0 Items

نوشته : ف . پاکزاد

راهنمای خرید برای میز تحریر

 اگر می خواهید شغل شخصی خود را از خانه اداره کنید یا تمایل داشته باشید که بیشتر وقت خود را صرف کار در خانه کنید ، یک میز کوچک با یک کشو می تواند بسیار مفید باشد. این مبلمان ایده آل برای کار یک نفر است و اندازه کوچک آن به این معنی است که فضای زیادی را اشغال نمی کند. این بدان معنا نیست که تنوع وجود ندارد و البته در برند فن و هنر شما میتوانید سلیقه خود را انتخاب کنید . بیایید نگاهی کوتاه به برخی از موضوعات  بیندازیم که باید در مورد آنها فکر کنید.

میز تحریر کلاسیک چوبی سفارشی

چگونه می توان میز مناسب را با یک کشو پیدا کرد؟

  • اولین قدم این است که در خانه خود جستجو کنید و در مورد مکان مناسب برای میز کار تصمیم بگیرید. سپس می توانید فضای موجود را اندازه گیری کنید تا از اندازه های که باید حین خرید بدانید  مطلع شوید. به خاطر داشته باشید که بیشتر میزهای کوچک دارای کشو با اندازه ای در حدود 5/2-3 فوت طول و 2 فوت عرض شروع می شوند ، بنابراین اگر حداقل این فضا در دسترس را ندارید ، ممکن است مجبور شوید کمی مبلمان خود را درست انتخاب کنید تا کار کنید .
  • مورد دیگری که باید در نظر بگیرید تعداد اشیای است که ممکن است لازم باشد روی میز قرار دهید. در حالی که کشوی ذخیره سازی شما می تواند شامل مدارک و کتاب باشد (به طور معمول دارای یک کشوی استاندارد به اندازه A4 خواهد بود) ، اما مطمئنا وسایلی وجود دارد که شما باید روی میز قرار دهید. به عنوان مثال ، ممکن است دوست داشته باشید یک تقویم ، گلدان ، قلم ، کاغذ نوشتن و سایر لوازم جانبی داشته باشید. هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه خرید ، این را در نظر بگیرید .

مدل تخت خواب چوبی پسرانه و دخترانه الهام بخش و خلاق

محبوب ترین رنگ میز چیست؟

بسیاری از میزها چوبی هستند و بنابراین کاملاً طبیعی هستند ، اما برخی دیگر کاملا چوب نیستند که سپس در رنگهای دیگری رنگ آمیزی می شود. در حالی که محبوب ترین رنگ برای میزها رنگ سفید ساده است ، اما به این معنی نیست که شما مجبور به انتخاب این رنگ هستید. اگر به خرید بپردازید ، میزهایی در طیف وسیعی از رنگ ها از جمله سبز ، آبی ، صورتی و خاکستری مشاهده خواهید کرد. میزهای که کاملا چوب نیستند را اگر از رنگ موجود آنها خسته شوید ، همیشه می توانید با رنگ چوب رنگ آمیزی کنید.

چگونه تعداد لازم کشوها را تعیین کنیم؟
  • در حالی که بسیاری از میزهای کوچک فقط دارای یک یا دو کشو هستند ، اما به این معنی نیست که  شما نمی توانید کشوی بیشتری داشته باشید. بسته به اندازه میز کار ، ممکن است یک مجموعه کشو کوچک در امتداد یک طرف میز داشته باشید. عرض کشوها به طور معمول حدود 15-20 اینچ است ، بنابراین هنگام محاسبه اندازه ، ممکن است مجبور شوید این مقدار را به اندازه مجاز اضافه کنید.
  • عامل دیگری که برای تصمیم گیری در مورد تعداد کشوهای مورد نیاز شما کمک می کند این است که به تعداد مواردی که می خواهید در کشو ذخیره کنید فکر کنید. این به شغل شما ، اینکه روی چه چیزی کار می کنید و تعداد زیادی از موارد مرتبط با کارتان بستگی خواهد داشت. از آنجا که بسیار خصوصی است ، شما تنها کسی هستید که می توانید واقعاً این موضوع را کشف کرده و به سوال پاسخ دهید .

