حتما در سریال های تلویویزنی یا نمایش خانگی دیدید که در دکوراسیون های چوبی آشپزخانه جای مانند انباری یا  یک شربت خانه بی عیب و نقص و زیبا وجود دارد . از در گرفته تا وسایل داخل همه چیز کاملاً منظم و آماده برای کار به نظر می رسد . با این حال ، حقیقت کاملاً متفاوت است ، شربت خانه یا انباری شما مملو از تنقلات است و لولاهای درب انباری به سختی نگه داشته می شوند .

وقت آن است که یک به روزرسانی شربت خانه جدید داشته باشید  – بله تغییر درها ! این ممکن است یک کار بزرگ و شگفت بنظر نرسد ولی مطمئنن تغییرات شگرفی ایجاد می کند . در اینجا ایده های جالب درب انبار برای روح بخشیدن به فضای  دکوراسیون آشپزخانه  شما ارائه شده است .

دو درب انباری فرانسوی

درب انباری فرانسوی
درب انباری فرانسوی

بسیار خوب ، خوب پس شربت خانه ( انباری ) شما دقیقاً به اندازه بهاره رهنما نیست بلکه کاملاً کوچک است . ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که  مشکلی نیست ! لازم نیست بزرگترین فضا باشد ، انبارهای کوچک نیز  می توانند بهترین فضا را پوشش  دهند . نکته اصلی خلاقیت با دکوراسیون چوبی  و  تغییر است . این همان جایی است که دو درب فرانسوی بهترین انتخاب است .

این درهای زیبا و جذاب برای کسانی که می خواهند فضای جدیدی ایجاد نکنند بدون اینکه غرق در دکور باشند ، بسیار مناسب هستند . رنگ های چوبی را انتخاب کنید  تا احساسی گرم  و لذت بخش به شما بدهد که  زیبایی خاصی به دکوراسیون شما انتقال می دهد  .

هماهنگ و هماهنگ

اگر پنهان شدن انبار خانه شما هدف شماست ، هماهنگی آن با کابینت هایتان راهی برای پیشبرد این هدف است . وقتی یک آشپزخانه کوچک داشته باشید و به فضای بیشتری نیاز دارید ، ایجاد یک زیبایی ست با شرایط  شما بهترین گزینه است  . بسیاری از صاحبان خانه وقتی می خواهند به فضای خود  زیبایی بدهند که طبقه بندی باشد ، این گزینه را در نظر می گیرند . وقتی می خواهید فضای کوچک و دنج خود را سرزنده و زیبا جلوه بدهید  ، سراغ چوب بروید .

نمایش داده شده در

درهای صفحه ای اکنون بخشی از آشپزخانه شما هستند و ما عاشق همه آن مدلها هستیم . اگرچه ممکن است بسیاری از افراد ایده داشتن درب صفحه نمایش را به عنوان دکوراسیون خود در نظر نگیرند ، این یک ایده عالی است . این نه تنها به شما امکان می دهد به داخل نگاه کنید و ببینید چه چیزی در دسترس دارید بلکه به همان اندازه شیک به نظر می رسد . به دلیل  شفاف بودن آنها ، افزودن درب های صفحه نمایش فوراً طراوت را به آشپزخانه شما می آورد ، خصوصاً اگر فضای شما بیش از حد احساس گرفتگی و کوچکی دارد .

تخته سیاه

درب انباری تخته سیاه
درب انباری تخته سیاه

با آوردن درهای تخته سیاه کمی لذت ببرید . آنها نه تنها یک  فضایسرگرم کننده اضافه می کنند بلکه به شما امکان می دهد یادداشت ها ، لیست مواد غذایی و موارد دیگر را در جایی که هر بار می توانید مشاهده کنید ، یادداشت کنید . علاوه بر این ، اگر فرزند دارید ، این یک روش عالی برای اجازه دادن به آنها است که با کشیدن یا حتی نوشتن آنچه می خواهند در آن شب بخورند ابراز وجود کنند . همه چیز این است که یک منطقه دوست داشتنی در خانه شما دوباره احساس جدید و هیجان انگیزی را به شما بدهد . اگر با توجه به نیمی از درب تخته سیاه ،  اذیت می شوید . با انجام این کار کمی احساس آرامش بیشتری به شما می دهد .

پنجره ی شیشه ای

انباری با پنجره شیشه ای
انباری با پنجره شیشه ای

داشتن درهایی ارسی چوبی با اندکی اثر زیبا و بلند برای آن زمانهایی که می خواهید بدانید چه چیزی در داخل انبار خانه شما است بدون اینکه بخواهید کاملاً داخل آن بروید بسیار مناسب است . این جایی است که داشتن یک درب با یک پنجره شیشه ای  انتخاب به جای است .

