مخترع سونا بهترین کشور دنیا است ، اخبار سونا :

مخترع سونا بهترین کشور جهان ، فنلاند بهترين کشور جهان شد .

09 September 2010

 اخبار سونا از وود نیوز

فنلاندی ها به اول شدن کشورشان در رده بندی بهترين کشورهای جهان ترديد دارند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، در ماه اوت گذشته مجله آمريکايی نيوزويک ، فنلاند را بهترين کشور از لحاظ کيفيت زندگی معرفی کرد. اين کشور اروپای شمالی بر اساس معيارهای آموزشی، بهداشتی، پويايی اقتصادی و کيفيت زندگی در راس صد کشور جهان قرار گرفت.

اما فنلاندی ها اين افتخار را با نوعی ترديد مي پذيرند . الگوي اجتماعی فنلاند نيز امکانات ويژه ای برای خانواده ها در نظر گرفته است .بر اين اساس ، مرداني که صاحب فرزند مي شوند مي توانند شش ماه مرخصی بگيرند.

تيمو هاراکا نويسنده و مجری تلويزيوني می گويد: ممکن است در رده بندي کشورها از لحاظ کيفيت زندگي اشتباهي صورت گرفته باشد، زيرا به نظر من سوئيس بايد مقام اول و فنلاند مقام دوم را بدست می آوردند.

يک زن فنلاندي مي گويد: ما با مشکل افسردگی و الکليسم روبرو هستيم ضمن اينکه زمستان هاي بسيار سختی داريم.
يک زن جوان ديگر مي گويد: مردم فنلاند منزوی و گوشه گيرند و دوست دارند وقت خود را به تنهايي سپری کنند.

گفتني است، فنلاندی ها که خود را مخترع حمام بخار (سونا) مي دانند علاقه بسياری به اين نوع سرگرمی دارند.
در کشور پنج ميليون نفری فنلاند سه ميليون حمام سونا وجود دارد.


اخبار حمام و سونا

اخبار سونا ، حوادث در سونای خشک ، اخبار حمام و سونا ، سونا و سوختگی ، اخبار سونا ، اخبار حوادث سونا


مطالب مرتبط با موضوع سونای خشک :

 • راهنمای سونا در فضای باز: 9 بهترین سونا برای خانه شما در سال 2023
  شیوه سلامت باستانی حمام گرما از زمان های بسیار قدیم وجود داشته است. و هیچ نشانه ای وجود ندارد که قدردانی جهانی از سونا در حال کاهش است
 • سوناهای فنلاندی : نحوه کار و فواید آنها برای سلامتی
  سونای فنلاند که به عنوان سونای خشک نیز شناخته می شود ، طیف وسیعی از مزایای سلامتی عمده از جمله مراقبت از پوست ، آرامش عضلانی و سم زدایی را ارائه می دهد .
 • راهنمای سونا : چگونه در خانه سونا بسازیم
  ساخت سونا خشک در خانه ؛ممکن است از خود بپرسید : آیا می توان یک سونا خشک در خانه ساخت ؟ در کشورهای شمال اروپا مانند فنلاند ، بیش از نیمی از جمعیت کشور در خانه خود سونا دارند . در سایر نقاط جهان ، نه به اندازه فنلاند ، اما امکاناتی است که خیلی ها آرزوی آن را دارند .
 • چگونه یک سونای خشک داخلی بسازید؟
  مراحل ساخت سونا خشک، عکس و ایده سونا خشک 2023، طراحی و ساخت و براورد قیمت سونا خشک با چوب و رنگ مخصوص سونا، قیمت ساخت سونا خشک،قیمت ساخت سونا خشک،نصاب سونا خشک،چوب سونا خشک، عایق سونا خشک
 • آیا سونا به زهکشی نیاز دارد ؟ الزامات تاسیسات لوله کشی سونا
  سلامتی و تندرستی معمولاً ایده یا هدف شما هنگام رفتن به سونا است . ایده جوانسازی پوست ، رهایی از تنش و تسکین درد از مسائل زندگی ، نیروی محرکه ای برای سوناهای داخل خانه است . کسانی که به این مفهوم ، تازه واردند ممکن است بپرسند که الزامات زهکشی چیست ؟
 • عایق دیوار سونا خشک
  از هر عایقی میتوان برای سونا استفاده کنیم که هر کدام مزایا و معایبی دارند . عایق هایی که الیاف هستند مثل پشم سنگ و پشم شیشه برای محیط های ورزشی و درمانی مناسب نیستند و احتمال بروز حساسیت را افزایش میدهند .
WhatsApp us