میز تحریر کوچک با کشو, میز کار چوبی

راهنمای خرید میز تحریر
راهنمای خرید میز تحریر

میز تحریر با 3 کشو

یک میز جمع و جور برای دفتر خانه شما که دارای فضای ذخیره سازی مناسب برای پرونده ها و سایر لوازم اداری است. میز از mdf ساخته شده و  در رنگبندی متنوع وجود دارد  . همچنین دارای یک فضای کاری بزرگ در بالای صفحه ، چهار در هر طرف سه کشو به دلخواه و طبقه های که وسایل شما را از هم جدا می کند .

راهنمای خرید میز تحریر
راهنمای خرید میز تحریر
میز تحریر کوچک با کشو 1

یک میز کوچک با کشو مکانی دلپذیر را برای سازماندهی مدارک ضروری شما ایجاد می کند. قفسه ای بالای آن اضافه کنید و نگهداری یا ثبت پرونده آسان تر می شود. عالی برای اتاق های کوچک یا خانه های کوچک ، به حداکثر رساندن فضای کار در حالی که شما می دانید که فضای کوچک را حفظ می کنید.

راهنمای خرید میز تحریر
راهنمای خرید میز تحریر
میز بدون کشو

این میز زیبا از برند ” فن و هنر” طرح چوب است و پایه های فلزی  ، این پایه های محکم و زیبا در زاویه های میز راحتی و استحکام را به شما هدیه می دهد ، این میز برای اتاق ها و مکان های کوچک و تنگ بینظیر است و به راحتی شما تبلت و وسایل دیگر را می توانید روی این میز بگذارید .

راهنمای خرید میز تحریر
راهنمای خرید میز تحریر

میز کوچک عتیقه

این میز با سه کشو و ظاهری قدیمی و لوکس برای کسانی که به رنگ سفید و وسایل عتیقه علاقه دارند توصیه می شود ، ظاهر کوچک و پرکاربرد این میز به شما نوید این موضوع را می دهد که به راحتی می توانید در پستو کوچک خانه خود میزی را داشته باشید که وسایل شما را در خود جای دهد .

راهنمای خرید میز تحریر
راهنمای خرید میز تحریر
میز با  2 کشو

این میز برای کسانی مناسب است که نمی خواهند اتاقشان دچار هرج و مرج بشود ، این میز می تواند شلوغی اتاق شما را سامان بدهد ، پایه های موج دار و کلاسیک این میز ظاهر زیبا به دکوراسیون شما میدهد .

راهنمای خرید میز تحریر
راهنمای خرید میز تحریر
راهنمای خرید میز تحریر
راهنمای خرید میز تحریر
فضای داخلی کشو

طرحهای فضاهای داخلی کشوهای برند ” نوید و هنر ” زیبا و کاربردی هستند ، شما می توانید هر چیزی را به راحتی دسته بندی کنید و در کشو جا بدهید این کشو ها با اندازه های مختلف و به سلیقه شما بزرگ و کوچک می شوند.

راهنمای خرید میز تحریر
راهنمای خرید میز تحریر
میز مخفی

میز مخفی یکی از جذابیتهای زیبا از برند ” فن و هنر ” شما اگر در اتاقتان فضای کافی برای داشتن یک میز تحریر ندارید ما می توانیم با ایده های نو به کمک شما بیایم ، این ایده زیبا و نو برای شماست ، البته اندازه و رنگ هم به سلیقه شما تغییر می کند تعداد کشو ها بستگی به فضای شما دارد . در جای کمد دیواری می توانید میزی دلخواه داشته باشید .

میز تحریر و رول تاپ و کتابخانه تمام چوب

راهنمای خرید میز تحریر
راهنمای خرید میز تحریر

میز با کشو مخفی

این میزها با کشوهای بدون دستگیره و جادار به رنگ قهوه ای تیره برای فضاهای کوچک بسیار توصیه می شود  .


مطالب مرتبط با میز تحریر :

WhatsApp chat