23 ایده رنگ آشپزخانه که می توانید به راحتی ازآن ایده بگیرید .

با دیدن این طرح های آشپزخانه به راحتی می توانید آشپزخانه رویایی خود را بسازید .

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

وقتی پول نقد برای بازسازی کامل ندارید ، یک رنگ آمیزی جدید بدون نیاز به تعمیر اساسی به زیبایی آشپزخانه شما می افزاید . اما نکته اینجاست – چندین رنگ برای انتخاب در فروشگاه لوازم خانگی محلی شما وجود دارد . و این می تواند یافتن بهترین سایه برای فضای آشپزی شما را به یک کار حیرت انگیز تبدیل کند . بنابراین ، چگونه می خواهید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید ؟

برای کمک به شما در داشتن آن لحظه ها ، ما رنگ های مورد علاقه خود را برای فضاهای آشپزی به اشتراک می گذاریم . از پالت های خنثی گرفته تا طرح های رنگی جسورانه ، در اینجا 26 ایده رنگ آشپزخانه وجود دارد که می توانید به راحتی از آنها ایده برداری کنید .

    01 از 23

    آشپزخانه سبز و صورتی

    آشپزخانه سفید با دیوار صورتی

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

نه در زمان های چندان دور ، دیوارهای صورتی معمولاً برای اتاق خواب کودکان یا حمام های یکپارچه سازی انتخاب می شدند . اما به لطف ظهور صورتی هزاره ، دیوارهای صورتی رنگ در همه جا ظاهر می شوند . اما خوبی انتخاب رنگارنگ به همین جا ختم نمی شود . شما می توانید برای لمس کنتراست دوست داشتنی از رنگ های همسو و مکمل برای ارتقا بخشیدن کمک بگیرید و در اینجا نیز ، آنها شاتر را به رنگ سبز درآوردند .

    02 از 23

    رنگ های آشپزخانه آبی

    آشپزخانه مدرن آبی و سفید

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

سایه های مختلف آبی بر روی این آشپزخانه سفید که توسط Vidal Design Collaborative ، یک شرکت طراحی و ساخت و ساز مستقر در کالیفرنیای جنوبی ،  طرح زده شده است . دیواری که آشپزخانه را برای صبحانه دنج می کند ، سایه رنگی به نام Soft Sky از بنجامین مور است ، کانتر جزیره چوبی در کنار این کابینت های زیبای آشپزخانه هنرنمای می کند .

    03 از 23

    آشپزخانه مدرن زرد با دیوار چوبی کم رنگ

    آشپزخانه خانه مزرعه مدرن زرد

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

کابینت های پایینی که از بنجامین مور با رنگ زرد روشن رنگ آمیزی شده اند ، این آشپزخانه جذاب را به راحتی با رنگ های زیبایش به رخ می کشد . رنگ آفتابی به زیبایی با دیوارهای چوبی کم رنگ و میز کوارتز پلاتین سفید هماهنگ می شود . ترجیحا کانتر چوبی خود را به رنگ دیگری انتخاب کنید تا زیبایی رنگ ها به چشم بیاید .

نکته : اگر آشپزخانه مبله را رنگ آمیزی می کنید ، از یک غلتک روی قسمت های بزرگ دیوار استفاده کنید و از یک قلم مو برای نوارهای کوچک تر دیوار ، مانند آنهایی که بین پشتی و کابینت ها قرار دارند ، استفاده کنید .

    04 از 23

    آشپزخانه یکپارچه با رنگ های روشن – آشپزخانه دوست داشتنی رنگین کمان

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

رنگ ‌های نشاط ‌آور آلیسون کندلر ، طراح داخلی مستقر در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا ، به این آشپزخانه یکپارچه چهره ای متفاوت می ‌افزاید . درب متفاوت و رنگ‌ شده با الهام از رنگ ‌های قدیمی ، سایه ‌ای شاد از رنگ زرد دارد . کابینت ها رنگی خاکی دارند که بنجامین مور نامیده می شود . تک درب سمت چپ با رنگ گچی نارنجی زیبا به نظر می رسد . رنگ ها در این آشپزخانه بهترین انتخاب هستند .

