6 جدیدترین طرح در اتاق خواب  

در اتاق خواب چیست؟

یک در اتاق مخصوص اتاق خواب های شما ساخته شده است که ویژگی هایی را با ظاهر زیبا ترکیب می کند . آنها متناسب با بقیه محیط و مضامین رنگی اتاق ساخته شده اند . بسته به مساحت اتاق و میزان استفاده از فضا ، این در ها در اندازه های مختلف و سبک های کاری موجود هستند .

هدف از درهای اتاق خواب برای خانه شما چیست؟

اتاق خواب همان در معمولی را دارد . آنها فضای خواب شما را به داخل یک اتاق جدا می کنند و هر زمان که لازم باشد امکان دسترسی را فراهم می کنند . علاوه بر این ، درهای اتاق خواب همچنین از ورود ناخواسته به اتاق شما جلوگیری می کند ، همراه با جلوگیری از صداهای خارجی ، بنابراین می توانید در آرامش بخوابید . شما همچنین می توانید از آنها برای تهویه هوا به داخل اتاق استفاده کنید و همچنین به عنوان لوازم جانبی عمل کنید .

قبل از خرید در اتاق خواب چه مواردی را باید در نظر گرفت ؟

اگر در مورد نوع در مناسب اتاق خواب خود سردرگم هستید ، این نکات ساده خرید را دنبال کنید :

    نقشه اتاق خواب خود را تجزیه و تحلیل کنید و برای درک نوع در مورد نیاز خود ، تصویری ایجاد کنید .

    اگر اتاق کوچکی دارید از در های لولایی خودداری کنید و به جای آن درهای اتاق خواب کشویی یا جیبی را انتخاب کنید .

    بسته به در انتخاب شده ، یک قاب محکم در را برای پشتیبانی دقیق و تعادل انتخاب کنید .

    مواد مناسب اتاق خود را انتخاب کنید . شما می توانید از بین انواع مواد مانند چوب ، فولاد ، فایبرگلاس ، uPVC و غیره انتخاب کنید .

    طراحی سطح در خود را انتخاب کنید .

آیا شما آن را ساده یا مفصل می خواهید ؟

    همچنین می توانید با استفاده از لاک یا روکش ، درهای مختلف خود را به پایان برسانید. با آنها آزمایش کنید تا در شما برجسته شود .

بیشتر ببینید : طرح های مدرن در سالن

1 . طرح های در کمد اتاق خواب :

مدل درب چوبی
مدل درب چوبی

اگر در اتاق خواب خود کمد های پیشوند دارید ، در های دو شاخه یا در های تاشو گزینه ایده آلی است . درها را می توان جمع و روی هم قرار داد تا فضای اتاق ایجاد شود . شما می توانید از بین انواع ورق های روکش یا جلوه های لاکی روی در ها متناسب با بقیه دکوراسیون را انتخاب کنید . این ایده بسیار هوشمندانه ای است ، نه ؟

     نوع در : درهای کمد چوبی دو شاخه .

     موقعیت : داخلی .

     مواد : چوب

     رنگ : قهوه ای

 2 . طرح های در اتاق خواب سفارشی :

مدل درب چوبی
مدل درب چوبی

اکنون می توانید یک در اتاق خواب ایجاد کنید که به اندازه سلیقه شما بی نظیر باشد . به جای سازش در اندازه گیری های در منظم ، می توانید به سراغ این در های صفحه سفید شیشه ای بروید . در اتاق خواب بزرگتر ، اتاق خواب شما را خصوصی نگه می دارد . همچنین اتاق را از فضای دیگر خانه شما جدا می کند ، بدون اینکه در تهویه هوا خدشه ای ایجاد کند .

     نوع در : در اتاق خواب تابلو شیشه ای سفارشی .

     موقعیت : داخلی .

     مواد: چوب ، شیشه .

     رنگ : سفید

 3 . درهای اتاق خواب لوور ( کرکره ای )  :

مدل درب چوبی
مدل درب چوبی

در لوور ( کرکره ای ) راهی عالی برای ایجاد دسترسی به هوا و نور در اتاق خواب شماست . یک طراحی کشویی با جدا کردن محل خواب از ناحیه نشیمن ، کار را برای شما آسان می کند . شما می توانید اندازه در ها را با توجه به طول اتاق خود تنظیم کنید . برای کنترل حریم خصوصی شما اسلاید های قابل تنظیم در ها بسیار توصیه می شود .

     نوع در : درهای اتاق خواب کشویی لوور دار  ( کرکره ای )

     موقعیت : داخلی .

     مواد : چوب

     رنگ : سفید

بیشتر ببینید : آخرین طرح های در آلومینیوم

4. درهای اتاق خواب تابلویی :

مدل درب چوبی
مدل درب چوبی

این زیبایی سفید را که به عنوان در اتاق خواب 6 تخته چوبی ارائه می شود ، بررسی کنید . سبک درهای دوتخته می تواند استقبال بزرگی از اتاق خواب شما ایجاد کند . همچنین استفاده از چنین درهایی برای کمد هایتان گزینه گسترده ای است . افزودن سبک های مختلف دستگیره می تواند ظاهر در شما را دگرگون کند .

     نوع در : اتاق خواب چوبی پنلی .

     موقعیت : داخلی .

     مواد : چوب

     رنگ : سفید

5 . در دکوراسیون اتاق خواب :

مدل درب چوبی
مدل درب چوبی

با این در دکوراسیون شیشه ای سیاه اتاق خواب خود را به مکانی شیک تبدیل کنید . در قاب آلومینیومی جلوه ای درجه یک به اتاق شما می بخشد . این مدل علاوه بر ارائه پس زمینه ای کامل از فضای شما ، می تواند به عنوان یک در کمد مدرن نیز به خوبی کار کند . حتی می توانید درهای اتاق خواب مشکی را با آینه تعویض کنید تا توهم فضای زیادی ایجاد شود .

     نوع در : در های دکوراسیون شیشه ای مشکی .

     موقعیت : داخلی .

     مواد :  شیشه و آلومینیوم .

     رنگ : سیاه

 6 . طرح های در اتاق خواب دو نفره :

مدل درب چوبی
مدل درب چوبی

با این در شیشه ای و چوبی ، به اتاق خواب خود یک تخت خواب زیبا هدیه بدهید  . در فرانسوی دو در برای روشن شدن اتاق شما به خوبی کار می کند . با این حال ، صفحات شیشه ای شفاف ممکن است حریم خصوصی شما را با مشکل روبرو کند ، در اینصورت می توانید شیشه های مات را امتحان کنید .

     نوع در : در سفید دوتایی فرانسوی .

     موقعیت : داخلی.

     مواد : شیشه و چوب . 

     رنگ : سفید

اینها برخی از ایده های مدرن در اتاق خواب است که باید مراقب آنها باشید ! می توانید از مدل های در الهام گرفته و با پس زمینه های مختلف تطبیق دهید تا ظاهری شخصی را ایجاد کنید . با کمی دقت و تجزیه و تحلیل می توانید نحوه طراحی یک اتاق خواب معمولی را تغییر دهید . ترکیب و مطابقت مواد و سبک های مختلف قطعاً می تواند جلوه چشمگیری در خانه شما ایجاد کند . وقت آن است که آرزوهای خود را در یک خانه بزرگ به واقعیت تبدیل کنید !

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با درب چوبی :

WhatsApp chat