خانه » Blog » دکوراسیون » مبلمان » چین پکن IKEA چرت زدن در مبلمان را برای مشتریان ممنوع کرد !

ممنوعیت چرت زدن و استراحت در فروشگاه پکن ikea

ممنوعیت چرت زدن در فروشگاه های زنجیره ای سوئدی
ممنوعیت چرت زدن در فروشگاه های زنجیره ای سوئدی
ممنوعیت چرت زدن در فروشگاه های زنجیره ای سوئدی
ممنوعیت چرت زدن در فروشگاه های زنجیره ای سوئدی

پکن هفتم اوریل 2015 ، خبر روز : همکنون یاهو در صفحه اول وبسایت خود اعلام نمود که فروشگاه های زنجیره ای ikea  ( بزرگترین فروشنده محصولات دکوراسیون با ملیت سوئد ) به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای مبلمان ، در شهر پکن بدلیل استفاده افراد از مبلمان و سیستم تهویه و خرید نکردن از این مجموعه ، اعلام کرد خوابیدن و استراحت در فروشگاه ممنوع است .

این گزارش که از وبسایتها و شبکه های خبری پخش شد باعث پایین امدن رضایت عموم از مدیریت و کارکنان این مجموعه شد . و در پی این نارضایتی باز هم مردم برای استراحت و استفاده از امکانات رفاهی این فروشگاها به نشستن و خوابیدن بر روی تخت خواب ها ادامه میدهند . 

تاریخ روز : همکنون پنج شنبه – ۲۰ فروردین ۱۳۹۴
الخميس – ١٩ جمادي الثانيه ١٤٣٦
Thursday – 2015 09 April

ساعت 24.05 دقیقه میباشد .

با تشکر گروه خبری فن و هنر 

فقط کسی از طعم واقعی زندگی لذت می برد که مشتاق و آماده دست کشیدن از آن باشد.

سنکا .


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون :

 • گزینه های دکوراسیون برای فضاهای کوچک که تأثیر زیادی دارد
  دکوراسیونی که انتخاب می کنید نه تنها باید کاربردی باشد ، بلکه باید از فضای محدودی که در اختیار دارید نهایت استفاده را ببرد . خوشبختانه ، بسیاری از گزینه های دکوراسیون فضای کوچک می توانند به شما کمک کنند
 • پتینه کاری در دکوراسیون داخلی و معماری
  هنرمندان پتینه کاری در دکوراسیون داخلی، به برچسب خود تبدیل شده‌اند و بسیاری از مشتریان، برای دستیابی به زیبایی و هنر پیشنهادات آنان را برای تزئین دکوراسیون داخلی مورد استفاده خودشان قرار داده‌اند
 • گرایش های طراحی آشپزخانه 2023 :
  از جدیدترین طرح‌ های کابینت و چیدمان آشپزخانه گرفته تا رنگ ‌های پرطرفدار ، کارشناسان هر آنچه را که باید در مورد روند آشپزخانه ۲۰۲۳ بدانید را بیان می‌ کنند .
 • 5 طراحی شگفت انگیز آشپزخانه قرن میانی مدرن
  طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مدرن، عناصر طراحی آشپزخانه قرن میانی مدرن شامل خطوط تمیز و متقارن و رنگ هایی مانند نارنجی ، زرد و سبز است .
 •  20 طرح آشپزخانه مدولار موازی برای خانه شما
  آشپزخانه مدولار که در قسمتی بین دو دیوار روبه‌روی هم ساخته و برنامه‌ریزی می‌شود، به عنوان آشپزخانه مدولار موازی شناخته می‌شود. 
 • ایده های آشپزخانه تجدید پذیر
  اگر در حال بازسازی آشپزخانه خود هستید ، طراحی یک آشپزخانه تجدید پذیر باید بخشی جدایی ناپذیر از برنامه ‌های شما باشد و به لطف آخرین نوآوری ‌ها و مواد ، نباید مشکل سختی برای شما پدید آورد .
WhatsApp us