    05 از 23

  آشپزخانه رترو قرمز ، سفید و آبی

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

قرمز ، سفید و آبی ترکیب رنگی برنده ای است که با کابینت های استاندارد که در بریتانیا واقع شده است ، به این آشپزخانه زیبایی زیادی بخشیده است . فضای آشپزی به سبک رترو دارای کابینت های دو رنگ است که یخچالی با رنگ قرمز را در خود جای داده است .  رنگ آمیزی چوب در آشپزخانه به شما کمک می کند تا آشپزخانه ای رویایی برای خود خلق کنید و البته باید بدانید که انتخاب چوب و رنگ چوب سلیقه شما را به مخاطب نشان می دهد .

    06 از 23

    آشپزخانه آبی ، سبز و سفید

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

انتخاب چوب و رنگ های خنثی در این آشپزخانه زیبا نشان از سلیقه خوب صاحب خانه دارد ،  انتخاب کانتر آبی زیبا نیست و بزرگی کانتر به صاحب خانه کمک می کند که به راحتی بتواند هر آنچه از این آشپزخانه بخواهد داشته باشد ،  دیوار سبز و کابینت دو رنگ آبی و سفید فضای دوستانه ای را به وجود می آورد .

07 از 23

آشپزخانه تازه Minty که کاملاً مدرن است آشپزخانه با کابینت نعنایی

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

کالیفرنیا به دلیل ایجاد فضاهای کاملاً مدرن پر از رنگ های چشمگیر و الگوهای جلب توجه ، مشهور است . در این آشپزخانه ، کابینت چوبی به رنگ سبز ملایم و کانتر سفید بزرگ و دارای چند کابینت برای ذخیره سازی وجود دارد ، و نتیجه کار یک فضای آشپزی فوق العاده ایجاد کرده است که هم شیک و هم قابل دسترسی است .

نکته :

حتما قبل از رنگ آمیزی دیوارهای آشپزخانه خود را کاملا تمیز کنید . هنگامی که با آب مخلوط می شود ، TSP ( تری سدیم فسفات ) یک محلول تمیز کننده عالی برای مناطقی است که در آن چربی جمع شده است .

08 از 23

کف چوبی نقاشی شده با طرح داربست

کاغذ دیواری سقف در آشپزخانه

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

اگر هوس رنگ های جسورانه دارید ، آشپزخانه ها مکان مناسبی برای رفع این حس هستند . فضای آشپزخانه نشان دهنده عشق صاحب خانه به رنگ های روشن است . ویژگی مورد علاقه ما کفپوش طرح دار است . به جای کندن کفپوش چوبی اصلی در حین بازسازی ، با استفاده از رنگ سفید و آبی کف ایوان و حیاط ، ظاهری کاملاً جدید به آن بدهید . کابینت های چوبی به راحتی رنگ آمیزی می شود و به شما کابینت های نو می دهد .

09 از 23

آشپزخانه با الهام از خامه نارنجی

آشپزخانه نارنجی و آبی

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

 در این آشپزخانه با داشتن 4 کابینت در بالا و کابینت های پائین چوبی به رنگ سفید ، بهترین انتخاب برای آشپزخانه بوده است . جزیره آشپزخانه با سایه چشمگیر آبی سرمه ای تضاد رنگارنگی را به تصویر کشیده است . با داشتن این کانتر جزیره چوبی ، شما نیاز به اضافه کردن کابینت های زیادی در آشپزخانه خود ندارید .

