گرایش های طراحی آشپزخانه 2023 :

کابینت مشکی مات ، تخته سنگ و موارد دیگر

گرایش های طراحی آشپزخانه 2023
گرایش های طراحی آشپزخانه 2023

از جدیدترین طرح‌ های کابینت و چیدمان آشپزخانه گرفته تا رنگ ‌های پرطرفدار ، کارشناسان هر آنچه را که باید در مورد روند آشپزخانه ۲۰۲۳ بدانید را بیان می‌ کنند .

اگر تا به حال سعی کرده باشید به صورت آنلاین تیتر « پر استفاده ترین اتاق در خانه کدام است ؟ » را جستجو کنید ، می دانید که پاسخ آشپزخانه است .

با توجه به اینکه غذا یکی از نیازهای اساسی انسان است ، جای تعجب نیست که آشپزخانه مهمترین بخش خانه در نظر گرفته شود . در طول سال‌ ها ، برنامه ‌ریزی هوشمند آشپزخانه تضمین کرده است که تجربه آشپزی راحت ‌تر می ‌شود و فضای آشپزخانه بدون در هم ریختگی به نظر می ‌رسد . و گرایش های طراحی آشپزخانه در سال 2023 همگی برای ارتقای سطح بالاتری آماده شده اند !

برای کشف ترندهای برتر آشپزخانه که در سال 2023 بسیار بزرگ خواهند بود و روندهای قدیمی که باید با آنها خداحافظی کنید ، ادامه دهید .

ترندهای آشپزخانه در سال 2023 به نفع طراحی های مدرن خواهد بود .

روند طراحی آشپزخانه در سال 2022 عناصر قدیمی زیادی را به طراحی آشپزخانه وارد کرد . در سال 2023، ما از سبک کلاسیک فاصله می گیریم و به طراحی های جدید و مدرن آشپزخانه با خطوط مستقیم و تمیز روی می آوریم .

طراحی ‌های مدرن به راحتی قابل نگهداری هستند و ظاهر شیک ‌تری ارائه می ‌دهند . این آشپزخانه فوق ‌العاده زیبا را در رنگ ‌های دوگانه ، مجهز به راه ‌حل‌ های مدولار که از هر گوشه به خوبی استفاده می‌ کند ، ببینید .

« کلید متمایز کردن چیزی معمولی در جزئیات است . » بنابراین ، روی جزئیات تمرکز کنید تا یک آشپزخانه معمولی برجسته شود . به عنوان مثال ، این آشپزخانه دارای یک کابینت دیواری جالب و شیشه ای برای نمایش ظروف فانتزی شما است . همچنین می توانید ساکولنت هایی اضافه کنید که حال و هوای سبزی به فضای آشپزخانه می بخشد .

گرایش های طراحی آشپزخانه 2023
گرایش های طراحی آشپزخانه 2023

به دنبال ظاهری مدرن و بی نقص برای آشپزخانه خود باشید .

مبلمان صرفه جویی در فضا یکی از گرایش های فعلی در طراحی آشپزخانه است .

وقتی در مورد جدیدترین ترندهای کابینت آشپزخانه پرسیده می شود ، ما پیشنهاد می ‌کنیم که به دنبال طرح‌ هایی بروید که فضا را به حداکثر می ‌رسانند و آشپزخانه را مرتب ‌تر می‌ کنند . واحدهای انباری ، کشوهای مخفی ، واحدهای گوشه – همه اینها به آشپزخانه شما کمک می کند تا بدون نیاز به فضای زیاد ، فضای آشپزخانه تان را مرتب نگه دارید . با توجه به اینکه زندگی ما روز به روز شلوغ تر می شود ، مکانیسم های مدولار مانند این به انجام سریع تر کار کمک می کند و سازماندهی آسان لوازم ضروری آشپزخانه را تضمین می کند .

