لبه دیواری برای روی شوفاژ و وسائل گرمازا

نمای کلی

ملاحظه بفرمایید که قفسه های روی دیوار انواع مختلفی دارند. ما در بحث های قبلی خود چند نمونه از از انواع لبه های دیواری را به شما معرفی نمودیم. لطفا به مقالات ما در ان زمینه رجوع کرده و مروری کلی روی آنها داشته باشید.

کاور رادیاتور , روشوفاژی چوبی
کاور رادیاتور , روشوفاژی چوبی

ما در این مقاله می خواهیم یک لبه دیواری دیگر به نام روشوفاژی را به شما معرفی کنیم. این لبه روی دیواری را در انواع مختلفی می بینید. این وسایل جلوه خوبی به خانه های ما می دهند.

قفسه های مذکور در تخصص ما است و انواع شکلیلی از آن ها را در سایت برای روئیت شما قرار داده ایم. ( صنایع چوب فن و هنر مجری ساخت سفارشی سازه های چوبی )

دقت کنید که چوبی که برای قفسه های روی شوفاژ و یه هر وسیله گرمازای دیگری مانند بخاری، پکیج و غیره به کار می رود می بایست توانایی خوبی جهت تحمل گرما داشته باشند. به علاوه فاصله قرار گرفتن روشوفاژی از منبع گرما می بایست دقیق و اندازه گیری شده باشد.

تاریخچه

از نظر تاریخی لبه های روی منابع مولد گرما از دیرباز تا کنون جای خوبی در خانه های ما انسان ها به ویژه در خاورمیانه داشته اند. زیرا جلوه خوبی به محل می دهند. به علاوه فضای بالای بخاری و شوفاژ به خودی خود فضای جالبی از نظر دکوری به حساب نمی آید.

در گذشته لبه ای روی دیوار بالای بخاری وصل و نصب می کردند تا وسایلی که باید گرم بماند مثل آب مصرفی و غذا را روی آن قرار دهند. به علاوه زینت بخش خانه باشد و دکوراسیون مختلف مانند مجسمه های چوبی روی آن قرا دهند.

مدتی بود که دیگر این وسایل مورد استفاده نمی شد. به تدریج که طراحان مد و دیزاین داخلی سبک های جالب تری را برای خانه ها و ادارات ارائه نمودند، برای انواع لبه های دیواری هم طرح های زیبایی طراحی و ارائه شد.

به این صورت بود که لبه های روی بخاری و شوفاژ و حتی پکیج های کم حجم امروزی باز وارد بازار مد شد. امروزه این وسایل بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

ویژگی های لبه های استاندارد روی دیوار

■ چوب و محل نصب  می بایست بی خطر و قابل اطمینان باشد

■ گرمایش یکنواخت وکنترل شده منبع گرما را به هم نمی زند.

■ زیبایی بصری را افزایش می دهد.

■ فضایی برای قرار دادن اشیاء را به ما هدیه می دهد.

اگر به سایت ما نظر بیفکنید می بینید که این وسایل زیبا چنان گستره وسیعی دارند که با هر سلیقه ای سازگارند. به علاوه از دیدگاه من، وسایل مذکور را می توان دکور روی وسایل گرمایشی نام داد. زیرا مثل ایام قدیم این وسیله تنها یک لبه روی دیوار نیست. بلکه انواعی با دکور و زوائد چشمگیر به شکل آبشار، ابر و غیره می باشند که نظر شما را جلب خواهند کرد.

خرید و قیمت

جهت خرید و سفارش، تصویر طرحی را که پسندیده اید (از سایت ما و یا سایت های دیگر) به کانال واتس آپ ما بفرستید. ما در اسرع وقت قیمت و توضیحات لازم را برای شما ارسال نموده تا بعد از تصمیم گیری شما پیش فاکتور صادر و کار آغاز شود.

گالری تصاویر کاور شوفاژ و رادیاتور خانگی :

مطالب مرتبط با موضوع کاور رادیاتور منزل :

WhatsApp us