10 از 23

یک Backsplash نقاشی شده خیره کننده ایجاد کنید

رنگ پشتی آشپزخانه

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

 کابینت های بالا را می توانید محدود به شلف کنید و با داشتن طرح های روز می توانید آشپزخانه ای زیبا داشته باشید ، مهندسین  قسمت پشتی دیوار را نقاشی کردند ، پس از آن ، آنها یک ورق شیشه ای را برای ایجاد سطحی نصب کردند که هم ضد آب و هم در برابر لکه مقاوم باشد . این رنگ ، کنتراست کمی به کابینت جلویی سفید اضافه می کند .

11 از 23

کابینت آشپزخانه چند رنگ

آشپزخانه رنگارنگ الهام گرفته از موندریان

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

خلاقیت آشپزخانه خود را با این ایده کابینت چند رنگ که توسط تیم طراحی در Ande Bunbury Architects مستقر در ملبورن، استرالیا طراحی شده است به حداکثر برسانید . فضای پخت و پز التقاطی دارای هفت رنگ مختلف و پرانرژی است تا بیانیه ای الهام گرفته از موندریان را ایجاد کند . دیوارها سفید نگه داشته شده اند تا اتاق بیش از حد شلوغ نباشد . بنظر می آید تازه عروسان بیشتر این طرح را می پسندند .

12 از 23

یک دیوار برجسته آشپزخانه جسورانه ایجاد کنید

آشپزخانه با پایه تیره

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

رنگ آمیزی یک دیوار در آشپزخانه با رنگی تند و دراماتیک می تواند همه چیز را تغییر دهد . به عنوان مثال ، در این فضای آشپزی که در آلوهم ، سوئد دیده می شود ، دقت کنید . یک سایه قوی به نام Teal Tension توسط  Dulux ، اتاق را به سطح فوق العاده جدیدی می برد . کابینت چوبی سفید ، مدرن و زیباست و حالا با داشتن دیواری تیره کابینت چوبی بیشتر به چشم می آید .

13 از 23

ترکیبی عالی از آبی نعنایی و خاکستری ملایم

کابینت آشپزخانه تاید واتر رنگ شده است

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

 کابینت چوبی سفید باز هم انتخاب زوج های جوان است ، خیلی ها عاشق این رنگ سرد هستند زیرا ترکیبی از رنگ آبی نعنایی را با خاکستری ملایم دوست داشتنی ترکیب می کند . نتیجه یک رنگ با طراوت و رنگ ملایم است که احساس آرامش و تازگی دارد . کانتر جزیره با طرح میز وسط به شما کمک می کند سلیقه خود را به رخ بکشد .

14 از 23

آشپزخانه یکپارچه با رنگ های شاد

کف آشپزخانه شابلون رنگارنگ

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

این فضای آشپزخانه یکپارچه توسط آلیسون کندلر ، طراح داخلی مستقر در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا ، دو ایده رنگ شاد دارد که ارزش فکر کردن ، دارد . کفپوش چوبی قدیمی به طرح چکر رنگارنگ جان بخشیده بود . این جزیره آشپزخانه یک نمونه کاملاً جدید است که به لطف چند لایه از رنگ قرمز زیبایی را به  این آشپزخانه آورده است ، و توانسته خانه ‌های کشاورزی – روستایی را تغییر دهد .

15 از 23

سایه زرد اسیدی

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

باید بدانید که یک رنگ سرد می تواند فوراً یک فضای آشپزخانه را شخصی کند . در اینجا ، بازسازی و طراحی ساختمان Nerland مستقر در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا از رنگ زرد اسیدی برای افزودن حسی متفاوت به آشپزخانه خاکستری و سفید استفاده کرده است .

16 از 23

رنگ های تاریخی برای آشپزخانه

غذای گرمسیری در آشپزخانه

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

 آیا فکر می کردید این رنگ ها کنار هم زیبا باشند ؟ کفپوش چوبی و کانتر چوبی خردلی با طرحی زیبا که نیم دایره ای از میز را نشان می دهد می تواند خاص و جذاب به تظر برسد ، جالب این است که کشوهایی به رنگ قرمز که در این آشپزخانه قرار گرفته است آن را زیباتر کرده است .