مردم اکنون بیشتر به سمت عملکرد بالا و فضای ذخیره‌ سازی اضافی تمایل دارند ، اما بدون اینکه ظاهر آشپزخانه را به خطر بیندازند . اما آشپزخانه ‌های مدولار بهترین ‌های هر دو دنیا را از طریق راه‌ حل‌ های صرفه ‌جویی در فضا و ظاهری خیره‌ کننده ارائه می‌ کنند .

گرایش های طراحی آشپزخانه 2023
گرایش های طراحی آشپزخانه 2023

انباری کشویی که فضای عمودی را بهینه می کند .

راه حل های داخلی خانه با آشپزخانه های مدولار برای همه چیدمان ها است .

اسلب های سنگی پیشروترین روندهای بک اسپلش آشپزخانه هستند

اسلب ‌های سنگی در سال 2023 جایگزین کاشی ‌ها و شیشه ‌های لاک ‌شده برای بک اسپلش می‌شوند . در عین حال ، در سال 2023 شاهد طرح ‌های سنگی بافت‌ دار زیادی برای میزهای آشپزخانه خواهیم بود .

به عنوان مثال این طرح میز آشپزخانه مرمری را در نظر بگیرید . از همان دال مرمر سفید برای پشت اسپلش نیز استفاده شده است که ظاهری بسیار پیچیده و عالی به آن می دهد . کنتراست قابل توجهی که در مقابل کابینت ‌های آبی – سبز ایجاد می‌ کند ، یک بیانیه استایل جسورانه است . همه ما به دنبال این آخرین ترندهای کانتر و بک اسپلش هستیم زیرا به آشپزخانه های ایرانی ظاهری مجلل و در عین حال جاودانه می دهند .

گرایش های طراحی آشپزخانه 2023
گرایش های طراحی آشپزخانه 2023

یک کابینت ظروف سفالی جذاب برای یک آشپزخانه سازمان یافته .

روکش دوکو یک روند آشپزخانه برای آینده است که باید آن را امتحان کنید

با کابینت های روکش دوکو ، بدون خالی کردن کیف پول ، به آشپزخانه خود جذابیتی با کیفیت بدهید . این سبک نه تنها ماندگاری بالایی دارد بلکه بسیار جذاب است . کابینت های روکش دوکو را با سطوح چاپ شده برای آشپزخانه ای پر جنب و جوش مخلوط کنید .

برای کسانی که می ‌خواهند ظاهری مدرن برای تکمیل فضای داخلی خانه ‌شان داشته باشند ، ما پیشنهاد می‌ کنیم رنگ ‌های طبیعی مانند شامپاین و قهوه ‌ای خاکی را انتخاب کنید . تمام عناصر خاکی در روند طراحی آشپزخانه در سال 2023 ترند خواهند شد – سنگ ، سیمان و روکش ‌های چوب روشن .

این آشپزخانه شامپاین و سفید را با یک میز صبحانه تاشو که صرفه جویی در فضا دارد ، ببینید . روکش دوکو به کابینت ها ظاهری کلاسیک می دهد که همیشه نو و تازه است و همیشه شیک به نظر می رسد .

گرایش های طراحی آشپزخانه 2023
گرایش های طراحی آشپزخانه 2023

آشپزخانه تان را با ایده های آشپزخانه پرطرفدار متحول کنید .

ترکیبی از رنگ های روشن و رنگ های پرطرفدار آشپزخانه را متفاوت می کند

وقت آن است که سایه های کسل کننده را کنار بگذارید و با رنگ های روشن کمی سرگرم شوید ! رنگ‌ های آبی و سبز در جدول رنگ ‌های آشپزخانه در سال 2023 حکمرانی می ‌کنند . ترکیب سایه ‌های پر جنب و جوش مانند زرد ، آبی ، سبز و صورتی با لمینت‌ های چوب روشن به شما اطمینان می‌ دهد که شیک‌ ترین طراحی آشپزخانه را دارید .

