ایده ای شگفت انگیز ( Amazing ideas ) ، ایده های منحصر به فرد

ایده های شگفت انگیز و ناب

ایده های شگفت انگیز و ناب

برترینهای دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی  ( فوریه 2015 ) 

پارچه های گونی بافت در دکوراسیون منزل

بهترین های طراحی داخلی منزل ، ایده استفاده از پارچه گونی بافت در دکوراسیون داخلی

ایده های شگفت انگیز در طراحی و تزئین داخلی منزل با پارچه گونی بافت در کنار دکوراسیون چوبی به سبک روستیک ( سبک روستایی )

اولش فکر میکردم پارچه های گونی بافت یه نوع کرباس هستند اما با قدری سرچ در اینترنت و مطالعه متوجه شدم اکثر بارچه ها بسته به نوع جنس و ضخامت نخ یک الی ده ها نوع مختلف با نام گونی بافت دارند ، مثل کتان گونی بافت

در این مطلب از گره پایپون پرده با پارچه های زمخت تا رومیزی گونی بافت براتون ایده گرداوری کردم .

من در زمینه پارچه و دوخت و دوز تجربه ای ندارم اما از آنجایی که به موضوع وبسایت نزدیک بود تصمیم گرفتم از این نمونه مطالب نیز در سایت درج کنیم . لازم به گفتنه این طرح متعلق به فوریه 2015 میلادی است و الان مد روزه به همین خاطر میتونید به عنوان یک ایده دست اول از اون برای تزئینات و دکور منزلتون استفاده کنید .

اما درباره پارچه های گونی بافت : این نوع یا بهتره بگم این سبک از رنگ و بافت در دکوراسیون بسیار کلاسیک و خاص از آب درمیاد . در اصل میتونیم به پارچه های گونی بافت اصطلاح متریال شگفت انگیز را بکار ببریم زیرا در عین سادگی وقتی در کنار دکوراسیون بخصوص سبک روستیک یا حتی مدرن کار میشه یک هویت روستایی ، سرد و با اصلت به دکوراسیون میبخشد .

بخصوص با چوب کهنه ، سنگ طبیعی ، روی گل و از این قبیل بسیار زیبا به نظر میرسد .

در ادامه تصاویری از این سبک براتون آماده کردم که امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد .

جهت مشاهده تصاویر در ابعاد و اندازه واقعی لازم است دو مرحله بر روی تصویر کلیک کنید . کیفیت تصاویر بسیار عالی و در حد HD است .

پارچه های گونی بافت ، زمانی از پارچه های گونی برای بسته بندی مصالح ، آرد گونی برنج و غیره استفاده میشد ، کی فکرشو میکرد که قیمت پارچه گونی باف به این حدی که الان است برسد . البته کیفیت این پارچه با آن بسیار متفاوت است اما پارچه گونی الان مد روز اروپا و آمریکا است . بعله ..  الان این پارچه در عرض یک و نیم متر در بازار موجود است و بافت نخی و یا متقال دارد. البته ایرانیش و خارجی رو ابعاد و اندازه ندارم . یه وقتی یه سری صندوقچه قدیم ساختم که داخل این صندوقچه ها را با پارچه گونی باف یا پارچه استری کار میکردیم .

 

منبع : هنرکده فن و هنر


 

پارچه های گونی بافت در دکوراسیون منزل

بسیاری از لوازم و اشیای دور و اطراف ما كه معمولاً دارای كاربردهای خاصی هستند، برای اهداف دیگری نیز قابل استفاده هستند. به طور كلی می توان گفت كاربرد برخی از لوازم، تاثیر پذیر از فرهنگ، عادات و ..

ادامه در :

پارچه های گونی بافت در دکوراسیون منزل

 


 

 

 

 

WhatsApp us