17 از 23

رنگ آمیزی برای آشپزخانه فرانسوی کشور

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

ساختار قوسی که هود فر را پنهان می کند سایه درخشانی از قرمز دارد . کابینت به رنگ زرد – کرمی است . جزیره آشپزخانه به رنگ آبی مایل به مشکی است . باز هم زیبایی چوب توانسته این آشپزخانه را شیک تر کند ، برای داشتن آشپزخانه ای شیک به راحتی می توانید انتخاب های خود را بیشتر کنید .

نکته :

اگر جزیره آشپزخانه را رنگ آمیزی می کنید ، می توانید سطوح مجاور را با پوشاندن میز و کفپوش را با کاغذ ماسک و چسباندن آن در جای خود محافظت کنید .

18 از 23

کابینت آبی دریایی و جزیره آشپزخانه سبز فوم دریا

آشپزخانه سبز ، سرمه ای و سفید

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

رنگ های سرد این فضای آشپزخانه سفید را جذاب تر می کند . کابینت های پایه سمت راست به رنگ آبی تیره هستند . جزیره آشپزخانه یک سایه آرامش بخش از فوم دریایی سبز است . انتخاب رنگ چوب ها در این آشپزخانه شگفت انگیز است ، سبز فسفری و آبی تیره توانسته ترکیب زیبایی را ارائه بدهد .

19 از 23

جزیره آشپزخانه نارنجی توسکانی و خنثی

آشپزخانه با دیوار مشکی تیره

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

رنگ مات مشکی به این آشپزخانه سفارشی The Vawdrey House مستقر در Worthing ، انگلستان ، عمق بصری بیشتری می بخشد . جزیره سفید آشپزخانه در جلو ، آشپزخانه را از تاریکی و  بد رنگی دور نگه می دارد .

20 از 23

آشپزخانه زیبا به صورتی

آشپزخانه صورتی و سفید

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

آیا تا به حال به رنگ صورتی فکر کرده اید ؟ این فضای آشپزخانه توسط هاروی جونز مستقر در لندن طراحی شده است . کانتر چوبی جزیره صورتی آشپزخانه ، درخشش گلگونی را به اتاق سفید رنگ می ‌افکند .

21 از 23

رنگ های کرمی همراه با سفید روشن

آشپزخانه کرم مایل به سبز

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

ترکیب رنگ های کرمی گرم با رنگ های سفید روشن می تواند گیج کننده باشد . رنگ آمیزی این آشپزخانه توسط Grant K. Gibson Design Interior مستقر در سانفرانسیسکو ، بوده است . دیوارهای این آشپزخانه با رنگ سفید Decorator از سری Benjamin Moore است . این یک سایه خالص و شفاف بدون ته رنگ زرد یا آبی است .

22 از 23

رنگ کابینت آشپزخانه خود را پیدا کنید

آشپزخانه آبی که دانه های چوب را به خوبی نشان می دهد

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

دانه های چوب کابینت خود را با تکنیک رنگ آمیزی زیباتر کنید . در این فضای آشپزخانه شیک که توسط Sustainable Kitchens مستقر در بریتانیا طراحی شده است ، چند لایه نازک رنگ آبی به دانه های چوب طبیعی عمق می بخشد . این رنگ آبی تیره می تواند برای شما الهام بخش باشد .

23 از 23

سایه سبز زرق و برق دار برای آشپزخانه های شیک

رنگ آشپزخانه
رنگ آشپزخانه

سایه زیبای سبز مات به این فضای آشپزخانه مستقر در شهر نیویورک حال و هوایی زیبا و مدرن می دهد . آیا زیبا نیست که رنگ تیره در کابینت چوبی و داشتن تضاد به شما الهام می دهد ؟

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : دکوراسیون چوبی اشپزخانه ، طراخی چوبی اشپزخانه ، کابینت چوبیب اشپزخانه ، کمد چوبی


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us