ما پیش‌بینی می ‌کنیم که آشپزخانه ‌ها در سال 2023 رنگارنگ و دارای تعادلی از میزهای ظریف و ددوها باشند . در عین حال ، او طرفدار ترکیب رنگ سفید با رنگ های پاستلی برای ایجاد حس آرامش است . این طرح آشپزخانه آبی و سفید پاستلی را ببینید که چشم‌ نواز است و دارای بسیاری از ویژگی ‌های صرفه‌ جویی در فضا است ، مانند بیرون کشی ادویه و کشو .

گرایش های طراحی آشپزخانه 2023
گرایش های طراحی آشپزخانه 2023

ترندهای جدید رنگ آشپزخانه ظاهری فوق العاده را در بر می گیرد .

مشکی مات در رنگ های کابینت آشپزخانه مرسوم است

طراحان برتر ما احساس می کنند آشپزخانه های تمام سفید همیشه نو و تازه هستند و هرگز از مد نمی افتند . اما وقتی سیاه شدی ، برگشتن غیرممکن است ! برای کسانی که عاشق جسارت در فضای داخلی خانه خود هستند ، کابینت آشپزخانه مشکی مات با سخت افزار برنجی را توصیه می کنیم .

این آشپزخانه باز با رنگ بندی مشکی مات درمانی برای چشم های دردناک است ! ترکیب کلاسیک سیاه و سفید یک برنده مطمئن است ، و دستگیره های کابینت فقط دوز مناسبی از زرق و برق را اضافه می کند . شما عاشق این می شوید که چگونه بک اسپلش بافتی فوق العاده را به این فضای آشپزخانه می آورد بدون اینکه زیبایی رنگ مشکی را از بین ببرد .

گرایش های طراحی آشپزخانه 2023
گرایش های طراحی آشپزخانه 2023

با کابینت های مشکی ، مسیری را که کمتر سفر کرده اید ، بروید .

آشپزخانه موازی همچنان محبوب ترین چیدمان آشپزخانه در خانه های ایرانی است

با توجه به اینکه فضا یک مسئله اصلی در خانه های شهری ایرانی است ، چیدمان آشپزخانه موازی راحتی بالایی را در فضای کمتر ارائه می دهد . فراموش نکنید که کانتر و فضای ذخیره سازی را دو برابر می کند . به عنوان مثال ، این طراحی آشپزخانه موازی قرمز روشن ، نوید سهولت در جهت یابی را می دهد و آشپزی در فضای کوچک را کارآمد می کند .

برای راه دیگری برای اینکه آشپزخانه جمع و جور شما جادارتر به نظر برسد ، مفهوم آشپزخانه نیمه بسته را توصیه می کنیم . آشپزخانه ها در سال 2023 دارای پارتیشن کشویی خواهند بود . این پارتیشن می تواند کشویی باشد تا در صورت نیاز آشپزخانه به فضای بزرگتری باز شود و زمانی که می خواهید حریم خصوصی بیشتری داشته باشید ، آن را به عقب بکشید . متریال این پارتیشن را می توان برای جذابیت زیبایی شناختی ، شفاف یا حکاکی کرد .

گرایش های طراحی آشپزخانه 2023
گرایش های طراحی آشپزخانه 2023

چیدمان موازی آشپزخانه فضای کار را دو برابر می کند

و این ما را به پایان گرایش ‌های طراحی آشپزخانه در سال 2023 می ‌رساند . اکنون که سبک ‌های آشپزخانه مدولار برای سال 2023 را می ‌شناسید ، زمان آن رسیده که تیم مناسبی را برای طراحی آشپزخانه رویایی خود پیدا کنید . طراحان پرشور و با تجربه ما مشاوره های تخصصی و طراحی های شخصی را ارائه می دهند تا دیدگاه شما را به واقعیت تبدیل کنند .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : اشپزخانه چوبی ، طراحی آشپزخانه چوبی ، کابینت چوبی ، میزناهار خوری

منبع :designcafe.com


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

گالری عکس کابینت آشپزخانه 2023 :

برای مشاهده تصاویر با کیفیت روی تصویر کلیک کنید .

WhatsApp us