که به طور یکپارچه یک اتاق نشیمن را با بقیه خانه ترکیب می کند، بررسی کنید.

اتاق نشیمن با پله ها با ترکیبی مدرن

بهشت عاشقان مینیمالیسم، این اتاق نشیمن مدرن و در عین حال ساده با پله ها به زیبایی ترکیبی از عناصر بافتی را در خود جای داده است. اتاق نشیمن با کفپوش‌های چوبی ظریف و روکش‌های چرمی، به تنهایی بدون پله ناقص است. استفاده از فلز و شیشه بر روی نرده، زمینه را برای پله های چوبی فراهم می کند که مهمانان را به طبقه دیگری هدایت می کند. این طرح راه پله مدرن که به گونه ای طراحی شده است که کمی از بالا نگاه کند، یک مهمانی از عناصر مختلف است که سخاوتمندانه در سراسر اتاق نشیمن استفاده می شود.

ایده پله و اتاق نشیمن
ایده پله و اتاق نشیمن

طراحی راه پله مدرن مانند این در خانه هایی که نور طبیعی زیادی را در داخل دارند بهترین کارایی را دارد. استفاده از شیشه و فلز، پرتوهای گرمی را که مسیر پیش رو را روشن می کند، منعکس می کند


اتاق نشیمن با پله ها با چرخش روستیک

گزینه های طراحی موجود امروزی برای دکوراسیون خانه بی پایان هستند، و به همین ترتیب امکانات. این اسپین آف در فضایی روستیک برای اتاق نشیمن در اطراف پالت های رنگی مختلف با یک عنصر بافتی بازی می کند: چوب. یک راه پله مارپیچ فلزی مشکی با جزئیات نرده و پله های چوبی، کف پله چوبی را در اتاق نشیمن بدون اینکه خیلی همسان باشد، برجسته می کند. یک راه پله برجسته مانند این نیاز به مبلمان متضاد برجسته دارد تا رنگ های خاکی گرم را از چوب جبران کند.

ایده پله و اتاق نشیمن
ایده پله و اتاق نشیمن

افزودن یک گیاه سبز پر جنب و جوش در اندازه واقعی در امتداد پنجره فرانسوی یک نفس تازه از هوای تازه است در تضاد با تم تک رنگ اتاق نشیمن.


اتاق نشیمن با پله با راه پله مخفی

در برخی موارد بهترین ویژگی خانه به زیبایی پشت درهای بسته پنهان می شود و در این مورد پشت دیوار است. این اتاق نشیمن روباز با پله ها برای ایجاد حس رمز و راز از آنچه در پیش است طراحی شده است. با شروع مراحل کمی قبل از دیوار، خانه فضایی روشن و مطبوع با لهجه‌های دکور بسیار کم‌نظیر اما بی‌نظیر دارد. یک تخته چوبی آویزان ساده درست در ابتدای راه پله با چراغ های سقفی، محیطی گرم را برای آنچه به مسیری دلپذیر در پیش رو منتهی می شود، ایجاد می کند. اگر مطمئن نیستید که روی دیوار راه پله چه کاری باید انجام دهید ، به سادگی شلف چوبی آویزان را با مجموعه متفاوتی از وسایل تزئینی مانند مجسمه های پرندگان یا حیوانات تکرار کنید.

ایده پله و اتاق نشیمن
ایده پله و اتاق نشیمن

یک اتاق نشیمن کوچک با پله ها که دارای طراحی پنهانی مانند این است باید با نورهای سقفی طبیعی و گرم فراوان روشن شود. با وجود انسداد حریم خصوصی، فضا را دلپذیرتر می کند


اتاق نشیمن با پله ها با نوارهای شناور

این اتاق نشیمن با چیدمان پله ها چیزی جز دیدنی نیست. در امتداد دیوار مقابل اتاق نشیمن، تخته های چوبی شناور وجود دارد که هدف پلکانی را انجام می دهند. برخلاف طرح‌های معمولی، این ترکیب منحصربفرد از چوب با کف‌پوش مرمری بافت، زیبایی خانه شما را ارتقا می‌دهد. این ایده طراحی با القای رنگی از اشراف مدرن، دو عنصر جسورانه – چوب و مرمر – را برای ایجاد یک فضای نشیمن خیره کننده برای خانه به طور منسجم ترکیب می کند. جریان نور طبیعی از سراسر اتاق فضایی جادویی ایجاد می کند که مهمانان شما را از ترس نفس می کشد.

ایده پله و اتاق نشیمن
ایده پله و اتاق نشیمن

کاشت های کوچک، طبیعی یا مصنوعی، که در امتداد راه پله های شناور قرار می گیرند، حال و هوای جذابی به فضا می بخشند.


اتاق نشیمن سنتی قدیمی با پله

یک اتاق نشیمن سنتی با طراحی پلکانی، این زیبایی معماری نشان دهنده تجمل و سبک است. با استفاده از چوب و فلز، پلکان دارای طرحی باز است که به شما امکان می دهد از عظمت اتاق نشیمن از بالا لذت ببرید. بدون جایی برای مخفی شدن، طبقه اول همچنین دکوراسیونی ساده و در عین حال زیبا دارد که فضای زیر را تکمیل می کند. استفاده از روکش چرمی سفید برای مبل، جذابیت ظریفی را در مقابل یک پالت رنگی بی‌نظیر به اتاق می‌آورد. هر گوشه از این اتاق نشیمن مکمل طراحی راه پله است و کل خانه را متعادل و یکپارچه نشان می دهد. نور و وسایل مورد استفاده در این خانه قدیمی با الهام از سنتی در سقف ساخته شده اند تا درخشش گرم را در سراسر منطقه پخش کنند.

ایده پله و اتاق نشیمن
ایده پله و اتاق نشیمن

با وجود رنگ‌ها و عناصر بافتی بسیار زیاد، بهتر است دیوار راه پله را خالی بگذارید. در صورت لزوم، کاغذ دیواری بافت دار برای ایجاد یک بیانیه کافی است


یکی از پر رفت و آمدترین قسمت های خانه، اتاق نشیمن است. بنابراین، ناگفته نماند که فضا باید با عناصر معماری و لوازم دکوری که سبک شما را منعکس می کند، بی نقص طراحی شود. این اتاق نشیمن با ایده‌های طراحی پله‌ها به شما کمک می‌کند چیدمانی را بگنجانید که ویژگی‌های کلیدی خانه شما را برجسته می‌کند. اگر هنوز از این ایده‌های طراحی مطمئن نیستید، کافی است در کافه دیزاین با ما تماس بگیرید و ما می‌توانیم به شما کمک کنیم فضایی را طراحی کنید که مطابق با نیازهای شما باشد.


مطالب مرتبط با موضوع پله :

WhatsApp us