همه چیز این است که با عمل ساده افزودن یک  پنجره ارسی شیشه ، یک احساس چند بعدی را به آشپزخانه خود بیاورید . حتی می توانید برای حفظ کمی از  حریم خصوصی از مهمانان خود ،  که شما را درحین مزه کردن انواع غذاها نبینند  . برای انجام این کار یک جایگزینی ساده با چوب  اضافه  کنید بدون اینکه خیلی قابل توجه باشد . علاوه بر این ، باعث می شود اتاق بدون اینکه زیاد چهره شما را نشان بدهد ، یکپارچه و زیبا به نظر برسد  .

درهای انبار

انواع مختلف درها
انواع مختلف درها

هنگامی که به عنوان ” ارتقا یک مدل ” تصور می شد ، در 10-15 سال گذشته جهش بزرگی در تزئینات ایجاد کرده است . به دلیل واقعی بودن و همه کاره بودن درهای چوبی تبدیل به اصلی ترین وسیله تزئین شده اند . تقریباً به نظر می رسد که دربهای چوبی  در داخل خانه شما بیشتر از بیرون معنی دارند . این درهای  زیبا چوبی  با قابلیت نصب در مسیرها ، پیچ و تاب و شیکی را اضافه می کنند در حالی که خیلی جذاب هستند .

اگر می خواهید رویکرد مدرن تری داشته باشید ، رنگ آمیزی آنها را به رنگی مد روز در نظر بگیرید و زیباترین آنها را در آشپزخانه خود قرار دهید . این قطعه بیانیه ای است که به شما نشان می دهد یک درب چوبی در عین حال که شاید در آشپزخانه مورد نیاز نباشد ولی بهترین و زیباترین قطعه دکوراسیون چوبی آشپزخانه شماست .

درب انبار چوبی را دوباره رنگ کنید

درب چوبی
درب چوبی

بگذارید بگوییم شما می خواهید شربت خانه خود را یک تغییر جدید و اساسی بدهید اما وسیله ای برای انجام این کار ندارید . اگرچه پاسخ ساده است اما برخی ممکن است آن را در نظر نگیرند – درهای خود را رنگ کنید . به همان راحتی که به نظر می رسد ، یک رنگ ، حس تازه اضافه کرده و یکبار دیگر احساس جدید بودن را به شما می دهد .

این که آیا تصمیم دارید یک رنگ تازه به رنگ سفید اضافه کنید یا یک سایه پررنگ تصمیم  بگیرید  ، این انتخاب ها  بی پایان هستند . حتی می توانید کارهای هنری سرگرم کننده ای به آن بیفزایید تا واقعاً آنچه را که در گذشته دارید تعمیر کنید . یا اینکه به فرزندانتان  اجازه بدهدید کارهای هنری انجام دهند و آن را به یک شاهکار خانوادگی تبدیل کنند .

Shiplap


بگذارید بگوییم شما عاشق دکوراسیون چوبی هستید اما اوه از داشتن همه چیزهایی که در خانه شما وجود دارد خسته شده اید . اگر این مورد باشد ، وقت آن است که غرق شدن کشتی را در نظر بگیریم. و کشتی را دوباره تعمیر کنیم  برای کسانی که می خواهند یک  انتخاب زیبا و مد روز برای انبار آشپزخانه خود داشته باشند .

این طرح عالی در این بین است که به همان اندازه که به نظر می رسد عالی است . رنگ سفید زیبا را در نظر بگیرید تا یک طرح مدرن درست در مکان مورد نظر شما و بیشترین نیاز به آن اضافه شود . و شما می توانید لبه های سیاه را در کنار رنگ سفید انتخاب کنید .

برچسب های پررنگ برای درب انباری

استفاده از برچسب ها برای درب ها
استفاده از برچسب ها برای درب ها

ایده دیگری برای کسانی که نمی خواهند درب خود را عوض کنند اما می خواهند چیز دیگری اضافه کنند تا فضای اتاق دوباره تازه شود . برچسب ها را بیاورید . برچسب زدن درب هایتان برای کسانی که چیز جدید می خواهند عالی است اما با اینحال نمی خواهند زیاد خرج کنند . این روش عالی برای نظم بخشیدن به خصوص اگر در آشپزخانه خود کمد دیگری مانند انبار دارید . خرید یک روکش برچسب را در نظر بگیرید تا ظاهر یکپارچه بدست بیاورید .

درب انباری مدرن

انباری های مدرن
انباری های مدرن

ایده و جذابیت درهای انبار را دوست دارید اما جذابیت روستایی را نمی خواهید؟

 موارد مدرن را در نظر بگیرید و از حال و هوای مدرن استقبال کنید . چه از درهای ضخیم تر استفاده کنید و چه درهای نازک را با رنگ غنی / تیره در نظر بگیرید ، گزینه ها بی پایان هستند . نکته اصلی این است که آنها تا حد ممکن مدرن باشند تا به قطعه ای تبدیل شوند که اتاق در آن می چرخد . وقتی  نمای جسورانه داشته باشید ، کل اتاق بسیار مدرن و شیک تر می شود .

نوشته شده توسط : فیروزه پاکزاد

مقالات مرتبط با موضوع درب چوبی :

مدل و ایده های جالب درب چوبی :

WhatsApp us